Twilight
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!
ЗА ДА МОЖЕТЕ, ТРЯБВА ДА ИМАТЕ 15 МНЕНИЯ И ДА БЪДЕТЕ ОДОБРЕНИ В ГРУПАТА ЗА ЧЕТЯЩИТЕ!
МОЖЕТЕ ДА ЧЕТЕТЕ И ФЕН ПРЕВОДА НА БРАТСТВОТО НА ЧЕРНИЯ КИНЖАЛ 11 - ДЪЛГООЧАКВАНА ЛЮБОВ!

КАНДИДАТСТВАНЕТО В ГРУПАТА ЗА ЧЕТЕНЕ СТАВА ТУК - http://twilight-bulgaria.darkbb.com/g33-group

Twilight

ГЛАСУВАЙТЕ ЗА НАС В БГ ТОП НА ВСЕКИ 24 ЧАСА!

ИндексCalendarВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеВход

Share | 

Коментари относно превода /Академия за вампири 5 - Духовна връзка/

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Next
АвторСъобщение
couregette

Брой мнения : 3
Местожителство : София

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 5 - Духовна връзка/   Сря 11 Авг 2010, 11:58

Искра написа:
Хора, много съжалявам, че така се получи. Както ви е съобщила и Деси, нямах интернет. Оказа се, че и мрежовата ми карта беше изгоряла, което допълнително забави оправянето при мен и сега ще се постарая да ви се реванширам и се надявам до 2 дни да ви кача цялата книга.

Още веднъж се извинявам, че ви накарах така да чакате.

И вив сте хора с проблеми и личен живот. Все пак ни превеждате книгата без да получавате никакви облаги. Освен едно голямо "Благодаря" друго няма какво да кажем.
(мече)
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
rolly

Брой мнения : 197

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 5 - Духовна връзка/   Сря 11 Авг 2010, 13:31

couregette написа:
Искра написа:
Хора, много съжалявам, че така се получи. Както ви е съобщила и Деси, нямах интернет. Оказа се, че и мрежовата ми карта беше изгоряла, което допълнително забави оправянето при мен и сега ще се постарая да ви се реванширам и се надявам до 2 дни да ви кача цялата книга.

И вив сте хора с проблеми и личен живот. Все пак ни превеждате книгата без да получавате никакви облаги. Освен едно голямо "Благодаря" друго няма какво да кажем.
(мече)

на същото мнение съм - БЛАГОДАРЯ :Р
magi961

Брой мнения : 13
Местожителство : Burgas

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 5 - Духовна връзка/   Сря 11 Авг 2010, 14:24

Главича,главичка,главичка lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Изобщо няма за какво да се извиняваш,на всекиго можеше да се случи.
Благодаря In Love
jalice

Брой мнения : 186

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 5 - Духовна връзка/   Сря 11 Авг 2010, 15:01

Искра написа:

не се безпокой Smile и поне според мен не е нужно да се опитваш да се реваншираш така...имам предвид, че нямам нищо против, но на всеки се случва (както казаха и по-горе) Cute

благодаря за главите :cherry:
djenny_m

Местожителство : Bulgaria

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 5 - Духовна връзка/   Сря 11 Авг 2010, 15:04

Много БЛАГОДАРЯ за новата глава! Страхотна е!
Priestess

Брой мнения : 12

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 5 - Духовна връзка/   Сря 11 Авг 2010, 15:14

Главата е супер. Книгата става много интересна. Благодаря за превода Smile
cuckaa

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 5 - Духовна връзка/   Сря 11 Авг 2010, 15:39

ооо...аз наистина си поревах стабилно...ацки силна глава...преведена или по точно написана със много силни думи...благодаря ви страшно много за нея... Crying or Very sad Crying or Very sad
beni1979

Брой мнения : 146

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 5 - Духовна връзка/   Сря 11 Авг 2010, 15:45

Сърцераздерателна глава! Crying or Very sad
bella90

Брой мнения : 135
Местожителство : Plovdiv

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 5 - Духовна връзка/   Сря 11 Авг 2010, 18:37

Стига бе.Едва не ревнах.Знам,че и двамата имат право...ама...леле тотално вече незнам кой е прав и кой не. Nooo way!
perlata

Брой мнения : 27

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 5 - Духовна връзка/   Сря 11 Авг 2010, 20:02

Просълзих се. Sad Sad Sad Главичката беше супер и както винаги превода ви е на високо ниво.
Искра
Администратор

Брой мнения : 3797

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 5 - Духовна връзка/   Сря 11 Авг 2010, 22:58

Днес и тези. Утре ще имате цялата книга до вечерта (и понеже напоследък ми се случва често, предварително се извинявам, ако възникне някакъв проблем и не успея да направя обещаното).

Приятно четене на всички! (:

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 5 - Духовна връзка/   Чет 12 Авг 2010, 00:40

Благодаря! Искра Супер си! sunny
Дмитрий много го харесвам, но започва да ме дразнии!!!
Горката Роуз.... Mad
Antoniq93

Брой мнения : 54
Местожителство : Хасково

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 5 - Духовна връзка/   Чет 12 Авг 2010, 01:33

beni1979 написа:
Благодаря! Искра Супер си! sunny
Дмитрий много го харесвам, но започва да ме дразнии!!!
Горката Роуз.... Mad

Spoiler:

Искра мила главите са супер,а относно забавянето(ако отново ти се наложи)не се тревожи не е болка за умиране може да изчакаме .. обаче книгата на бг е по-добра отколкото на английски.

И искам да попитам понеже с една приятелка разбрахме,че 6та книга ще е последна за Роуз и искам да знам дали някои има повече информация.(има го в сайта на Ришел Мийд)

Последната промяна е направена от Alice Cullen на Чет 12 Авг 2010, 10:27; мнението е било променяно общо 1 път (Reason for editing : Разбрахме ли се нещо за спойлерите?)
cuckaa

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 5 - Духовна връзка/   Чет 12 Авг 2010, 01:43

Искра,няма нужда да се извиняваш...толкова сте бързи,че забавяне изобщо не е от значение колкото и дълго да трае...все пак вие полагате толкова труд за нас,а ние да ви се отплащеме с разни въпроси и притискания не става...благодаря за главите бяха невероятни...много емоций много нещо...невероятни сте o.O Cute Smile
elifk

Брой мнения : 9

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 5 - Духовна връзка/   Чет 12 Авг 2010, 14:25

Antoniq93 написа:
И искам да попитам понеже с една приятелка разбрахме,че 6та книга ще е последна за Роуз и искам да знам дали някои има повече информация.(има го в сайта на Ришел Мийд)

Да, това ще е последната книга. Излиза на 07.12.2010. Ето я корицата:

[You must be registered and logged in to see this image.]
Вижте профила на потребителя http://www.vampire-academy.forumotion.com
Nessie
Модератор

Брой мнения : 2896

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 5 - Духовна връзка/   Чет 12 Авг 2010, 14:28

то във раздела за академията също има информация, но явно няма кой да си раздвижи скролера малко по-надолу от преводите...

I have no idols. I admire work, dedication and competence.
djenny_m

Местожителство : Bulgaria

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 5 - Духовна връзка/   Чет 12 Авг 2010, 15:09

Благодаря за превода Bravo
rolly

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 5 - Духовна връзка/   Чет 12 Авг 2010, 17:17

хей :Р много благодарности за главичките а колкото до превода - повече от перфектен е I love you знаех какво ще се случи, и все пак се изненадах и този път Silly me
r_dosta

Брой мнения : 6

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 5 - Духовна връзка/   Чет 12 Авг 2010, 18:58

"- Убийството на нейно кралско височество кралица Татяна." o.O Silly me affraid
cuckaa

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 5 - Духовна връзка/   Чет 12 Авг 2010, 19:11

Точно.Знаех,че ще се случи,ноо пак останах изумена и потресена...Тя е прекалено силна личност,но това мина всякакви граници незнам какво др. да кажа.Благодаря ви за главите както винаги страхотни сте... Nooo way! o.O Silly me Silly me
Angel_Dust

Брой мнения : 20

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 5 - Духовна връзка/   Чет 12 Авг 2010, 19:33

Уоу, никак не го очаквах това с Татяна...

o.O

А за превода, освен огромни благодарности, какво друго...страхотни сте момичета Bravo
beni1979

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 5 - Духовна връзка/   Чет 12 Авг 2010, 19:49

Май се очертава екшън..... Nooo way!
Много ме дразнеше тази Татяна, заслужиси го ...... Twisted Evil
Искра
Администратор

Брой мнения : 3797

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 5 - Духовна връзка/   Чет 12 Авг 2010, 20:31

Ето и последните глави. Книга пета вече е изцяло преведена и публикувана във форума ни.
Поздравления от мен на всички, които са в екипа и се включиха в превода.
Благодаря и на вас, които четете и винаги се изказвате така за нас.

Приятно четене!

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 5 - Духовна връзка/   Чет 12 Авг 2010, 21:00

много мерси за последните две главички просто са супер както и вие :Р поздрави от мен :Р
swee7_kiss3s

Брой мнения : 16
Местожителство : Враца

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 5 - Духовна връзка/   Чет 12 Авг 2010, 21:06

БЛОГОДАРЯ ВИ!!! За всичк! Надявам се да продължите да ни радвате с фантастичните си преводи... Cute Cute Cute Горката Роуз, не очаквах нещо такова
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 5 - Духовна връзка/   Today at 13:35

Коментари относно превода /Академия за вампири 5 - Духовна връзка/
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 8 от 11Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Next