Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Bruno Mars/Бруно Марс

Go down 
+4
vasi738
vanifity
Aleks
maria.zhelyazkova
8 posters
АвторСъобщение
maria.zhelyazkova

maria.zhelyazkova


Брой мнения : 41
Join date : 07.03.2011
Age : 30
Местожителство : Садово, Пловдив

Bruno Mars/Бруно Марс  Empty
ПисанеЗаглавие: Bruno Mars/Бруно Марс    Bruno Mars/Бруно Марс  I_icon_minitimeПон 7 Мар 2011 - 16:55

Bruno Mars/Бруно Марс  107127-bruno_mars_617_409

Питър Ернандез се ражда в Хонолулу, Хаваите на 8 октомври 1985г. и едно от шестте деца в семейството. Той е сладко и пухкаво бебе и баща му веднага му измисля прякор – Бруно, на малкото име на известен тогава кечист.

Още от малък Бруно се захласва по големи имена като Майкъл Джексън, Принс и Елвис Пресли. "Аз съм голям фен на Елвис. През 50-те той е излизал на сцената и хората са полудявали. По-късно подобно нещо се случва и с Принс. Обожавам да гледам такива изпълнители и да се уча от тях." – споделя Бруно за музикалмите си идоли.

Когато става на 17г., заминава за Лос Анджелис, за да преследва музикална кариера. Вместо да пее обаче започва да пише песни за имена като Бранди, Александра Бърк, Шон Кингстон. Съдбата го среща с дебютиращия рапър B.o.B., с който създават парчето "Nothin’on you". Сингълът се забива на върха в САЩ, а няколко седмици по-късно покорява и Англия. Бруно още не може да се зарадва напълно на успеха на първото си дуетно парче, когато се появява и второто – "Billionaire" с Travie McCoy. Отново хит. Пилотното парче от първия му албум ( Doo-Wops & Hooligans) - "Just the way you are" постига невероятен успех.Сингълът веднага оглави американската класация за сингли Billboard Hot 100 и вече четири седмици е на върха. С огромния си успех по радията в цял свят, той успя също да избута Риана и Еминем от 1-вото място в световния чарт. Втория му сингъл - "Grenade" e дълбока песен. Тя разказва за другата страна на любовта, за разбитите сърца. За това как бих умрял за тази жена, но знам, че тя не би направила същото за мен", споделя вокалистът. Песента закова първото място в Billboard Hot 100, покорявайки и върха в класацията за Digital Songs.Младият изпълнител е първият певец от тринадесет години насам, който оглавява Billboard Hot 100 с първите си два радио сингъла.

Бруно е бъдещето на музиката, има невероятен талант! Какво мислите Вие за него и музиката му? Smile
Върнете се в началото Go down
Aleks




Брой мнения : 46
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : София

Bruno Mars/Бруно Марс  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bruno Mars/Бруно Марс    Bruno Mars/Бруно Марс  I_icon_minitimeПон 11 Юли 2011 - 14:04

Охххх много сладък ми е Smile))А песничките му са едни готини ,мн ми харесват... In Love
Върнете се в началото Go down
vanifity

vanifity


Брой мнения : 46
Join date : 12.07.2011
Age : 27
Местожителство : Stara Zagora

Bruno Mars/Бруно Марс  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bruno Mars/Бруно Марс    Bruno Mars/Бруно Марс  I_icon_minitimeНед 24 Юли 2011 - 4:49

BUT DARLING I'LL STILL CATCH A GRENADE FOR YA. Все това ми минава през ума, когато чуя името му. Да си призная, обърнах му внимание, защото видях че сме една зодиика. Haha! После обаче наистина харесах песните му. И продължавам да му се радвам. Сладур е, има някакъв чар. :Р А също така и глас!
Върнете се в началото Go down
vasi738

vasi738


Брой мнения : 41
Join date : 14.08.2011

Bruno Mars/Бруно Марс  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bruno Mars/Бруно Марс    Bruno Mars/Бруно Марс  I_icon_minitimeЧет 18 Авг 2011 - 0:25

Just the way you are – тази песен ми е любимата.Говори толкова искрено,сякаш пее със сърцето си .
Върнете се в началото Go down
blablablah




Брой мнения : 31
Join date : 18.08.2011

Bruno Mars/Бруно Марс  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bruno Mars/Бруно Марс    Bruno Mars/Бруно Марс  I_icon_minitimeЧет 18 Авг 2011 - 14:50

vasi738 написа:
Just the way you are – тази песен ми е любимата.Говори толкова искрено,сякаш пее със сърцето си .

Йъп ... съгласна съм
Върнете се в началото Go down
elena1916

elena1916


Брой мнения : 394
Join date : 10.12.2010
Age : 31

Bruno Mars/Бруно Марс  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bruno Mars/Бруно Марс    Bruno Mars/Бруно Марс  I_icon_minitimeПет 19 Авг 2011 - 13:24

Адски много ме кефи тоя човек - песничките му са супер яки. Баладите са толкова искрени и трогателни. Дуетните му парчета също са доста сполучливи,направо отдава си му се пеенето и това е.
Върнете се в началото Go down
diana101




Брой мнения : 24
Join date : 06.12.2013

Bruno Mars/Бруно Марс  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bruno Mars/Бруно Марс    Bruno Mars/Бруно Марс  I_icon_minitimeПет 6 Дек 2013 - 11:04

Любимец ми е, а When I Was Your Man му е една от най-добрите песни.
Върнете се в началото Go down
hamsterchee




Брой мнения : 16
Join date : 06.01.2012

Bruno Mars/Бруно Марс  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bruno Mars/Бруно Марс    Bruno Mars/Бруно Марс  I_icon_minitimeНед 2 Мар 2014 - 19:58

Може ли да има толкова секси глас. Той е способен с гласа си да постигне неща, който други не могат с всичко, което имат. Песните му са адски чувствени и хубави...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Bruno Mars/Бруно Марс  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bruno Mars/Бруно Марс    Bruno Mars/Бруно Марс  I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Bruno Mars/Бруно Марс
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Veronica Mars/Вероника Марс
» 30 Seconds To Mars

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Музика-
Идете на: