Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!
ЗА ДА МОЖЕТЕ, ТРЯБВА ДА ИМАТЕ 15 МНЕНИЯ И ДА БЪДЕТЕ ОДОБРЕНИ В ГРУПАТА ЗА ЧЕТЯЩИТЕ!
МОЖЕТЕ ДА ЧЕТЕТЕ И ФЕН ПРЕВОДА НА БРАТСТВОТО НА ЧЕРНИЯ КИНЖАЛ 11 - ДЪЛГООЧАКВАНА ЛЮБОВ!

КАНДИДАТСТВАНЕТО В ГРУПАТА ЗА ЧЕТЕНЕ СТАВА ТУК - http://twilight-bulgaria.darkbb.com/g33-group

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ ФЕН ПРЕВОД НА КНИГА 15 И 16 ОТ ПОРЕДИЦАТА БРАТСТВОТО НА ЧЕРНИЯ КИНЖАЛ!

ИндексКалендарВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеВход

Share | 

Коментари относно превода /Братството на Черния Кинжал 5 - Освободена любов/

Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 10 ... 18  Next
АвторСъобщение
Lioness
Администратор

Брой мнения : 4191
Местожителство : Beastland.

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Братството на Черния Кинжал 5 - Освободена любов/   Сря 27 Апр 2011 - 15:15

Освен това трябва да имаш поне 40 мнения, за да прочетеш превода. Smile
Много ви благодарим на всички за коментарите. Чудни сте! Очаквайте още главички скоро. Smile

и всички други качества на човека,
без неговите недостатъци."

[You must be registered and logged in to see this image.]

14.02.2005 - 16.04.2018
Винаги ще те обичам и ще ми липсваш!
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
poli8009

Брой мнения : 131

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Братството на Черния Кинжал 5 - Освободена любов/   Сря 27 Апр 2011 - 17:57

Благодаря за превода на 3 глава. Не съм я чела все още, но това не ми пречи да ви благодаря... Smile
elena1916

Брой мнения : 394

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Братството на Черния Кинжал 5 - Освободена любов/   Сря 27 Апр 2011 - 18:04

Ей,момичета..страхотни сте...направо се влюбих в тази книга...адски много ви благодаря за решението да я преведете.
P.S Преди малко видях,че вече е преведена и 3-та глава...супер сте!!!
Lanfear

Брой мнения : 55

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Братството на Черния Кинжал 5 - Освободена любов/   Чет 28 Апр 2011 - 17:02

Да кажа едно огромно благодаря! Друго е да четеш на родния си език и определено е безкрайно по-приятно. Като изключим третата(Просто имам някаква странна слабост към Зи) тази е една от най-добрите до сега и превода много ми хресва. Личи си когато човек има опит и се старае. Благодаря за старанието.

П.п. Ако някой иска линг за 1и 2 качени в тракер да каже. 3 и 4 ги има на английски и руски отново качени в различни тракери.
beni1979

Брой мнения : 196

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Братството на Черния Кинжал 5 - Освободена любов/   Пет 29 Апр 2011 - 1:01

Чак сега збелязах че сте започнали превод на 5-та книга, и адски се радвам и ви Благодаря!! sunnyy love
Аз,съм почти към края на 4-та и много се радвам че сте започнали 5-та защото след Зи Вишъс си ми е любимец сред братята затова огромно благодарско за страхотния избор за превод! Kiss 2 Reading
Lioness
Администратор

Брой мнения : 4191
Местожителство : Beastland.

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Братството на Черния Кинжал 5 - Освободена любов/   Пет 29 Апр 2011 - 21:49

Мноооого ви благодарим за милите и прекрасни коментари! Наистина сте чудесни!
Искам само да се извиня за една... малко голяма грешка. Бащата на Вишъс не е Кървавтото писмо, ами Бладлетър. Моля да ме извините за грешката, но чак днес прочетох 4-тата книга. Веднага ще се заема да оправя имената.
Благодарим ви отново!

и всички други качества на човека,
без неговите недостатъци."

[You must be registered and logged in to see this image.]

14.02.2005 - 16.04.2018
Винаги ще те обичам и ще ми липсваш!
beni1979

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Братството на Черния Кинжал 5 - Освободена любов/   Пет 29 Апр 2011 - 22:32

Благодаря за новата страхотна глава!!! Kiss 2 sunnyy
Тази, Кормия не мога да разбера къв и е проблема та негодува така вместо да се гордее чее избрана честно на моменти е дразнеща както и да е Благодарско отново на екипа за страхотния превод!! sunny
Beta
VIP

Брой мнения : 662
Местожителство : Някъде из облаците

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Братството на Черния Кинжал 5 - Освободена любов/   Пет 29 Апр 2011 - 22:53

Искам да благодаря безкрайно много на екипа от преводачи и да ги поздравя за невероятния превод.Не всеки може да превежда по толкова добър начин и да го напише наистина грамотно!Момичета,шапка ви свалям!С голямо удоволствие си чета главите. sunnyy
Todomodo

Брой мнения : 92

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Братството на Черния Кинжал 5 - Освободена любов/   Съб 30 Апр 2011 - 12:14

Благодаря за главата, както винаги превода е на ниво, Браво!
rim17

Брой мнения : 59

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Братството на Черния Кинжал 5 - Освободена любов/   Нед 1 Май 2011 - 16:16

Голямо благодаря за започнатия превод!
Чак днес го видях и много се зарадвах.
Това е една от любимите ми книги, а превода Ви е изключително точен и грамотен
/чела съм книгата на руски, но на български си е друго./ sunny
ralna

Брой мнения : 51

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Братството на Черния Кинжал 5 - Освободена любов/   Нед 1 Май 2011 - 17:20

Много сте бързи, направо шапка ви свалям Bravo Bravo Bravo Аз ще изчакам да се понатрупат и тогава ще чета, за да се насладя пълноценно на книжката Worship Но хвърлих едно оче, и превода е перфектен, благодаря, че сте се захванли да преведете книжката Kiss 2
kateto_9379

Брой мнения : 41
Местожителство : Sofia

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Братството на Черния Кинжал 5 - Освободена любов/   Вто 3 Май 2011 - 13:33

Едно голямо БЛАГОДАРЯ за това, че започнахте да превеждате книгата!!!!
isi123

Брой мнения : 48

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Братството на Черния Кинжал 5 - Освободена любов/   Вто 3 Май 2011 - 16:06

Ви е страхотен с цел да се повторя искам да изкажа огромни благодарности на момичетата ,които са се захванали с превода Smile
perlata

Брой мнения : 27

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Братството на Черния Кинжал 5 - Освободена любов/   Вто 3 Май 2011 - 22:39

Огромни благодарности за превода. Страхотни сте, да знаете. Bravo
beni1979

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Братството на Черния Кинжал 5 - Освободена любов/   Вто 3 Май 2011 - 23:14

Благодарско за новата глава страхотни сте!!! sunnyy Kiss 2
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Братството на Черния Кинжал 5 - Освободена любов/   

Коментари относно превода /Братството на Черния Кинжал 5 - Освободена любов/
Върнете се в началото 
Страница 2 от 18Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 10 ... 18  Next