Twilight
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!
ЗА ДА МОЖЕТЕ, ТРЯБВА ДА ИМАТЕ 15 МНЕНИЯ И ДА БЪДЕТЕ ОДОБРЕНИ В ГРУПАТА ЗА ЧЕТЯЩИТЕ!
МОЖЕТЕ ДА ЧЕТЕТЕ И ФЕН ПРЕВОДА НА БРАТСТВОТО НА ЧЕРНИЯ КИНЖАЛ 11 - ДЪЛГООЧАКВАНА ЛЮБОВ!

КАНДИДАТСТВАНЕТО В ГРУПАТА ЗА ЧЕТЕНЕ СТАВА ТУК - http://twilight-bulgaria.darkbb.com/g33-group

Twilight

ГЛАСУВАЙТЕ ЗА НАС В БГ ТОП НА ВСЕКИ 24 ЧАСА!

ИндексCalendarВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеВход

Share | 

Коментари относно превода /Академия за вампири 6 - Последна саможертва/

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next
АвторСъобщение
monito0

Брой мнения : 20

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 6 - Последна саможертва/    Нед 15 Май 2011, 16:49

Ааааа, суперрр! Bravo excited jumping happily sunnyy
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Vallens

Брой мнения : 30

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 6 - Последна саможертва/    Сря 25 Май 2011, 13:16

Някой може ли да ми изпрати сканирани последните глави на ЛС, моля (от глава 11 до края). Благодаря предварително
Вижте профила на потребителя http://vallens.wordpress.com/
evil

Брой мнения : 60
Местожителство : Горно- изнанадолнище :Д

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 6 - Последна саможертва/    Сря 25 Май 2011, 15:48

Vallens написа:
Някой може ли да ми изпрати сканирани последните глави на ЛС, моля (от глава 11 до края). Благодаря предварително
Може ли и на мен, моля!!! И аз от 11- та глава натам. Благодаря!!!!
rolly

Брой мнения : 197

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 6 - Последна саможертва/    Сря 25 Май 2011, 16:30

evil написа:
Vallens написа:
Може ли и на мен, моля!!! И аз от 11- та глава натам. Благодаря!!!!

11 Глава е последната преведена - момичетата спряха превода, защото Ибис я издадоха
Vallens

Брой мнения : 30

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 6 - Последна саможертва/    Чет 26 Май 2011, 07:31

Да, но ако някой има книгата моля да сканира последните глави. Не ми се купува цяла книга заради няколко страници. Пък ако я купя ще се изкуша да купя и останалите 5, за да запълня колекцията Silly me Така че моля, който има книгата да ми изпрати последните глави сканирани на ЛС.
Вижте профила на потребителя http://vallens.wordpress.com/
koobten

Брой мнения : 63
Местожителство : In the beginning of the end....

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 6 - Последна саможертва/    Съб 18 Юни 2011, 15:11

Ако някой пази сканирани нататък главите, може ли да ми ги прати на ЛС? Книгата дочетох на английски, но ми се иска да я прочета на български и ако си я взема, ще трябва да си взема и останалите, защото мразя да имам незапълнени поредици.
katq_elfi

Брой мнения : 8

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 6 - Последна саможертва/    Вто 21 Юни 2011, 19:55

Цитат :
Vallens
Чет Май 26, 2011 7:31 am
Да, но ако някой има книгата моля да сканира последните глави. Не ми се купува цяла книга заради няколко страници. Пък ако я купя ще се изкуша да купя и останалите 5, за да запълня колекцията Silly me Така че моля, който има книгата да ми изпрати последните глави сканирани на ЛС.

Аз имам същата молба просто много странно ще стоят в библиотеката ми първа и последна книга, а пък е поредицата е много интересна и ми се иска да я прочета до края. Smile
petinka1108

Брой мнения : 50
Местожителство : Пазарджик

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 6 - Последна саможертва/    Пон 04 Юли 2011, 22:28

Аз съм в същата ситуация.. тръгнах да чета на английски, но вървеше много бавно и след известно време се отказах ( стигнах до 21 глава ако не се лъжа ). Много моля, ако някой има последните глави да ги сподели Worship
zax

Брой мнения : 33
Местожителство : Sofia

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 6 - Последна саможертва/    Чет 07 Юли 2011, 23:29

Превода е страхотен, но жалко, много, много, жалко че книгата не е цяла
Бих почерпила ако някой ми прати останалата част Smile
matabi

Брой мнения : 64

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 6 - Последна саможертва/    Чет 14 Юли 2011, 14:00

аз имам същата молба.. харесвам поредицата,но за да си купя 6 книга трябва да се сдобия с останалите 5 .. искам да багодаря на преводачите за старанието и труда , който полагат ,за да можем да се насладим на книгите Worship
angel95

Брой мнения : 44

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 6 - Последна саможертва/    Чет 28 Юли 2011, 12:02

Аз искам също да помоля някой ако я има да прати главите на ЛС!!!Благодаря предварително!! Smile
byh4o

Брой мнения : 163
Местожителство : София

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 6 - Последна саможертва/    Пет 29 Юли 2011, 19:07

Todomodo написа:
Сдобих се с останалата част от книгата, за което съм много щастлива. Искам обаче да похваля отново преводачите тук, вашият превод е пъти над изданието на Ибис. Браво момичета, надявам се скоро да ни зарадвате с нещо ново!

Весел ден!

Здравей,бих искала да те помоля ако можеш да ми пратиш и на мен останалата част от книгата...
нел-j

Брой мнения : 63

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 6 - Последна саможертва/    Нед 31 Юли 2011, 18:23

byh4o написа:
Todomodo написа:
Сдобих се с останалата част от книгата, за което съм много щастлива. Искам обаче да похваля отново преводачите тук, вашият превод е пъти над изданието на Ибис. Браво момичета, надявам се скоро да ни зарадвате с нещо ново!

Весел ден!

Здравей,бих искала да те помоля ако можеш да ми пратиш и на мен останалата част от книгата...

може ли и на мен?!
Lioness
Администратор

Брой мнения : 3768
Местожителство : Beastland.

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 6 - Последна саможертва/    Нед 31 Юли 2011, 19:09

Айде да се съобразявате малко, а?! ТУК се коментира превода и ще ви напомня, че сканирането на главите и пращането им на други хора може да стане само със сългасието на екипа от издателството, имайте го на предвид и ДОСТАТЪЧНО ПО ТОЗИ ВЪПРОС!
jjanet

Брой мнения : 60

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 6 - Последна саможертва/    Пет 12 Авг 2011, 11:34

Строхотно, благадаря!?
tonka

Брой мнения : 43

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 6 - Последна саможертва/    Сря 04 Яну 2012, 22:36

Благодаря ви много, но аз както винаги не съм разбрала и имам въпрос-11та глава ли е последната от 6та книга??? Моля ви се кажете ми! И ако е така искам да добавя-гадост!!!
wentlee
Администратор

Брой мнения : 5068
Местожителство : Sliven

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 6 - Последна саможертва/    Чет 05 Яну 2012, 17:42

Спряхме до 11-та глава, защото книгата вече се беше появила на пазара. Затова преценихме, че няма смисъл да продължаваме с превода докрай. Това не е цялата книга.

Брой мнения : 43

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 6 - Последна саможертва/    Чет 05 Яну 2012, 18:42

Ок!! Благодаря ви много! Smile
kris

Брой мнения : 122

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 6 - Последна саможертва/    Пон 20 Фев 2012, 21:41

Благодаря за старанието и труда по превода. Поредицата ми е любима.
lionaz96

Брой мнения : 6

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 6 - Последна саможертва/    Пон 05 Мар 2012, 15:22

Много интересна книга!!!Обожавам поредицата!!
georgi_radev2

Брой мнения : 25

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 6 - Последна саможертва/    Съб 28 Апр 2012, 02:33

и все пак останалата част от книгата има ли възможност да бъде добавена за тези които немогат да си купят книгата Smile ?
Crazy Cookie ^^

Брой мнения : 1

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 6 - Последна саможертва/    Сря 09 Май 2012, 13:56

Как мога да прочета главите ? Излиза ми ,че потребители със специални правила могат да четат това
tedi123

Брой мнения : 310

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 6 - Последна саможертва/    Сря 09 Май 2012, 18:58

ЗА ДА МОЖЕТЕ, ТРЯБВА ДА ИМАТЕ 40 МНЕНИЯ И ДА БЪДЕТЕ ОДОБРЕНИ В ГРУПАТА ЗА ЧЕТЯЩИТЕ! - пише най-отгоре на началната страница на форума Smile
byh4o

Брой мнения : 163
Местожителство : София

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 6 - Последна саможертва/    Съб 26 Май 2012, 00:00

Здравейте, някой случайно да има 360 и 361 страница от книгата на български? Smile
rosi66

Брой мнения : 41

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 6 - Последна саможертва/    Пон 28 Май 2012, 16:11

Благодаря, за прекрасният превод Smile
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Академия за вампири 6 - Последна саможертва/    Today at 02:06

Коментари относно превода /Академия за вампири 6 - Последна саможертва/
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 10 от 11Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next