Twilight
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!
ЗА ДА МОЖЕТЕ, ТРЯБВА ДА ИМАТЕ 15 МНЕНИЯ И ДА БЪДЕТЕ ОДОБРЕНИ В ГРУПАТА ЗА ЧЕТЯЩИТЕ!
МОЖЕТЕ ДА ЧЕТЕТЕ И ФЕН ПРЕВОДА НА БРАТСТВОТО НА ЧЕРНИЯ КИНЖАЛ 11 - ДЪЛГООЧАКВАНА ЛЮБОВ!

КАНДИДАТСТВАНЕТО В ГРУПАТА ЗА ЧЕТЕНЕ СТАВА ТУК - http://twilight-bulgaria.darkbb.com/g33-group

Twilight

ГЛАСУВАЙТЕ ЗА НАС В БГ ТОП НА ВСЕКИ 24 ЧАСА!

ИндексCalendarВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеВход

Share | 

Коментари относно превода /Братството на Черния Кинжал 5 - Освободена любов/

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next
АвторСъобщение
bonisa

Брой мнения : 51

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Братството на Черния Кинжал 5 - Освободена любов/   Пон 11 Юли 2011, 00:51

Толкова много преведени глави......момичета,направо сте страхотни!!!!!!Благодаря ВИ!!!!!!!!
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Mury

Брой мнения : 93

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Братството на Черния Кинжал 5 - Освободена любов/   Пон 11 Юли 2011, 01:30

Божке,ще ми докарате сърдечен удар Haha!
Мерси,момичета Bravo
mia_chan

Брой мнения : 66

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Братството на Черния Кинжал 5 - Освободена любов/   Пон 11 Юли 2011, 03:59

Благодаря за главите. Страхотни сте.
w0manitka

Брой мнения : 70
Местожителство : Стара Загора

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Братството на Черния Кинжал 5 - Освободена любов/   Пон 11 Юли 2011, 08:22

Ето на това му се вика ударна доза. БРАВО Дами! Прекрасен превод!
nedialka

Брой мнения : 39
Местожителство : Бургас

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Братството на Черния Кинжал 5 - Освободена любов/   Пон 11 Юли 2011, 12:59

ЧАК сега видях и естествено "глътнах" на един дъх,глава 42.......
Уау!!!!!!
Невероятна!!!
Благодаря за брилянтният превод In Love
wentlee
Администратор

Брой мнения : 5068
Местожителство : Sliven

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Братството на Черния Кинжал 5 - Освободена любов/   Пон 11 Юли 2011, 16:36

И ние ви благодарим за милите думи. Вие сте истински съкровища! Kiss 2

Брой мнения : 91

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Братството на Черния Кинжал 5 - Освободена любов/   Пон 11 Юли 2011, 17:11

Какво да кажа- без думи съм- хиляди благодарности и отново браво за превода!
shani

Брой мнения : 29

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Братството на Черния Кинжал 5 - Освободена любов/   Пон 11 Юли 2011, 20:00

Леле...мале, ама страхотнисте!!!!!
mamamia

Брой мнения : 59

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Братството на Черния Кинжал 5 - Освободена любов/   Пон 11 Юли 2011, 21:39

Прочетох преведените глави от "Братството на Черния кинжал" и поднасям своята огромна благодарност на екипа. Като вече съм споменавала, аз не владея английски език, за да окачествявам превода, но на български език текстът "звучи" художествено. Смятам, че за да се хареса една книга, писана на чужд език, голяма роля играе преводаческият екип, който в случая е от висока класа. Много ви благодаря, че ми донесохте приятните мигове с Братството.
nedialka

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Братството на Черния Кинжал 5 - Освободена любов/   Пон 11 Юли 2011, 22:24

просто не е истина,че ни радвате с още цели 3 глави Bravo Bravo Bravo
Естествено ги прочетох на секундата в която ги видях и съм в огромно напрежение.......
Ви и Джейн са ........хъм........палави...........
а историята на Фюри и Кормия все повече ме увлича.......
Уорд определено пленява читателя,а вие го правите достижимо и за нас-БЛАГОДАРЯ in love
perlata

Брой мнения : 27

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Братството на Черния Кинжал 5 - Освободена любов/   Пон 11 Юли 2011, 23:14

Велика книга. Велик превод. Велики преводачи. Bravo Bravo Bravo
Lioness
Администратор

Брой мнения : 3768
Местожителство : Beastland.

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Братството на Черния Кинжал 5 - Освободена любов/   Вто 12 Юли 2011, 01:37

Е, скъпи потребители, превода на 5-тата книга от "Братството на черния кинжал" е официално завършен и публикуван във форума ни.
Благодарим ви на всички, които не спряхте да ни радвате и подкрепяте с прекрасните си коментари! Чудесни сте! Целият екип ви благодарим и ви пожелаваме приятно четене!
poli8009

Брой мнения : 128

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Братството на Черния Кинжал 5 - Освободена любов/   Вто 12 Юли 2011, 01:45

Nooo way! Уникални сте. Такъв маратон , не съм си и представяла, че може да има. Скрихте ми шапката. Знайте, че нямам думи да изразя възхищението си към целият екип. Благодаря за това, че ни позволихте да се потопим в атмосверата на тази невероятна книга. Bravo
Selen

Брой мнения : 20

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Братството на Черния Кинжал 5 - Освободена любов/   Вто 12 Юли 2011, 01:47

perlata написа:
Велика книга. Велик превод. Велики преводачи. Bravo Bravo Bravo

Взе ми думите от устата Smile . Едно огромно БЛАГОДАРЯ!!!
bonisa

Брой мнения : 51

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Братството на Черния Кинжал 5 - Освободена любов/   Вто 12 Юли 2011, 01:51

На целият екип от преводачи,казвам огромно БЛАГОДАРЯ! Шапка Ви свалям,момичета за качествения и бърз превод!
beni1979

Брой мнения : 146

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Братството на Черния Кинжал 5 - Освободена любов/   Вто 12 Юли 2011, 02:22

Еее, Браво на екипа преводачи големи сте да знаете направо останах без дъх докато не я дочетох таз книга вие сте уникални бе хора...... беше страхотно и превода ви както винаги е бил страхотен и безгрешен!!! Bravo Bravo In Love Worship sunny
Spoiler:

Благодаря ви за тази страхотна книга и ще се радвам изключително много ако не се отказвате от поредицата и продължите да я превеждате защото поне според мен си е доста интересна и по- свой начин ми е най-любима след Академията!!!! sunny cheers
Благодаря и успех и спорна работа с бъдещите ви преводи!! flower

Последната промяна е направена от Alice Cullen на Вто 12 Юли 2011, 10:10; мнението е било променяно общо 1 път (Reason for editing : Маркирай спойлерите! (:)
mia_chan

Брой мнения : 66

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Братството на Черния Кинжал 5 - Освободена любов/   Вто 12 Юли 2011, 02:55

Страхотен превод и книга. Благодаря ви за превода. Страхотни сте.
nedialka

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Братството на Черния Кинжал 5 - Освободена любов/   Вто 12 Юли 2011, 08:56

Нямам думи да изразя безмерната си благодарност и радост!!!
Превода е просто........чете се на един дъх,без да се усетя се потапям в в цялата картина-БЛАГОДАРЯ [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Със сигурност трудът ви ми носи огромна радост и ще прочета цялата книга отново от "кора-до кора"
study

Самата книга е очарователна,емоционална,дълбока и още толкова много неща........
Ви и Джейн са уникални,особено голям "гъдел" са ми Фюри и Кормия/на пук на всички,аз с трепет очаквам и тяхната история/,израстването на Джон Матю също не е за изпускане.............

Направихте началото на денят ми просто ПРЕКРАСНО!!!
twilight_i94

Брой мнения : 2279
Местожителство : В градината пълна с рози

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Братството на Черния Кинжал 5 - Освободена любов/   Вто 12 Юли 2011, 09:11

Евала! Справили сте се много добре. Радвам се, че толкова бързо преведохте книгата. Някои, които няма да могат да си я купят ще са ви адски благодарни. Браво на целия екип за отлично свършената работа. Bravo
нел-j

Брой мнения : 63

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Братството на Черния Кинжал 5 - Освободена любов/   Вто 12 Юли 2011, 10:24

Огромни благодарности, за положения труд!

За бързата работа!

За избора на книга! Bravo Bravo
vlado

Брой мнения : 41

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Братството на Черния Кинжал 5 - Освободена любов/   Вто 12 Юли 2011, 10:51

СТРАХОТНИ СТЕ.БЛАГОДАРЯ ВИ ЗА БЪРЗИЯ И КАЧЕСТВЕН ПРЕВОД НА ЕДНА ОТ ЛЮБИМИТЕ МИ КНИГИ.
annadimova85

Брой мнения : 52

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Братството на Черния Кинжал 5 - Освободена любов/   Вто 12 Юли 2011, 11:46

Ееее супер сте толкова глави за няколко дена и книгата вече е завършена. Огромни благодарности на всички които се занимават с превода ,редактирането и качването на книгите !!! Bravo
Todomodo

Брой мнения : 91

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Братството на Черния Кинжал 5 - Освободена любов/   Вто 12 Юли 2011, 12:24

Момичета, вие сте невероятни! Браво за отличната работа!
Искрено се надявам да продължавате да ни радвате с такива преводи!
w0manitka

Брой мнения : 70
Местожителство : Стара Загора

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Братството на Черния Кинжал 5 - Освободена любов/   Вто 12 Юли 2011, 12:44

WorshipПрекрасно Smile Превода е много добър. На моменти даже ревнах докато четох. Значи сте пресъздали емоциите на книгата браво дами. Кой ще е следващия превод и пак ли ще е на братството ?
ralna

Брой мнения : 46

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Братството на Черния Кинжал 5 - Освободена любов/   Вто 12 Юли 2011, 14:48

Очарована съм. In Love Благодаря за прекрасният превод и за цялото време, което сте отделили, за да ни зарадвате Bravo

Последната промяна е направена от Alice Cullen на Вто 12 Юли 2011, 15:57; мнението е било променяно общо 1 път (Reason for editing : Да кажем "Не!" на хилядата емотиконки в едно мнение.)
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Братството на Черния Кинжал 5 - Освободена любов/   Today at 13:36

Коментари относно превода /Братството на Черния Кинжал 5 - Освободена любов/
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 9 от 11Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next