Twilight
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!
ЗА ДА МОЖЕТЕ, ТРЯБВА ДА ИМАТЕ 15 МНЕНИЯ И ДА БЪДЕТЕ ОДОБРЕНИ В ГРУПАТА ЗА ЧЕТЯЩИТЕ!
МОЖЕТЕ ДА ЧЕТЕТЕ И ФЕН ПРЕВОДА НА БРАТСТВОТО НА ЧЕРНИЯ КИНЖАЛ 11 - ДЪЛГООЧАКВАНА ЛЮБОВ!

КАНДИДАТСТВАНЕТО В ГРУПАТА ЗА ЧЕТЕНЕ СТАВА ТУК - http://twilight-bulgaria.darkbb.com/g33-group

Twilight

ГЛАСУВАЙТЕ ЗА НАС В БГ ТОП НА ВСЕКИ 24 ЧАСА!

ИндексCalendarВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеВход

Share | 

Коментари относно превода /Академия за вампири 5 - Духовна връзка/

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Next
АвторСъобщение
chirsi

Брой мнения : 365
Местожителство : Сливен *

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 5 - Духовна връзка/   Сря 04 Авг 2010, 13:18

Няма проблем Smile Както казаха две наведнъж е по - добре

Превода е страхотен!Браво момичета за положената работа Bravo
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
djenny_m

Брой мнения : 13
Местожителство : Bulgaria

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 5 - Духовна връзка/   Сря 04 Авг 2010, 17:45

Превода е супер! Мерси за отделеното време!
Искра
Администратор

Брой мнения : 3797

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 5 - Духовна връзка/   Сря 04 Авг 2010, 18:21

Само да ви предупредя - утре 17-та, но 18-та може и да се забави поради някои обстоятелства. Дано не се получи така, но все пак да знаете, че евентуално може да се наложи малко чакане за 18-та.

И още нещо: преди време едно момиче попита за превода на заглавието и при редакцията на една глава ми стана ясно, че преводът трябва да е точно както тя каза. Затова променям заглавието на "Границите на Духа" и искам да изкажа благодарности към didivid за това, че насочи вниманието към интерпретацията на заглавието.

Приятно четене на всички (:

Брой мнения : 32

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 5 - Духовна връзка/   Сря 04 Авг 2010, 18:54

Bravo Bravo Bravo
chirsi

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 5 - Духовна връзка/   Сря 04 Авг 2010, 19:22

Уникални глави !!! Прочетах ги на един дъх...Още не мога да се съвзема Благодаря Ви много !!!
Tediii

Брой мнения : 50
Местожителство : Варна

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 5 - Духовна връзка/   Сря 04 Авг 2010, 19:56

chirsi написа:
Уникални глави !!! Прочетах ги на един дъх...Още не мога да се съвзема Благодаря Ви много !!!

И аз така. Браво за превода Bravo Bravo Bravo
jalice

Брой мнения : 186

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 5 - Духовна връзка/   Сря 04 Авг 2010, 21:30

Tediii написа:
chirsi написа:

И аз така. Браво за превода Bravo Bravo Bravo

страxотни сте благодаря ви Bravo

Последната промяна е направена от jalice на Чет 05 Авг 2010, 15:39; мнението е било променяно общо 1 път
bella90

Брой мнения : 135
Местожителство : Plovdiv

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 5 - Духовна връзка/   Сря 04 Авг 2010, 21:41

chirsi написа:
...Още не мога да се съвзема Благодаря Ви много !!!

Повярвай не само ти.Леле стоя като залята със студена вода и незнам да се дарвам ли или да плача.Толкова да съм се влюбила в поредицата и в Димитрий,че имам чувството ,че на мен се случва.Момичета страхотни сте.Благодаря за главата.(А аз се радвам,че успях да удържа на изкушението,което предлага книгата на АЕ ) Haha!
alekssandra

Брой мнения : 5

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 5 - Духовна връзка/   Сря 04 Авг 2010, 21:50

Превода е много хубав...Благодаря ви момичета!!!Когато видях,че променяте името на книгата реших да направя една проверка в речника и установих,че bound като прилагателно означава обвързан,
свързан,а като съществително граница.Така,че може да е и по двата начина Smile Отново благодаря за превода и продъжавайте в същия дух!
cuckaa

Брой мнения : 12

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 5 - Духовна връзка/   Чет 05 Авг 2010, 02:05

Страшно много благодаря за превода...уникално,невероятно...останах унемяла близо 5 мин. просто така да се случи всичко...ще чакам с огромно нетърпение следващите глави o.O Nooo way!
Melanroh

Брой мнения : 3

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 5 - Духовна връзка/   Чет 05 Авг 2010, 08:55

Много благодаря за превода. Чела съм книгата на английски, но е съвсем друго на роден език. Благодаря на преводачите за трудът им, оценяваме го!
rolly

Брой мнения : 197

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 5 - Духовна връзка/   Чет 05 Авг 2010, 10:13

Melanroh написа:
Много благодаря за превода. Чела съм книгата на английски, но е съвсем друго на роден език. Благодаря на преводачите за трудът им, оценяваме го!

ами и аз така Silly me вие като спряхте на най-интересното аз просто не можах да се сдържа и я продължих на англ. Haha! но ще чакам главите с нетърпение Smile както каза Melanroh друго си е на родния език :Р иначе, относно превода - страхотен е!!! просто нямам думи Bravo
swee7_kiss3s

Брой мнения : 16
Местожителство : Враца

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 5 - Духовна връзка/   Чет 05 Авг 2010, 12:00

Благодарности за превода - страхотен е!!! Чакам с нетърпение да продължите
Eternal Love

Брой мнения : 2647

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 5 - Духовна връзка/   Чет 05 Авг 2010, 12:49

Искам да се извиня на всички фенове на поредицата, които с нетърпение чакат главите.
До голяма степен последните бяха забавени, защото едва сега пратих 18-та на Искра. Готова е от доста време, но не бях в града и нямах възможност да я изпратя от другаде. Все пак е 100% моя вина. Извинявам се искрено на всички и в никакъв случай няма да се повтори.
chirsi

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 5 - Духовна връзка/   Чет 05 Авг 2010, 13:59

На всеки се случва да поеме някакъв ангажимент. Smile Колкото и да се забавите,за мен това не е проблем,защото това е много трудна работа.Искрени благодарности за добре свършената дейност !!!
:Р
wHATEver

Брой мнения : 9

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 5 - Духовна връзка/   Чет 05 Авг 2010, 15:05

с нетърпение чакам останалите ^.^
magi961

Брой мнения : 13
Местожителство : Burgas

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 5 - Духовна връзка/   Чет 05 Авг 2010, 21:41

Превода е върховен.
Благодаря :Р
rolly

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 5 - Духовна връзка/   Чет 05 Авг 2010, 23:05

супер глава, перфектен превод - няма какво повече да кажа Bravo
chirsi

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 5 - Духовна връзка/   Чет 05 Авг 2010, 23:12

Тази глава ме разтърси...
Страхотен превод !!!
cuckaa

Брой мнения : 12

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 5 - Духовна връзка/   Пет 06 Авг 2010, 02:49

Наистина тотално ме разтърси,само четях и дори се разплаках накрая...немога да повярвам такива обрати и милата Роуз...без думи просто...благодаря ви страшно много за главата.. Nooo way! Crying or Very sad
gibon

Брой мнения : 32

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 5 - Духовна връзка/   Пет 06 Авг 2010, 04:34

Bravo

За кой ли път благодаря! за превода!Колко емоции и обрати!
Това е една от малкото книги която ме разтърси.Изживяването си струва!
Браво на вас-превода е страхотен!

Bravo flower
swee7_kiss3s

Брой мнения : 16
Местожителство : Враца

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 5 - Духовна връзка/   Пет 06 Авг 2010, 09:16

Малии... Горката Роуз.... Такива обрати просто... Димитрий сигурно не иска да я вижда заради спомените от Русия. Чакам следващата глава с нетърпение
Искра
Администратор

Брой мнения : 3797

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 5 - Духовна връзка/   Пет 06 Авг 2010, 13:35

По две и точно до 10-ти ще е пусната цялата книга. (: Приятно четене на 18-та и 19-та.

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 5 - Духовна връзка/   Пет 06 Авг 2010, 13:44

хей мерси за новите главички :Р (и то 2 на всичкото отгоре In Love )
sexygirl333

Брой мнения : 7

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 5 - Духовна връзка/   Пет 06 Авг 2010, 13:47

Много, много благодаря за главичките sunny Супер сте flower
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 5 - Духовна връзка/   Today at 11:48

Коментари относно превода /Академия за вампири 5 - Духовна връзка/
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 6 от 11Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Next