Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Three days grace

Go down 
+11
Rainbow
BB_fan_xD
nikito55
Jasper.like.fire
pattx
starsxx
dani_9612
Касиопея
fuckin_rules
Alice Cullen
presy
15 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
presy

presy


Брой мнения : 2337
Join date : 14.01.2009
Age : 29
Местожителство : Wonderland

Three days grace Empty
ПисанеЗаглавие: Three days grace   Three days grace I_icon_minitimeПет 13 Фев 2009 - 19:15

Харесвате ли ги? Любима тяхна песен?


Тhree Days Grace познати като TDG или 3DG са канадска музикална група свиреща алтернативен рок. Формирани са през 1992 година под името Groundswell, като през 1997 г. го променят на Three Days Grace, но техните пълни албуми излизат на пазара далеч по-късно. Three Days Grace е техният първи такъв и се разработва в периода 2003–2005. Вторият е Оne X, който става популярен през 2006 г. Членове на групата са Адам Гоншър (вокал и китара), Нейл Сандерсън (барабани и бек вокал), Брад Уолст (бас) и Бари Сток (китара).

В Торонто се срещат с продуцента Гевин Браун (бившият продуцент на Big Sugar). Именно той им помага да създадат дебютния си албум кръстен просто „Three days grace“, който излиза през 2003. Албумът достига до Топ 10 в канадската гласация за албуми, Топ 100 на американският Billboard и първо място в класацията на Billboard Top Heatseekers. Сингъла на албума е I hate everything about you и достига първо място в Канада и Топ 10 в U.S. Вторият сингъл Just Like You също достига до първото място в Канада. Третият сингъл е Home.

Продуцентът им печели награда за продуцирането на албума през 2004. Three Days Grace са номинирани за „Най-добра изгряваща група“, но загубват от Billy Talent.

През 2005, Адам Гоншър започва лечение тъй като има проблеми с наркотиците. След него се появяват много от песните, написани за албума One-X. Това са Animal I Have Become, Never Too Late, Pain, Gone Forever, и още няколко.



Three days grace Three+Days+Grace+3dg1
Върнете се в началото Go down
Alice Cullen
VIP
Alice Cullen


Брой мнения : 1284
Join date : 15.01.2009
Age : 31
Местожителство : Somewhere In Time

Three days grace Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Three days grace   Three days grace I_icon_minitimeПет 13 Фев 2009 - 20:26

Аааах тея колко са ми любими <333 По мое мнение първият албум не струва, но Three Days Grace и One X са страхотни... Не мога да кажа само една любима песен... Просто нямат такава, която да не съм циклила известно време... Страхотни са^^

Едит: Видях, че в инфото горе не пише, но TDG имат и албум от 1995, казва се Wave of Popular Feeling.
Върнете се в началото Go down
fuckin_rules

fuckin_rules


Брой мнения : 413
Join date : 21.01.2009

Three days grace Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Three days grace   Three days grace I_icon_minitimeПет 13 Фев 2009 - 20:31

Една от любимите ми групи :Р
Върнете се в началото Go down
Касиопея




Брой мнения : 1
Join date : 16.02.2009

Three days grace Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Three days grace   Three days grace I_icon_minitimeПон 16 Фев 2009 - 11:50

Страхотни са!
Някак...зареждащи и в звученето им има чувство.
Текстове,музика,клипове...всичко което правят
зарежда аадски много!
Pain,Home и I Hate Everything About You са едни от най-любимите ми песни!
Върнете се в началото Go down
dani_9612

dani_9612


Брой мнения : 72
Join date : 15.01.2009

Three days grace Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Three days grace   Three days grace I_icon_minitimeЧет 19 Фев 2009 - 19:07

Да и на мене Smile
Never Too Late; One X; Let It Die; I Hate Everything About You; Drown и много други Smile
Върнете се в началото Go down
http://www.shesti-b.dir.bg
starsxx

starsxx


Брой мнения : 134
Join date : 24.01.2009
Age : 29

Three days grace Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Three days grace   Three days grace I_icon_minitimeПет 20 Фев 2009 - 14:41

Може би любимата ми група Cute Любимата ми песен си остава Are you ready,но също така обожавам I hate everything about you,Wake up,Over an d over,Never too late,Home Smile
Върнете се в началото Go down
pattx

pattx


Брой мнения : 1067
Join date : 16.01.2009
Age : 31

Three days grace Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Three days grace   Three days grace I_icon_minitimeПон 20 Апр 2009 - 15:42

Една от любимите ми групи!
Адам... In Love ех... Адам... страхотен е, обожавам го! Гласът му е невероятен, визията не остава по назад Haha! In Love Silly me

Любима песен нямам по простата причина че всичките са ми любими!
И двата албума съм си ги качила на телефона и си ги слушам с удоволствие In Love
Наистина много ги харесвам Haha!

И специално заради тях гледах raise your voice и шепот от отвъдното Haha! Haha!
Върнете се в началото Go down
http://screamst.deviantart.com/
presy

presy


Брой мнения : 2337
Join date : 14.01.2009
Age : 29
Местожителство : Wonderland

Three days grace Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Three days grace   Three days grace I_icon_minitimeПон 20 Апр 2009 - 16:09

Страхотни! In Love
Нямат слаба песен!
Любимият им албум ми е One-X.
В класацияа ми с най-любимите групи са..
Върнете се в началото Go down
pattx

pattx


Брой мнения : 1067
Join date : 16.01.2009
Age : 31

Three days grace Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Three days grace   Three days grace I_icon_minitimeПон 25 Май 2009 - 11:05

Аз имам въпрос..
Някой да знае дали ще изкарват скоро нов албум Question
Върнете се в началото Go down
http://screamst.deviantart.com/
Jasper.like.fire

Jasper.like.fire


Брой мнения : 35
Join date : 03.02.2009
Age : 31

Three days grace Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Three days grace   Three days grace I_icon_minitimeПон 8 Юни 2009 - 0:38

Обичам гиии !!!Home е любимата ми песен :Р
Върнете се в началото Go down
nikito55

nikito55


Брой мнения : 190
Join date : 24.03.2009
Age : 31
Местожителство : София

Three days grace Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Three days grace   Three days grace I_icon_minitimeВто 23 Юни 2009 - 10:17

Animal I have become ми е любимата тяхна песен Smile
Върнете се в началото Go down
pattx

pattx


Брой мнения : 1067
Join date : 16.01.2009
Age : 31

Three days grace Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Three days grace   Three days grace I_icon_minitimeПон 31 Авг 2009 - 13:25

Хора радвайте се Cute
Цитирам БРАВО-то: "След тригодишно мълчание канадската алтернативна рок банда 3 Days Grace е отново на хоризонта с нов албум. Life Starts Now ще излезе на 22 септември, съобщиха от групата. Работата по него (започната през януари тази година) вече е приключила и в момента тече финалната обработка на трак листа. Пилотният сингъл ще се казва Break и ще можеш да го чуеш още на първи септември."

За вас незнам, ама аз съм нз седмото небе <33

btw, вижте това <33 https://www.youtube.com/watch?v=cXbhgGIX2u8

https://www.youtube.com/watch?v=2HYBT0_yWQo
Върнете се в началото Go down
http://screamst.deviantart.com/
BB_fan_xD




Брой мнения : 1052
Join date : 18.07.2009
Age : 29

Three days grace Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Three days grace   Three days grace I_icon_minitimeПон 31 Авг 2009 - 14:43

Нов албум, нов албум! *скандира* xD

Наистина страхотна група, една от любимите ми. Нямам търпение да чуя новите песни Cute
Върнете се в началото Go down
pattx

pattx


Брой мнения : 1067
Join date : 16.01.2009
Age : 31

Three days grace Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Three days grace   Three days grace I_icon_minitimeСря 2 Сеп 2009 - 1:43

след около 2 минути ще имате възможността да чуете Break на www.threedaysgrace.com

edit: току що я чух и съм очарвана <3 невероятна е
Върнете се в началото Go down
http://screamst.deviantart.com/
Rainbow




Брой мнения : 822
Join date : 16.04.2009
Age : 28
Местожителство : Пловдив

Three days grace Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Three days grace   Three days grace I_icon_minitimeСря 2 Сеп 2009 - 8:20

Страхотни са! Не съм слушала нито една тяхна песен,която да не ми е харесала. Текстовете им са уникално хубави, музиката е просто страхотна! Имаше един период от миналата година, в който въртях само Animal I have become,Scared, I hate everything about you и Pain. Просто уникални песни! Каквото и да кажа за групата като цяло, няма да е достатъчно! Великолепни са! Найстина си струват слушането!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Three days grace Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Three days grace   Three days grace I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Three days grace
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Музика-
Идете на: