Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!
ЗА ДА МОЖЕТЕ, ТРЯБВА ДА ИМАТЕ 15 МНЕНИЯ И ДА БЪДЕТЕ ОДОБРЕНИ В ГРУПАТА ЗА ЧЕТЯЩИТЕ!
МОЖЕТЕ ДА ЧЕТЕТЕ И ФЕН ПРЕВОДА НА БРАТСТВОТО НА ЧЕРНИЯ КИНЖАЛ 11 - ДЪЛГООЧАКВАНА ЛЮБОВ!

КАНДИДАТСТВАНЕТО В ГРУПАТА ЗА ЧЕТЕНЕ СТАВА ТУК - http://twilight-bulgaria.darkbb.com/g33-group

Booklovers

ОЧАКВАЙТЕ СКОРО НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД! ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ ФЕН ПРЕВОД НА КНИГА 15 И 16 ОТ ПОРЕДИЦАТА БРАТСТВОТО НА ЧЕРНИЯ КИНЖАЛ!

ИндексКалендарВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеВход

Share | 

"Ангел с часовников механизъм" - Касандра Клеър

Go down 
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
wentlee
Администратор

Брой мнения : 5122
Местожителство : Sliven

ПисанеЗаглавие: "Ангел с часовников механизъм" - Касандра Клеър   Чет 12 Май 2011 - 22:40

Касандра Клеър
„Ангел с часовников механизъм“
Книга първа от поредицата
АДСКИ УСТРОЙСТВА

НОВА ЗАВЛАДЯВАЩА ИСТОРИЯ ЗА ЛОВЦИТЕ НА СЕНКИ, НО НЕ В СЪВРЕМЕНЕН НЮ ЙОРК, А В ПОТАЙНИЯ СВЯТ НА ВИКТОРИАНСКА АНГЛИЯ.
Магията е опасна.... но любовта може да бъде още по-опасна.
Шестнайсетгодишната Тереза Грей пристига от слънчев Ню Йорк в дъждовния, мрачен Лондон, за да види своя брат Нат, но вместо това попада в плен на Сестрите на мрака и се озовава в свят на тъмна магия и смъртоносни интриги. Над нея се надига зловещата сянка на загадъчен мъж, наричан Магистъра, а тя е неговият ключ към световно господство. Единствената й надежда за спасение е в Ловците на сенки - смъртоносните воини, закрилящи човечеството от силите на мрака. Те обаче също крият свои тайни, а срещу тях се надига армия, която не идва нито от Рая, нито от Ада...

Действието в АДСКИ УСТРОЙСТВА предшества събитията от РЕЛИКВИТЕ НА СМЪРТНИТЕ

Касандра Клеър
АДСКИ УСТРОЙСТВА: Ангел с часовников механизъм (книга първа)
Формат: 14,5х21 см
Обем: 408 стр.
Меки корици
ISBN 978-954-9321-59-3
Цена: 14,90 лв.

Поредицата АДСКИ УСТРОЙСТВА:
Ангел с часовников механизъм (книга първа)
Принц с часовников механизъм (книга втора)
Принцеса с часовников механизъм (книга трета)

Откъс от книгата може да прочетете в сайта на ИБИС www.ibis-press.eu

Maybe we'll stay together
    Maybe we'll walk away
    Maybe we'll realize
    We're only human
    Maybe we don't need no reason why...
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
devilsmate

Брой мнения : 36

ПисанеЗаглавие: Re: "Ангел с часовников механизъм" - Касандра Клеър   Вто 24 Май 2011 - 19:32

Анотацията на книгата ми харесва, но все още не съм си я купила.
MVM

Брой мнения : 42

ПисанеЗаглавие: Re: "Ангел с часовников механизъм" - Касандра Клеър   Съб 20 Окт 2012 - 17:02

Здравейте,може ли някой,който е чел първата,а вече и втората книга ,да сподели мнение.Гледах ти наскоро,но все още се чудя дали да посегна към тях.
mimencety_stz

Брой мнения : 37

ПисанеЗаглавие: Re: "Ангел с часовников механизъм" - Касандра Клеър   Пет 26 Окт 2012 - 19:46

Уникална книга Smile Smile Smile
MVM

Брой мнения : 42

ПисанеЗаглавие: Re: "Ангел с часовников механизъм" - Касандра Клеър   Пон 5 Ное 2012 - 0:52

Посегнах малко предпазливо към първата книга,но за моя най-голяма радост много ми допадна и ме увлече историята.Явно и тази поредица ще се следи. Smile
sss79

Брой мнения : 15

ПисанеЗаглавие: Re: "Ангел с часовников механизъм" - Касандра Клеър   Пет 4 Окт 2013 - 17:02

Книгите от поредицата са доста добри, харесаха ми
M.K.J

Брой мнения : 17

ПисанеЗаглавие: Re: "Ангел с часовников механизъм" - Касандра Клеър   Съб 5 Окт 2013 - 21:04

Прочетох я, много е добра и ми хареса. Все още не съм си купила втората, но мисля да го направя скоро време.
krasi9mir

Брой мнения : 16
Местожителство : sofia

ПисанеЗаглавие: Re: "Ангел с часовников механизъм" - Касандра Клеър   Нед 6 Окт 2013 - 19:52

И аз я прочетох и много ми хареса. И съм решил да прочета при първа възможност продължението.
mimi40

Брой мнения : 13

ПисанеЗаглавие: Re: "Ангел с часовников механизъм" - Касандра Клеър   Нед 6 Окт 2013 - 20:01

Уникална ,просто нямам думи !! jumping happily 
bloom_f

Брой мнения : 15

ПисанеЗаглавие: Re: "Ангел с часовников механизъм" - Касандра Клеър   Сря 20 Ное 2013 - 14:43

Чела съм я ..не е лоша на фона на останалите фентъзи книжки ,но не ме грабна особено
melanis9

Брой мнения : 13
Местожителство : София

ПисанеЗаглавие: Re: "Ангел с часовников механизъм" - Касандра Клеър   Съб 30 Ное 2013 - 16:24

Горещо я препоръчвам...струва си да я прочетете Smile вече излязоха и другите две книги и нямам думи In Love 
tokki_power

Брой мнения : 16
Местожителство : Hogwarts

ПисанеЗаглавие: Re: "Ангел с часовников механизъм" - Касандра Клеър   Нед 9 Фев 2014 - 11:14

Чела съм и трите книги от тази поредица , силно ги препоръчвам на всички Smile
biliana_911

Брой мнения : 83

ПисанеЗаглавие: Re: "Ангел с часовников механизъм" - Касандра Клеър   Съб 22 Фев 2014 - 16:19

С риск феновете на поредицата да ме намразят, ще кажа и аз моето мнение. Единственото, което не ми хареса в поредицата беше любовният триъгълник. Според мен главната героиня Теса, се подиграваше с чувствата на Джем, който ми беше любимец. Не вярвам, че може да обичаш двама мъже. С приятелката, която ми даде книгите, доста спорихме и нейното мнение беше, че тя ги обича и двамата, но по различен начин или това са два вида любов. Лично аз, също разделям любовта, но на любов към семейството и приятелите, и любов към половинката. Не ми хареса и много ме подразни как Теса повтаряше на Джем, че го обича, а не изчака и два часа след като научи за смъртта му и преспа с Уил. Не мисля, че това, че можеше да умрат с Уил е оправдание. Може да се каже, че това развали мнението ми за поредицата.

Последната промяна е направена от biliana_911 на Пон 29 Дек 2014 - 19:38; мнението е било променяно общо 1 път
royal

Брой мнения : 43

ПисанеЗаглавие: Re: "Ангел с часовников механизъм" - Касандра Клеър   Пет 16 Май 2014 - 9:28

Много добра книга.
elito_909090

Брой мнения : 23

ПисанеЗаглавие: Re: "Ангел с часовников механизъм" - Касандра Клеър   Нед 12 Окт 2014 - 1:54

Книгaтa ми хaресвa но не и крaя очaквaх друго не
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: "Ангел с часовников механизъм" - Касандра Клеър   

"Ангел с часовников механизъм" - Касандра Клеър
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next