Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Lost Girl/Изгубено момиче

Go down 
+23
Melrose
tanqdimi
nina99
the mortal vampire
comatose
Black Devil
kasiljs
катрин
juliana86
rosali
Little Dhampir1000
Bella Karra
greenwitch
wentlee
lovee_
rim17
papata
MissSixty
zinaida
olga1994
Rossalie
darkness_angel
twilight_i94
27 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
twilight_i94

twilight_i94


Брой мнения : 2279
Join date : 15.01.2009
Age : 30
Местожителство : В градината пълна с рози

Lost Girl/Изгубено момиче Empty
ПисанеЗаглавие: Lost Girl/Изгубено момиче   Lost Girl/Изгубено момиче I_icon_minitimeВто 19 Окт 2010 - 18:14

Lost Girl/Изгубено момиче Lost-girl

По идея на: М.А. Лавреда
В ролите: Анна Силк, Кристен Холдън-Рийд, Ксения Соло, Рик Хауленд, К.С. Колинс, Зоуи Палмър и други.

Държава: Канада
Година: 2010

Резюме: Изгубено момиче (Lost Girl) е сериал, фокусиран върху прелестната и харизматична Бо, свръхестествено същество наричано Сукуба, което се храни с енергията на хората - често с фатален резултат. Отказвайки да приеме своя свръхестетвен клан и неговата стриктна йерархия, Бо се превръща в ренегат, борещ се в името на слабите, същевременно търсейки истината за своят мистериозен призход.

Интро:



Лично мнение: Снощи разбрах за този сериал и веднага реших да си изтегля епизодите. В Замунда са качени 5 и вече ги изгледах. Определено историята ме заинтригува. Знам, че много сериали се завъдиха със свръхестествени създания (вампирите ще ми омръзнат, ако продължават така Haha!) и винаги има различна митология, но в този поне е включено нещо ново. Малко ми напомня на книгите за Джорджина Кинкейд.
От тези 5 епизода успях да си изградя добро мнение за сериалчето. Кефи ме и то много. Има забавни, тайнствени, тъжни и страстни моменти. Естествено не липсва и екшън. Бо ми е адски готина, Кензи ми е голяма сладурана и шматка, но Дайсън обира точките тотално. Просто е... УАУ! Има и неща, които ме дразнят, но то в кой сериал ги няма? Haha!

П.П. Съжалявам за малката информация в резюмето, но не успях да намеря повече.
Върнете се в началото Go down
darkness_angel

darkness_angel


Брой мнения : 442
Join date : 20.10.2010
Age : 30
Местожителство : у нас ;)

Lost Girl/Изгубено момиче Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Lost Girl/Изгубено момиче   Lost Girl/Изгубено момиче I_icon_minitimeПон 6 Дек 2010 - 0:03

Сериала е много интересен. Харесва ми, че дават за различни свръхестествени същества, както и самата история за тях е по-различна. Най-много харесвам Кензи, голяма сладурана е. Бо и Дайсън си отиват като двойка, дано и те го осъзнаят това нещо. Също така си мисля, че между Кензи и Трик може да стане нещо, но само така предполагам.
Абе, като цяло сериалчето е доста свежо и забавно. Аз го следя редовно и го препоръчвам на всеки, който харесва сериали с такава тематика. Smile
Върнете се в началото Go down
Rossalie

Rossalie


Брой мнения : 32
Join date : 26.05.2010
Age : 28

Lost Girl/Изгубено момиче Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Lost Girl/Изгубено момиче   Lost Girl/Изгубено момиче I_icon_minitimeНед 12 Дек 2010 - 15:42

Аз също много харесвам сериала. Има много мистерии за разплитане, много различни свръхестествени сили и различни същества. Абе изобщо като цяло е много интересен. Много харесвам Кензи, също така и Бо и малките спорове помежду им. Много ми е чудно и кои ще се окажат родителите на Бо.
Върнете се в началото Go down
olga1994




Брой мнения : 48
Join date : 10.10.2010
Age : 29
Местожителство : veliko tarnovo

Lost Girl/Изгубено момиче Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Lost Girl/Изгубено момиче   Lost Girl/Изгубено момиче I_icon_minitimeПон 13 Дек 2010 - 14:29

да сериала наистина е много интересен с нетърпение го чакам всяка седмица
Върнете се в началото Go down
zinaida




Брой мнения : 35
Join date : 29.11.2010

Lost Girl/Изгубено момиче Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Lost Girl/Изгубено момиче   Lost Girl/Изгубено момиче I_icon_minitimeПон 13 Дек 2010 - 17:57

И на мен много ми харесва самия сериал, но Бо въобще не ми харесва...
Върнете се в началото Go down
MissSixty




Брой мнения : 40
Join date : 27.11.2010

Lost Girl/Изгубено момиче Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Lost Girl/Изгубено момиче   Lost Girl/Изгубено момиче I_icon_minitimeЧет 16 Дек 2010 - 18:30

Бо е доста чаровна.. (:, а сериала горещо го препоръчвам на всички I love you
Върнете се в началото Go down
papata

papata


Брой мнения : 80
Join date : 18.12.2010
Age : 28
Местожителство : Under red lights...

Lost Girl/Изгубено момиче Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Lost Girl/Изгубено момиче   Lost Girl/Изгубено момиче I_icon_minitimeНед 19 Дек 2010 - 17:04

Филма страшно ми харесва...Отново е свръхестествен, но пълен с всякакви същества, а не просто вампири и върколаци... Има добри идеи във филма и актьорската игра е добра... Exclamation Bravo
Върнете се в началото Go down
rim17

rim17


Брой мнения : 61
Join date : 13.10.2010

Lost Girl/Изгубено момиче Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Lost Girl/Изгубено момиче   Lost Girl/Изгубено момиче I_icon_minitimeНед 19 Дек 2010 - 22:31

Сериала е готин! Жалко, че първи сезон свърши, но мисля че е потвърдено че
ще има втори. Дейсън е много готин, а лично на мен и Бо ми допада.
Върнете се в началото Go down
lovee_




Брой мнения : 41
Join date : 08.08.2010

Lost Girl/Изгубено момиче Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Lost Girl/Изгубено момиче   Lost Girl/Изгубено момиче I_icon_minitimeСъб 25 Дек 2010 - 20:44

бо и ди са много сладкии и дано се съберат във 2 сезонн
Върнете се в началото Go down
wentlee
Администратор



Брой мнения : 5125
Join date : 26.02.2009
Age : 42
Местожителство : Sliven

Lost Girl/Изгубено момиче Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Lost Girl/Изгубено момиче   Lost Girl/Изгубено момиче I_icon_minitimeВто 28 Дек 2010 - 20:30

Яд ме е, че сезона беше само 13 епизода. Но се получи добре, че малко го разтеглиха накрая, за да има какво да покажат във втори сезон. Със сигурност ще видим отново майката на Бо, няма начин историята й да приключи дотук. Обаче това с Дайсън никак, ама никак не ми хареса. И сега какво ще стане - Бо лудо влюбена, а Дайсън - нъц. Не е честно. Дано да има някакъв лек. А Трик е един от любимите ми герои ever. Много ме радва, особено когато се кара на Кензи. "Чакай да ти разкажа историята как тази бутилка попадна в ръцете ми" Haha! А, а, и Кензи - странно ми е, че още не е офейкала. И се чудя какви са мотивите й да продължава да живее при Бо? Искам вече да кажат кога ще започне втори сезон.
Върнете се в началото Go down
greenwitch

greenwitch


Брой мнения : 55
Join date : 30.12.2010

Lost Girl/Изгубено момиче Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Lost Girl/Изгубено момиче   Lost Girl/Изгубено момиче I_icon_minitimeСря 5 Яну 2011 - 20:47

Сериалчето е много добро, особено като се има предвид факта, че е канадско. Крис Холдън-Рийд е адски готин In Love . Жалко само, че първи сезон беше 13 епизода. Можеха да се постарят повече.

Втори сезон излиза чааак през септември 2011 Exclamation
Върнете се в началото Go down
Bella Karra




Брой мнения : 62
Join date : 30.01.2011

Lost Girl/Изгубено момиче Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Lost Girl/Изгубено момиче   Lost Girl/Изгубено момиче I_icon_minitimeПон 31 Яну 2011 - 0:23

Сериалът не е лош. Харесва ми, макар че актьорската игра куца от време на време. Крис Холдън-Рийд и Ксения Соло са големи сладури, особено Ксения, която внася свежест в сериала. От актрисата в главната роля нямам най-добрите впечатления, не ми е фаворит, нито като герой, който играе, нито като актриса сама по себе си. И все пак, ще гледам и втори сезон.
Върнете се в началото Go down
Little Dhampir1000

Little Dhampir1000


Брой мнения : 31
Join date : 02.02.2012
Age : 28

Lost Girl/Изгубено момиче Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Lost Girl/Изгубено момиче   Lost Girl/Изгубено момиче I_icon_minitimeСря 8 Фев 2012 - 11:23

Сериалчето е супер. Харесва ми целия актьорски състав! In Love
Върнете се в началото Go down
rosali

rosali


Брой мнения : 346
Join date : 29.05.2011
Age : 26

Lost Girl/Изгубено момиче Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Lost Girl/Изгубено момиче   Lost Girl/Изгубено момиче I_icon_minitimeСъб 31 Мар 2012 - 11:42

С гордост мога да заявя, че това е единствения сериал, който наистина следя с интерес (следя е пресилено, гледам го, когато имам време). Като по чудо за пръв път нямам никакви забележки към главните герои - всички са страшно готини и на място. Още първия път, когато го хванах случайно по телевизията ми грабна вниманието със историята за елфите. Допадна ми, че тук не са заложили на вампири и върколаци, което последните години става доста често, ами са измислили нещо ново и някак по - реално. Хареса ми и това, че любовната история не е на преден план, вече ми омръзнаха влюбените чудовища. Haha!
Върнете се в началото Go down
http://fleurdamourthings.tumblr.com
juliana86

juliana86


Брой мнения : 41
Join date : 15.07.2012
Age : 37
Местожителство : Белгия

Lost Girl/Изгубено момиче Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Lost Girl/Изгубено момиче   Lost Girl/Изгубено момиче I_icon_minitimeВто 17 Юли 2012 - 17:15

Сериала е много интересен,следя го наистина с интерес.Главните герои са много забавни,а любимка ми е Кензи,мисля че без нея сериала няма да е същия.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Lost Girl/Изгубено момиче Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Lost Girl/Изгубено момиче   Lost Girl/Изгубено момиче I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Lost Girl/Изгубено момиче
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» New Girl/Новото момиче
» Two Guys, a Girl and a Pizza Place/Две момчета и едно момиче
» The Lost Room/Изгубената стая
» Gossip girl/Клюкарката

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Сериали-
Идете на: