Twilight
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!
ЗА ДА МОЖЕТЕ, ТРЯБВА ДА ИМАТЕ 15 МНЕНИЯ И ДА БЪДЕТЕ ОДОБРЕНИ В ГРУПАТА ЗА ЧЕТЯЩИТЕ!
МОЖЕТЕ ДА ЧЕТЕТЕ И ФЕН ПРЕВОДА НА БРАТСТВОТО НА ЧЕРНИЯ КИНЖАЛ 11 - ДЪЛГООЧАКВАНА ЛЮБОВ!

КАНДИДАТСТВАНЕТО В ГРУПАТА ЗА ЧЕТЕНЕ СТАВА ТУК - http://twilight-bulgaria.darkbb.com/g33-group

Twilight

ГЛАСУВАЙТЕ ЗА НАС В БГ ТОП НА ВСЕКИ 24 ЧАСА!

ИндексCalendarВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеВход

Share | 

Коментари относно превода /Академия за вампири 5 - Духовна връзка/

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next
АвторСъобщение
jalice

Брой мнения : 186

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 5 - Духовна връзка/   Чет 12 Авг 2010, 21:55

Spoiler:

благодаря ви момичета х1000 (за 100 път Smile ) много ви благодаря!

Последната промяна е направена от Alice Cullen на Пет 13 Авг 2010, 03:57; мнението е било променяно общо 1 път (Reason for editing : Маркирайте си спойлерите!)
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Angel_Dust

Брой мнения : 20

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 5 - Духовна връзка/   Чет 12 Авг 2010, 23:20

Spoiler:

Последната промяна е направена от Alice Cullen на Пет 13 Авг 2010, 03:58; мнението е било променяно общо 1 път (Reason for editing : Маркирайте си спойлерите!)
magi961

Брой мнения : 13
Местожителство : Burgas

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 5 - Духовна връзка/   Пет 13 Авг 2010, 00:01

Първо съм меко казано ПОТРЕСЕНА affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid
Nooo way! Nooo way! Nooo way!
Spoiler:

Ъъъ..незнам дали е проблем,че размишленията ми по-горе на са в спойлер,но нали книгата е преведена и не знам дали,ще е проблем.И ако е ще се поравя (:

Последната промяна е направена от Alice Cullen на Пет 13 Авг 2010, 04:00; мнението е било променяно общо 1 път (Reason for editing : Маркирайте си спойлерите!)
Antoniq93

Брой мнения : 54
Местожителство : Хасково

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 5 - Духовна връзка/   Пет 13 Авг 2010, 00:45

magi961
Spoiler:

Момичета благодаря ви за прекрасния превод Bravo Bravo Bravo справили сте се чудесно просто нямам думи ...

А що се отнася до 6та книга ще имаме късмет ако в януари я има на английски в нета пусната тогава може да разберем кво става но :S не знам дано не я екзекутират щото тогава всичко губи смисъл ..
От 6та книга започва авторката да обръща внимание на второстепенните герои,а 6та книга е последна за Роуз :S:S

И още веднъж момичета благодаря ви за положения труд

Последната промяна е направена от Alice Cullen на Пет 13 Авг 2010, 04:01; мнението е било променяно общо 1 път (Reason for editing : Маркирайте си спойлерите!)
asqqqq

Брой мнения : 1
Местожителство : София

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 5 - Духовна връзка/   Пет 13 Авг 2010, 00:50

Уоу, това беше, почти неочаквано.. Трудно ще дочакам продължението.

Благодаря ви, момичета! Това, което правите за бедните хора, които не знаят английски е невероятно! Поклон Smile
fuckin_rules

Брой мнения : 413

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 5 - Духовна връзка/   Пет 13 Авг 2010, 02:16

Момичета евала.Страшно бързо и много качествено.Поздравления за добрата работа.
Silence.

Брой мнения : 28

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 5 - Духовна връзка/   Пет 13 Авг 2010, 10:29

Браво на вас, мисля, че всички са ви задължени за страхотния превод. Чела съм книгата на английски, но това няма да попречи да я прочета и тук, на български. Благодаря ви (:
Priestess

Брой мнения : 12

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 5 - Духовна връзка/   Пет 13 Авг 2010, 10:37

Spoiler:

Последната промяна е направена от Alice Cullen на Пет 13 Авг 2010, 13:38; мнението е било променяно общо 2 пъти (Reason for editing : Маркирайте си спойлерите!)
bella90

Брой мнения : 135
Местожителство : Plovdiv

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 5 - Духовна връзка/   Пет 13 Авг 2010, 13:43

Spoiler:

Много благодаря на екипа от преводачи за поредният безупречен превод.Работата ви е страхотна ,както винаги на ниво,и макар забавянето(което си е 100% извинено-случва се) се справихте СУПЕР. Bravo
Nessie
Модератор

Брой мнения : 2896

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 5 - Духовна връзка/   Пет 13 Авг 2010, 16:06

може книгата да е преведена, но има хора, които гледат коментарите, без да са завършили книгата и когато видят 5 мнения с обобщения на цялата книга се получава малко шит.. Затова занапред като има коментари, поне го слагайте в спойлери..

това го казах, защото видях няколко коментара от сорта: при положение, че е преведена, защо са спойлери.. еми затова Wink

I have no idols. I admire work, dedication and competence.
SuperWesye

Брой мнения : 278
Местожителство : Пловдив

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 5 - Духовна връзка/   Пет 13 Авг 2010, 17:54

Страшно бързи бяхте с превода,да не говорим,че беше на много добро ниво. Haha! Страхотни сте,благоаря ви. Bravo
sexygirl333

Брой мнения : 7

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 5 - Духовна връзка/   Съб 14 Авг 2010, 17:49

Хора, много много ви благодаря за превода.Страхотни сте :Р Не знам как щях да изтърпя докато излезе книгата. Благодаря много! Smile
w0manitka

Брой мнения : 70
Местожителство : Стара Загора

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 5 - Духовна връзка/   Съб 14 Авг 2010, 18:05

Божеееееееееее как свърши 27 глава. Ужассссссс умирам от нетърпение разбира се Smile
Благодаря за превода за пореден път казвам, че е толкова гладък и така добър, че е направо като професионален. Браво на екипа и на преводача/ите. Доставя ми истинско удоволствие да чета. In Love
Nikita

Брой мнения : 4

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 5 - Духовна връзка/   Съб 14 Авг 2010, 23:03

Smile Преводът беше страхотен !!!In Love
Нямам думи да опиша колко се зарадвах като попаднах на книгата.
Огромни благодарности към преводачите... Bravo
gibon

Брой мнения : 32

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 5 - Духовна връзка/   Съб 14 Авг 2010, 23:30

Bravo Bravo Bravo
jenevie

Брой мнения : 5

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 5 - Духовна връзка/   Чет 19 Авг 2010, 19:05

искам да попитам колко са главите като бройка
Alice Cullen
VIP

Брой мнения : 1284
Местожителство : Somewhere In Time

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 5 - Духовна връзка/   Чет 19 Авг 2010, 21:07

Искра написа:
Ето и последните глави. Книга пета вече е изцяло преведена и публикувана във форума ни.
Поздравления от мен на всички, които са в екипа и се включиха в превода.
Благодаря и на вас, които четете и винаги се изказвате така за нас.

Приятно четене!
Книгата е приключена, следователно главите са 27, следователно въпросът ти е напълно излишен и не четеш написаното на предишните страници. Нали се сещаш това точно колко ме кефи?
vampire_academy

Брой мнения : 22
Местожителство : На Края На Света

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 5 - Духовна връзка/   Съб 21 Авг 2010, 11:46

Благодарности за прекрасния превод . Bravo Може ли някой да ми каже кога излиза следващата книга ? Cute
Antoniq93

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 5 - Духовна връзка/   Съб 21 Авг 2010, 21:37

На 07,12,2010 в Америка Smile
t0nS

Брой мнения : 5

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 5 - Духовна връзка/   Нед 22 Авг 2010, 14:40

Spoiler:

Благодарности на преводачите за превода! Това е любимата ми поредица и нямам търпение да я прочета цялата.
vampire_freak

Брой мнения : 14
Местожителство : Бургас

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 5 - Духовна връзка/   Нед 22 Авг 2010, 16:08

Даааа! Много яко!!!! Мерси за страхотния превод Bravo I love you
Mury

Брой мнения : 93

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 5 - Духовна връзка/   Пон 23 Авг 2010, 19:25

Antoniq93 написа:
На 07,12,2010 в Америка Smile
Дам.....голямо чакане ще падне...
Antoniq93

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 5 - Духовна връзка/   Пон 23 Авг 2010, 22:42

леле след края на пета просто не ми се мисли как ще дочакам декември Haha!
vampire_freak

Брой мнения : 14
Местожителство : Бургас

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 5 - Духовна връзка/   Вто 24 Авг 2010, 15:50

Да... и мен вече не ме свърта на едно мято Bravo
Arya

Брой мнения : 213
Местожителство : In the middle of nowhere

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 5 - Духовна връзка/   Вто 24 Авг 2010, 20:18

Съжалявам ако са питали в друга тема... нооо какво мислите да превеждате сега?
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 5 - Духовна връзка/   Today at 13:36

Коментари относно превода /Академия за вампири 5 - Духовна връзка/
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 9 от 11Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next