Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!
ЗА ДА МОЖЕТЕ, ТРЯБВА ДА ИМАТЕ 15 МНЕНИЯ И ДА БЪДЕТЕ ОДОБРЕНИ В ГРУПАТА ЗА ЧЕТЯЩИТЕ!
МОЖЕТЕ ДА ЧЕТЕТЕ И ФЕН ПРЕВОДА НА БРАТСТВОТО НА ЧЕРНИЯ КИНЖАЛ 11 - ДЪЛГООЧАКВАНА ЛЮБОВ!

КАНДИДАТСТВАНЕТО В ГРУПАТА ЗА ЧЕТЕНЕ СТАВА ТУК - http://twilight-bulgaria.darkbb.com/g33-group

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ ФЕН ПРЕВОД НА КНИГА 15 И 16 ОТ ПОРЕДИЦАТА БРАТСТВОТО НА ЧЕРНИЯ КИНЖАЛ!

ИндексКалендарВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеВход

Share | 

Коментари относно превода /Академия за вампири 6 - Последна саможертва/

Go down 
Иди на страница : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 18  Next
АвторСъобщение
nioneva

Брой мнения : 53

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 6 - Последна саможертва/    Пет Яну 07, 2011 4:45 am

Благодаря за първите 10 глави .Чакам следващите с нетърпение.
Честита Нова година на всички !
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
elica_belica

Брой мнения : 44
Местожителство : стара загора

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 6 - Последна саможертва/    Съб Яну 08, 2011 4:57 am

Благодаря на чудесният превод момичета.Страшни сте с нетърпение очаквам да прочета и останалите глави от книгата Smile
Rossalie

Брой мнения : 32

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 6 - Последна саможертва/    Съб Яну 08, 2011 10:03 am

Превода е страхотен! Благодаря ви много. Но да попитам ще има ли превод и на останалите глави от книгата?
mimssy_baby

Брой мнения : 40

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 6 - Последна саможертва/    Съб Яну 08, 2011 10:56 am

Много благодаря за превода... Надявам се скоро да мога да прочета първите 4 глави Smile)))
maniaka12

Брой мнения : 172

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 6 - Последна саможертва/    Пон Яну 10, 2011 7:16 am

Хора искам да ви кажа , че не е нужно да ходите на училище за преводачки превеждате по-добре от Ибис excited Bravo Направо съмвъзхитена направо невероятно превода е СУПЕР !!!! Чакам с нетърпение следващите глави и МНОГО мерси за тези направо скачах от радост ( буквално не се шегувам Haha! ) Обичам ви !!! Bravo excited Bear hug

Последната промяна е направена от Alice Cullen на Пон Яну 10, 2011 7:21 am; мнението е било променяно общо 1 път (Reason for editing : Да кажем "Не!" на хилядата емотиконки в едно мнение.)
Tediii

Брой мнения : 50
Местожителство : Варна

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 6 - Последна саможертва/    Пон Яну 10, 2011 8:07 am

И аз се присъединяват към всеобщата благодарност. Мерси много за целия положен труд. Нямам търпение за следващите глави, сигурна съм, че ще са на ниво както винаго до сега. Kiss 2
tedi123

Брой мнения : 310

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 6 - Последна саможертва/    Вто Яну 11, 2011 1:26 am

Нещо май ни забравиха с превода... Question Какво стана, ще се превежда ли останалата част? Reading Надявам се да не съм прекалено нахална. It wasn't me
Lioness
Администратор

Брой мнения : 4147
Местожителство : Beastland.

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 6 - Последна саможертва/    Вто Яну 11, 2011 6:34 am

Здравейте!
Извинявам се за дългото забавяне, имах си причини.
Днес по-късно ще ви пусна 11-та глава, но превода се прекратява! Книгата излиза след има-няма две седмици, мисля, че няма смисъл, а и не сме вече голям екип от преводачи и почти никой няма време за това.
Наистина страшно много ви благодарим всички за прекрасни коментари и интереса! Smile

и всички други качества на човека,
без неговите недостатъци."

[You must be registered and logged in to see this image.]

14.02.2005 - 16.04.2018
Винаги ще те обичам и ще ми липсваш!
Todomodo

Брой мнения : 92

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 6 - Последна саможертва/    Вто Яну 11, 2011 8:13 am

Искрено се надявам да промените решението си и превода да продължи, дори и бавно.
Аз например живея извън България и едва ли ще успея да си купя книгата, а ако трябва да чакам някой да я сканира, ще ми побелеят косите.

С надежда и искрена благодарност за труда и търпението.
poli8009

Брой мнения : 131

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 6 - Последна саможертва/    Вто Яну 11, 2011 9:14 am

Това е доста кофти новина. Аз например немога да си позвола да си купя книгата, и тайно се надявах че вие сте моята светлина в тунела. Чаках около 7 или 8 месеца за да намеря първите три книги сканирани, а след това видях, че вие сте превели 4 и 5 кн. Много се захадвах, като видях, че сте започнали и последната. Но все пак Вие сте тези, които взимат решения, а и в крайна сметка отделяте от вашето свободно време. Шапка Ви свалям за това, което сте превели до сега. Не само за този превод, а за всички в този сайт. Браво на Вас. И още един път Благодаря. Worship
MMDM

Брой мнения : 67
Местожителство : Shumen

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 6 - Последна саможертва/    Вто Яну 11, 2011 9:53 am

Да и аз съм много разочарована. Лошото е, че прочетох поредицата по форумите и ги нямам на "хартия". Което значи, че няма смисъл да си купя само последната, а да си ги купя всичките е просто нерационално. Съжалявам, че екипа по преводите е намалял. Sad
Avetima

Брой мнения : 35
Местожителство : Гърция

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 6 - Последна саможертва/    Вто Яну 11, 2011 9:55 am

Аз също се надявам да продължи превода,поради същите причини
и наистина съм ви страшно благодарна за преведеното до сега!!Но,немислите ли,че е малко несириозно и от ваша страна да започвате нещо и после да го зарязвате...на никъде!?
Не го казвам за да засегна някого и ако е така се ИЗВИНЯВАМ,но..това ми е мнението след като видях причините които ви карат да спрете превода(а те бяха извесни и преди да го започните).!
Alice Cullen
VIP

Брой мнения : 1284
Местожителство : Somewhere In Time

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 6 - Последна саможертва/    Вто Яну 11, 2011 10:07 am

И аз съм на мнение, че е несериозно от наша страна, но това е положението. Нямаме време и възможност да превеждаме, не спираме с превода защото така ни е скимнало. Бих ви сканирала книгата, но със сигурност няма да я купя веднага щом излезе - тепърва трябва да си купувам петата. Ако някоя съфорумничка има желание може да ви сканира оставащите непреведени глави.
Ще ви помоля да не дъвкате темата до безкрайност, решението е взето и няма да се промени. Благодаря ви и за милите думи.
MissSixty

Брой мнения : 40

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 6 - Последна саможертва/    Вто Яну 11, 2011 2:48 pm

ако я сканирате, драснете тук, повечето явно не сме купили първите книги и много ще се зарадваме на подаръка cheers
beni1979

Брой мнения : 191

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 6 - Последна саможертва/    Вто Яну 11, 2011 8:33 pm

Аз, определено още на 25-ти си я купувам!!!
И ще се опитам да я сканирам тук!!!!
Ако, Админите позволят естествено!!!
Понеже не- разбирам много от компютри ще помоля моята приателка да я сканира!!!
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 6 - Последна саможертва/    

Коментари относно превода /Академия за вампири 6 - Последна саможертва/
Върнете се в началото 
Страница 12 от 18Иди на страница : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 18  Next