Twilight
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!
ЗА ДА МОЖЕТЕ, ТРЯБВА ДА ИМАТЕ 15 МНЕНИЯ И ДА БЪДЕТЕ ОДОБРЕНИ В ГРУПАТА ЗА ЧЕТЯЩИТЕ!
МОЖЕТЕ ДА ЧЕТЕТЕ И ФЕН ПРЕВОДА НА БРАТСТВОТО НА ЧЕРНИЯ КИНЖАЛ 11 - ДЪЛГООЧАКВАНА ЛЮБОВ!

КАНДИДАТСТВАНЕТО В ГРУПАТА ЗА ЧЕТЕНЕ СТАВА ТУК - http://twilight-bulgaria.darkbb.com/g33-group

Twilight

ГЛАСУВАЙТЕ ЗА НАС В БГ ТОП НА ВСЕКИ 24 ЧАСА!

ИндексCalendarВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеВход

Share | 

Коментари относно превода /Академия за вампири 6 - Последна саможертва/

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Next
АвторСъобщение
nioneva

Брой мнения : 53

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 6 - Последна саможертва/    Пет 07 Яну 2011, 17:45

Благодаря за първите 10 глави .Чакам следващите с нетърпение.
Честита Нова година на всички !
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
elica_belica

Брой мнения : 44
Местожителство : стара загора

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 6 - Последна саможертва/    Съб 08 Яну 2011, 17:57

Благодаря на чудесният превод момичета.Страшни сте с нетърпение очаквам да прочета и останалите глави от книгата Smile
Rossalie

Брой мнения : 32

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 6 - Последна саможертва/    Съб 08 Яну 2011, 23:03

Превода е страхотен! Благодаря ви много. Но да попитам ще има ли превод и на останалите глави от книгата?
mimssy_baby

Брой мнения : 40

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 6 - Последна саможертва/    Съб 08 Яну 2011, 23:56

Много благодаря за превода... Надявам се скоро да мога да прочета първите 4 глави Smile)))
maniaka12

Брой мнения : 172

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 6 - Последна саможертва/    Пон 10 Яну 2011, 20:16

Хора искам да ви кажа , че не е нужно да ходите на училище за преводачки превеждате по-добре от Ибис excited Bravo Направо съмвъзхитена направо невероятно превода е СУПЕР !!!! Чакам с нетърпение следващите глави и МНОГО мерси за тези направо скачах от радост ( буквално не се шегувам Haha! ) Обичам ви !!! Bravo excited Bear hug

Последната промяна е направена от Alice Cullen на Пон 10 Яну 2011, 20:21; мнението е било променяно общо 1 път (Reason for editing : Да кажем "Не!" на хилядата емотиконки в едно мнение.)
Tediii

Брой мнения : 50
Местожителство : Варна

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 6 - Последна саможертва/    Пон 10 Яну 2011, 21:07

И аз се присъединяват към всеобщата благодарност. Мерси много за целия положен труд. Нямам търпение за следващите глави, сигурна съм, че ще са на ниво както винаго до сега. Kiss 2
tedi123

Брой мнения : 310

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 6 - Последна саможертва/    Вто 11 Яну 2011, 14:26

Нещо май ни забравиха с превода... Question Какво стана, ще се превежда ли останалата част? Reading Надявам се да не съм прекалено нахална. It wasn't me
Lioness
Администратор

Брой мнения : 3768
Местожителство : Beastland.

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 6 - Последна саможертва/    Вто 11 Яну 2011, 19:34

Здравейте!
Извинявам се за дългото забавяне, имах си причини.
Днес по-късно ще ви пусна 11-та глава, но превода се прекратява! Книгата излиза след има-няма две седмици, мисля, че няма смисъл, а и не сме вече голям екип от преводачи и почти никой няма време за това.
Наистина страшно много ви благодарим всички за прекрасни коментари и интереса! Smile
Todomodo

Брой мнения : 91

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 6 - Последна саможертва/    Вто 11 Яну 2011, 21:13

Искрено се надявам да промените решението си и превода да продължи, дори и бавно.
Аз например живея извън България и едва ли ще успея да си купя книгата, а ако трябва да чакам някой да я сканира, ще ми побелеят косите.

С надежда и искрена благодарност за труда и търпението.
poli8009

Брой мнения : 128

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 6 - Последна саможертва/    Вто 11 Яну 2011, 22:14

Това е доста кофти новина. Аз например немога да си позвола да си купя книгата, и тайно се надявах че вие сте моята светлина в тунела. Чаках около 7 или 8 месеца за да намеря първите три книги сканирани, а след това видях, че вие сте превели 4 и 5 кн. Много се захадвах, като видях, че сте започнали и последната. Но все пак Вие сте тези, които взимат решения, а и в крайна сметка отделяте от вашето свободно време. Шапка Ви свалям за това, което сте превели до сега. Не само за този превод, а за всички в този сайт. Браво на Вас. И още един път Благодаря. Worship
MMDM

Брой мнения : 67
Местожителство : Shumen

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 6 - Последна саможертва/    Вто 11 Яну 2011, 22:53

Да и аз съм много разочарована. Лошото е, че прочетох поредицата по форумите и ги нямам на "хартия". Което значи, че няма смисъл да си купя само последната, а да си ги купя всичките е просто нерационално. Съжалявам, че екипа по преводите е намалял. Sad
Avetima

Брой мнения : 35
Местожителство : Гърция

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 6 - Последна саможертва/    Вто 11 Яну 2011, 22:55

Аз също се надявам да продължи превода,поради същите причини
и наистина съм ви страшно благодарна за преведеното до сега!!Но,немислите ли,че е малко несириозно и от ваша страна да започвате нещо и после да го зарязвате...на никъде!?
Не го казвам за да засегна някого и ако е така се ИЗВИНЯВАМ,но..това ми е мнението след като видях причините които ви карат да спрете превода(а те бяха извесни и преди да го започните).!
Alice Cullen
VIP

Брой мнения : 1284
Местожителство : Somewhere In Time

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 6 - Последна саможертва/    Вто 11 Яну 2011, 23:07

И аз съм на мнение, че е несериозно от наша страна, но това е положението. Нямаме време и възможност да превеждаме, не спираме с превода защото така ни е скимнало. Бих ви сканирала книгата, но със сигурност няма да я купя веднага щом излезе - тепърва трябва да си купувам петата. Ако някоя съфорумничка има желание може да ви сканира оставащите непреведени глави.
Ще ви помоля да не дъвкате темата до безкрайност, решението е взето и няма да се промени. Благодаря ви и за милите думи.
MissSixty

Брой мнения : 40

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 6 - Последна саможертва/    Сря 12 Яну 2011, 03:48

ако я сканирате, драснете тук, повечето явно не сме купили първите книги и много ще се зарадваме на подаръка cheers
beni1979

Брой мнения : 146

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 6 - Последна саможертва/    Сря 12 Яну 2011, 09:33

Аз, определено още на 25-ти си я купувам!!!
И ще се опитам да я сканирам тук!!!!
Ако, Админите позволят естествено!!!
Понеже не- разбирам много от компютри ще помоля моята приателка да я сканира!!!
poli8009

Брой мнения : 128

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 6 - Последна саможертва/    Сря 12 Яну 2011, 09:40

Благодаря за 11 глава. Страхотен превод, както винаги разбира се.
Beta
VIP

Брой мнения : 571
Местожителство : Някъде из облаците

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 6 - Последна саможертва/    Сря 12 Яну 2011, 09:48

Аз имам едно въпросче.След като приключвате този превод,значи ли,че изобщо спирате с преводите? Sad Надявах се да започнете някое друго книжле.
Nessie
Модератор

Брой мнения : 2896

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 6 - Последна саможертва/    Сря 12 Яну 2011, 14:18

beni1979 написа:
Аз, определено още на 25-ти си я купувам!!!
И ще се опитам да я сканирам тук!!!!
Ако, Админите позволят естествено!!!
Понеже не- разбирам много от компютри ще помоля моята приателка да я сканира!!!

Не знам до колко си запозната, но ако успееш да я сканираш след това има програма. с която можеш да я направиш в Уърд документ.

п.с. Сори за спама ;с

I have no idols. I admire work, dedication and competence.
tedi123

Брой мнения : 310

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 6 - Последна саможертва/    Сря 12 Яну 2011, 14:45

Nooo way! Ама как така...Защо...?Не е честно... Crying or Very sad Crying or Very sad Спрете някоя друга книга, защо точно тази?Дано някой щедър съфорумец се съгласи да сканира...Много жалко, наистина.Гадно..
n.de4eva

Брой мнения : 43

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 6 - Последна саможертва/    Сря 12 Яну 2011, 15:23

Превода е страхотен, БЛАГОДАРЯ!!!!! Нямам търпение да разбера какво ще стане нататък Bravo
rolly

Брой мнения : 197

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 6 - Последна саможертва/    Сря 12 Яну 2011, 16:32

отдавна не съм писала но и нямам време а туко-що си научих и седнах да си прочета главата на спокойствие и да драсна един коментар и като видях че спирате превода... Nooo way!

Todomodo написа:
Искрено се надявам да промените решението си и превода да продължи, дори и бавно.
Аз например живея извън България и едва ли ще успея да си купя книгата, а ако трябва да чакам някой да я сканира, ще ми побелеят косите.

С надежда и искрена благодарност за труда и търпението.

съгласна съм понеже и аз живея в чужбина НО все пак причините са повече от основателни а и да не забравяме че екипа на преводачите са започнали преводите за НАШ кеф, без да очакват НИЩО в замяна затова супер много благодаря и за миналите две книги и за началото на тази Worship
поздрави :Р
papata

Брой мнения : 80
Местожителство : Under red lights...

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 6 - Последна саможертва/    Сря 12 Яну 2011, 18:07

След цялата радост по толкова чаканата нова глава това дойде малко като гръм от ясно небе...Наистина беше един прекрасен жест, да ни превеждате книгата.Е, да мислим от хубавата страна, беше ми много приятно да чета страхотния превод.Признавам, че е малко разочароващо, но хора спокойно, както е казано по нагоре в темата книгата излиза след няма и две седмици.Ще удържим до тогава, а и съм сигурна, че тези които няма да си я купят ще я намерят от някой.Наистина благодаря Smile
jalice

Брой мнения : 186

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 6 - Последна саможертва/    Сря 12 Яну 2011, 18:28

[You must be registered and logged in to see this image.] Наистина малко съжалявам , че няма да продължите да превеждате момичета, но ви разбирам де..

Благодаря ви че се трудихте толкова за да ни дадете поне тези 11 глави [You must be registered and logged in to see this image.] Браво
maniaka12

Брой мнения : 172

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 6 - Последна саможертва/    Сря 12 Яну 2011, 19:54

Момичета много благодаря за 11 глава !!! Bravo Супер е !! Като чух , че няма да я превеждате цялата ми стана малко гадно ама споко ( на тези от вас които също живеят в чужбина)и аз съм така. Ще си ходя в България чак февоари и няма да се добарам до клижнето преди това , е освен ако някоя мила съфорумничка не я сканира де. excited Bravo Friends In Love
Rossalie

Брой мнения : 32

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 6 - Последна саможертва/    Чет 13 Яну 2011, 01:21

А някой може ли да ми каже къде в интернет мога да намеря книгата на английски?
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 6 - Последна саможертва/    Today at 02:05

Коментари относно превода /Академия за вампири 6 - Последна саможертва/
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 8 от 11Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Next