Twilight
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!
ЗА ДА МОЖЕТЕ, ТРЯБВА ДА ИМАТЕ 15 МНЕНИЯ И ДА БЪДЕТЕ ОДОБРЕНИ В ГРУПАТА ЗА ЧЕТЯЩИТЕ!
МОЖЕТЕ ДА ЧЕТЕТЕ И ФЕН ПРЕВОДА НА БРАТСТВОТО НА ЧЕРНИЯ КИНЖАЛ 11 - ДЪЛГООЧАКВАНА ЛЮБОВ!

КАНДИДАТСТВАНЕТО В ГРУПАТА ЗА ЧЕТЕНЕ СТАВА ТУК - http://twilight-bulgaria.darkbb.com/g33-group

Twilight

ГЛАСУВАЙТЕ ЗА НАС В БГ ТОП НА ВСЕКИ 24 ЧАСА!

ИндексCalendarВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеВход

Share | 

Коментари относно превода /Братството на Черния Кинжал 5 - Освободена любов/

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
АвторСъобщение
veskuuuuu

Брой мнения : 53
Местожителство : кипър,пафос

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Братството на Черния Кинжал 5 - Освободена любов/   Сря 30 Ное 2011, 09:39

byh4o написа:
veskuuuuu написа:
да,жалко да четвърта.нямам възможност да си я купя.живея в кипър и я няма на бълг. език.а ако можех да чета английски...е,както казах жалко Haha!

Аз я имам,но трябва да я направя на pdf формат.....След 1 седмица някъде ще бъде готова...Ако още я искаш пиши лс Smile
мерси ще ти пиша след седмица Kiss
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
rainetoo_96

Брой мнения : 89
Местожителство : бургас

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Братството на Черния Кинжал 5 - Освободена любов/   Сря 04 Яну 2012, 12:32

Тази поредица е уникална,просто я обожавам. It wasn't me Много благодаря на всички преводачи за труда невероятни сте...! love
altia

Брой мнения : 44
Местожителство : Ruse

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Братството на Черния Кинжал 5 - Освободена любов/   Съб 28 Яну 2012, 14:54

Страхотни сте! Направо невероятни! Smile
Започнах да чета и съм удивена от добрия превод. Хиляди благодарности на преводачите за положения труд!!! Bravo Bravo Bravo
altia

Брой мнения : 44
Местожителство : Ruse

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Братството на Черния Кинжал 5 - Освободена любов/   Пон 30 Яну 2012, 12:14

Прочетох я на един дъх. За пореден път - хиляди благодарности за превода. Дано не прозвучи нахално, но има ли превод на 6-та книга? Също бих искала да имам и 3-та, макар, че съм я чела - тя ми е любима от поредицата Smile
kris

Брой мнения : 122

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Братството на Черния Кинжал 5 - Освободена любов/   Пон 20 Фев 2012, 21:38

Благодарности и от мен за труда на преводачи и редактори. Поредицата е страхотна. Браво, момичета. Smile
veskuuuuu

Брой мнения : 53
Местожителство : кипър,пафос

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Братството на Черния Кинжал 5 - Освободена любов/   Вто 21 Фев 2012, 15:23

пета е хубава,туку що прочетох шеста и ми хареса повече,повече съдби бяха описани и нямам търпение за седма книга.дали ще се появи в сайта?
wentlee
Администратор

Брой мнения : 5068
Местожителство : Sliven

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Братството на Черния Кинжал 5 - Освободена любов/   Вто 21 Фев 2012, 17:28

Засега няма да започваме превод на друга книга от поредицата, защото от издателство ИБИС помолиха всички форуми да спрат с фен-преводите на техни поредици. В същото време обещаха да организират повече конкурси.

Брой мнения : 6

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Братството на Черния Кинжал 5 - Освободена любов/   Пон 05 Мар 2012, 15:24

На всеки им трябва такава книга...
kris

Брой мнения : 122

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Братството на Черния Кинжал 5 - Освободена любов/   Вто 06 Мар 2012, 10:28

Това с конкурсите от страна на издателство ИБИС е страхотно. Приятно е да участваш и още повече, да спечелиш. Smile
tedi123

Брой мнения : 310

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Братството на Черния Кинжал 5 - Освободена любов/   Сря 07 Мар 2012, 00:33

Препрочетох го отново.Страхотен превод, благодаря ви! Worship
yanitsa1

Брой мнения : 23

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Братството на Черния Кинжал 5 - Освободена любов/   Вто 15 Май 2012, 17:36

Мерси много In Love
didi2003

Брой мнения : 1

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Братството на Черния Кинжал 5 - Освободена любов/   Пет 15 Юни 2012, 10:27

Здравейте.Аз съм нова,затова ви моля ако правя грешки моля, не ме съдете много строго.Относно превода на книгата това е СУПЕР Bravo
Galinka11

Брой мнения : 40
Местожителство : Добриич

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Братството на Черния Кинжал 5 - Освободена любов/   Чет 11 Окт 2012, 18:11

Продължавайте с преводите, феновете се нуждаем от вас! Страхотни сте
penka1234

Брой мнения : 706

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Братството на Черния Кинжал 5 - Освободена любов/   Чет 28 Мар 2013, 12:02

Поредицата е страхотна.Благодарности на екипа за превода.
vencislavaz

Брой мнения : 2

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Братството на Черния Кинжал 5 - Освободена любов/   Пон 01 Апр 2013, 08:37

Здравейте, аз съм нов член и искам да прочета 5 книга от поредицата, но ми дава съобщение, че само потребители със специални права мога да влязат, ... не е ли за всички преводаSad(
vils

Брой мнения : 43
Местожителство : Карнобат

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Братството на Черния Кинжал 5 - Освободена любов/   Пон 01 Апр 2013, 21:04

За всички си е превода, просто трябва да направиш определен брой мнения - ако не се лъжа 40 и след това да кандидатстваш в групата на читателите Smile
vencislavaz

Брой мнения : 2

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Братството на Черния Кинжал 5 - Освободена любов/   Вто 02 Апр 2013, 08:34

А, ясно каква била работата It wasn't me , мерси за инфото!
dindiiv

Брой мнения : 17

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Братството на Черния Кинжал 5 - Освободена любов/   Съб 18 Яну 2014, 19:01

Невероятни сте да знаете Friends 
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Братството на Черния Кинжал 5 - Освободена любов/   Today at 11:49

Коментари относно превода /Братството на Черния Кинжал 5 - Освободена любов/
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 11 от 11Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11