Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!
ЗА ДА МОЖЕТЕ, ТРЯБВА ДА ИМАТЕ 15 МНЕНИЯ И ДА БЪДЕТЕ ОДОБРЕНИ В ГРУПАТА ЗА ЧЕТЯЩИТЕ!
МОЖЕТЕ ДА ЧЕТЕТЕ И ФЕН ПРЕВОДА НА БРАТСТВОТО НА ЧЕРНИЯ КИНЖАЛ 11 - ДЪЛГООЧАКВАНА ЛЮБОВ!

КАНДИДАТСТВАНЕТО В ГРУПАТА ЗА ЧЕТЕНЕ СТАВА ТУК - http://twilight-bulgaria.darkbb.com/g33-group

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ ФЕН ПРЕВОД НА КНИГА 15 И 16 ОТ ПОРЕДИЦАТА БРАТСТВОТО НА ЧЕРНИЯ КИНЖАЛ!

ИндексКалендарВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеВход

Share | 

Коментари относно превода /Академия за вампири 5 - Духовна връзка/

Go down 
Иди на страница : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18
АвторСъобщение
jjanet

Брой мнения : 60

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 5 - Духовна връзка/   Чет 11 Авг 2011 - 12:07

Благодаря на всечки, които преведоха поредната книга от тази поредица
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
lionaz96

Брой мнения : 6

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 5 - Духовна връзка/   Пон 5 Мар 2012 - 15:24

Обожавам тази поредица.
yuliana88

Брой мнения : 48
Местожителство : Пловдив

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 5 - Духовна връзка/   Чет 1 Авг 2013 - 10:44

В момента чета петата книжка и бих казала, че превода е страхотен. Обикновено като нямам търпение се старая да ги чета и на английски но не е същото. книгата е много силна и в някои моменти силно преживявам с героите. Поведението на Дмитрий е малко възмутително - надявам се в шестата книга да се променят нещата.
Lioness
Администратор

Брой мнения : 4120
Местожителство : Beastland.

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 5 - Духовна връзка/   Чет 1 Авг 2013 - 10:49

Нещо си се объркала.
Превода няма как да четеш. Нямаш нужното количество мнения.
Тук се коментира превода, има си раздел Академия за вампири, където се коментира всичко. Там пиши.

и всички други качества на човека,
без неговите недостатъци."

[You must be registered and logged in to see this image.]

14.02.2005 - 16.04.2018
Винаги ще те обичам и ще ми липсваш!
yuliana88

Брой мнения : 48
Местожителство : Пловдив

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 5 - Духовна връзка/   Чет 1 Авг 2013 - 10:58

Благодаря - извинете за объркването.
vili_ibrishimova

Брой мнения : 23

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 5 - Духовна връзка/   Сря 19 Мар 2014 - 14:18

Това с Димитрий го очаквах напълно, бях сигурна, че все ще се намери начин да го върнат в играта, но убийството на Татяна честно казано ме хвана неподготвена, направо съм в шок  affraid affraid affraid  А относно превода- възхитена съм момичета от качеството и благодарна за труда ви! Bravo Bravo Bravo 
nansi0521

Брой мнения : 25
Местожителство : Bulgariq Vraca

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 5 - Духовна връзка/   Сря 3 Сеп 2014 - 16:05

Вчера свърших книгата и съм очарована от превода, браво на момичетата. Наистина нещата се развиват много интересно, малко съм раздразнена и изненадана от държанието на Димитрий но се надявам в 6-тата книга всичко да се оправи. Дано последната книга да бъде наситена с емоции като другите от поредицата <3
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 5 - Духовна връзка/   

Коментари относно превода /Академия за вампири 5 - Духовна връзка/
Върнете се в началото 
Страница 18 от 18Иди на страница : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18