Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Game Of Thrones/Игра на тронове

Go down 
+43
mirence70
Beta
gsdrago.gs
elikoleva
nansita73
Cruel Beauty
koklala
royal
MartinaAvramova
paloma_g
mupo999
e4o1976
papazova
sevinchas
emotion
vampires_fan
krasiva
kasiljs
Shinigami
MVM
mimencety_stz
-- Vampire ^^
Искра
Ivanova92
devilkid
corsalinda
krasi9mir
Aleks
sssss
mim4ity
GerryBass
daki8
fuckin_rules
wentlee
shadowkiss
harmaqni_gr
autovip
piki
lucifer
Nessie
Melrose
Alice Cullen
Lioness
47 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
mim4ity

mim4ity


Брой мнения : 40
Join date : 06.06.2010
Age : 31
Местожителство : Пловдив, България

Game Of Thrones/Игра на тронове - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Game Of Thrones/Игра на тронове   Game Of Thrones/Игра на тронове - Page 2 I_icon_minitimeПет 24 Юни 2011 - 20:43

Ще си позволя да цитирам една малка част от ревюто на един блогър, с който мненията ни съвпадат едно към едно: „Песента” е поредица, която си заслужава да бъде прочетена не само заради литературния стил на автора, но и заради това, че в днешно време просто няма аналог в жанра си. Сюжетът и героите й са толкова богати, че събрани на едно място тези четири /това лято вече и пет/ тухли лесно могат да послужат като подпиралки на произволни къщни мебели, или да подържат огъня в камината цяла вечер.Имайки предвид това, просто не съществува по-подходяща телевизия от HBO, която да адаптира подобен текст за малкия екран и да го представи пред незапозната с книжния носител публика. Също като Мартин, и HBO не обичат клишетата и предпочитат риска, така че колаборацията между талантите им става неизбежна – така се ражда TV версията на “Игра на Тронове”....никога не бях и предполагал, че някой ще има куража да се заеме с екранизирането на поредица, за която всички твърдяха, че е “unfilmable” – дори самият автор."
Надявам се, че с цитата си, не съм нарушила някаква точка от правилата на форума, но ако съм - моля коментарът ми да бъде изтрит!
Върнете се в началото Go down
sssss

sssss


Брой мнения : 32
Join date : 09.04.2011

Game Of Thrones/Игра на тронове - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Game Of Thrones/Игра на тронове   Game Of Thrones/Игра на тронове - Page 2 I_icon_minitimeСъб 9 Юли 2011 - 21:40

сериалът има добър замисал и дооста интересен
Върнете се в началото Go down
Aleks




Брой мнения : 46
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : София

Game Of Thrones/Игра на тронове - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Game Of Thrones/Игра на тронове   Game Of Thrones/Игра на тронове - Page 2 I_icon_minitimeНед 10 Юли 2011 - 22:54

Да си призная честно този сериал мн трудно се наканих да почна да го гледам ,изглеждаше ми скучен ,но както винаги се получава най-интерсните сериали ги откривам с доста голямо закъснение.Изгледах го на един дъх ,като ми задържа интереса от началото до края.Препоръчвам го горещо на всеки Smile
Върнете се в началото Go down
krasi9mir




Брой мнения : 16
Join date : 20.08.2010
Age : 42
Местожителство : sofia

Game Of Thrones/Игра на тронове - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Game Of Thrones/Игра на тронове   Game Of Thrones/Игра на тронове - Page 2 I_icon_minitimeСря 20 Юли 2011 - 11:24

страхотен сериал направо се влюбих в него.
Върнете се в началото Go down
corsalinda




Брой мнения : 28
Join date : 03.04.2011

Game Of Thrones/Игра на тронове - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Game Of Thrones/Игра на тронове   Game Of Thrones/Игра на тронове - Page 2 I_icon_minitimeСря 20 Юли 2011 - 14:25

Случайно попаднах на 5 серия и много ми хареса, та се разрових в нета... След като открих книгите ги прочетох за няма и седмица. Невероятни са всички и с нетърпение чакам втори сезон, както и продължението "Танц с дракони"
Върнете се в началото Go down
devilkid

devilkid


Брой мнения : 40
Join date : 20.01.2011
Age : 32
Местожителство : Burgas

Game Of Thrones/Игра на тронове - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Game Of Thrones/Игра на тронове   Game Of Thrones/Игра на тронове - Page 2 I_icon_minitimeСря 27 Юли 2011 - 13:15

Сериала е страхотен, а за книгите да не говорим. sunnyy
Върнете се в началото Go down
Ivanova92




Брой мнения : 42
Join date : 04.02.2012
Age : 32

Game Of Thrones/Игра на тронове - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Game Of Thrones/Игра на тронове   Game Of Thrones/Игра на тронове - Page 2 I_icon_minitimeСъб 4 Фев 2012 - 21:22

И сериала и книгите са страхотни ! Exclamation
Върнете се в началото Go down
Искра
Администратор



Брой мнения : 3909
Join date : 14.01.2009
Age : 31

Game Of Thrones/Игра на тронове - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Game Of Thrones/Игра на тронове   Game Of Thrones/Игра на тронове - Page 2 I_icon_minitimeПон 13 Фев 2012 - 16:47

От онзи ден знам за него (горе-долу от онзи ден Haha! ), изгледах първи сезон за 2-3 дни някъде.
Много ми хареса, благодарности на daredevil (благодарско, злато :*), че ме просветли за него.
Та, за самия сериал... много интересен наистина, грабващ. Доста неща са засегнати, а фактът, че поне 90% от актьорският състав са британци, супер много ме радва (обичам да слушам как говорят с британски акцент). Самият актьорски състав е подбран супер - Шон Бийн!!! Страхотен актьор е, ролята на Нед Старк много му легна, любимец ми е в сериала. Доста и от останалите съм гледала в други филми и сериали, познати лица са. Общо взето всички играят страхотно, нямам абсолютно никакви забележки, защото не съм чела книгите и нямам база за съпоставка. Та, както казах - Нед Старк ми е любимец; други - Денерис на първо място, страшно много й се изкефих на градацията в тези 10 епизода... от първия до последния просто стана неузнаваема; хал Дрого също го харесвам, сигурно защото го играе Джейсън Момоа, когото си харесвам още от "Хавайски бряг" Haha! ; Роб, Аря и Джон също.
Няма да издавам евентуално за хората, които като мен са останали в неведение за сериала, само ще кажа, че с нетърпение очаквам да видя какво ще се случи в новия сезон. Smile
Върнете се в началото Go down
Lioness
Администратор



Брой мнения : 4232
Join date : 16.02.2009
Age : 30
Местожителство : Beastland.

Game Of Thrones/Игра на тронове - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Game Of Thrones/Игра на тронове   Game Of Thrones/Игра на тронове - Page 2 I_icon_minitimeВто 13 Мар 2012 - 16:42

В очакване ли сте? Аз направо останах без дъх от този трейлър за втори сезон:

Невероятен! In Love
Върнете се в началото Go down
Искра
Администратор



Брой мнения : 3909
Join date : 14.01.2009
Age : 31

Game Of Thrones/Игра на тронове - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Game Of Thrones/Игра на тронове   Game Of Thrones/Игра на тронове - Page 2 I_icon_minitimeПон 2 Апр 2012 - 22:59

Гледахте ли епизодааа? :Р
Аз много му се израдвах - изгледах го днес. Още съм си афектирана от загубата на любимеца ми в сериала, че и на още един от любимите ми герои... но ще опитам да преживея станалото.. Роб, Роб, Роб... страшен е, супер много му се кефя нещо напоследък, в тази серия - мъжествен доста. Надявам се да направи нещо голямо героят. Джофри.. не мога да го дишам, само чакам някой да го убие Haha! , а общо взето серията беше супер. Нямам търпение за следващата и много се радвам, че започнаха да излизат! Cute
Върнете се в началото Go down
-- Vampire ^^

-- Vampire ^^


Брой мнения : 37
Join date : 01.11.2011

Game Of Thrones/Игра на тронове - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Game Of Thrones/Игра на тронове   Game Of Thrones/Игра на тронове - Page 2 I_icon_minitimeВто 4 Сеп 2012 - 21:41

Ооо,сериала просто няма равен.Много е завладяващ,а актрьорите играят толкова добре,че просто се вживявам максимално и на моменти ми иде да ги душа,на моменти - да ги целувам. Haha! Haha! Не съм чела книгите,но всички ми казват,че се спазва стриктно сюжета на автора и щом е така е много вероятно да се навия да ги прочета.Ако някой се колебае и чете сега моето мнение - смело го пускайте,няма да съжалявате. Bravo
Върнете се в началото Go down
mimencety_stz




Брой мнения : 37
Join date : 29.07.2012

Game Of Thrones/Игра на тронове - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Game Of Thrones/Игра на тронове   Game Of Thrones/Игра на тронове - Page 2 I_icon_minitimeЧет 25 Окт 2012 - 23:47

това е най-страхотния сериал до сега
Върнете се в началото Go down
MVM




Брой мнения : 42
Join date : 09.07.2012

Game Of Thrones/Игра на тронове - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Game Of Thrones/Игра на тронове   Game Of Thrones/Игра на тронове - Page 2 I_icon_minitimeСря 31 Окт 2012 - 0:20

Невероятен сериал! И няма как да не бъде, тъй като и книгите са уникални. Харесва ми това,че екранизацията е направена много точно по книгите,като актьорите са страхотно подбрани, а въображението на автора наистина оживява на екрана с чудесните места,където е сниман сериала.С огромно нетърпение чакам всеки нов сезон.
Върнете се в началото Go down
Shinigami

Shinigami


Брой мнения : 20
Join date : 30.11.2012

Game Of Thrones/Игра на тронове - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Game Of Thrones/Игра на тронове   Game Of Thrones/Игра на тронове - Page 2 I_icon_minitimeПет 30 Ное 2012 - 9:40

Страхотен сериал. Изчела съм цялата поредица книги и с задоволство мога да кажа че сериалът е много по добър от книгите, а това е изключително рядко явление.
Върнете се в началото Go down
kasiljs




Брой мнения : 40
Join date : 11.12.2012

Game Of Thrones/Игра на тронове - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Game Of Thrones/Игра на тронове   Game Of Thrones/Игра на тронове - Page 2 I_icon_minitimeВто 25 Дек 2012 - 20:33

Невероятен сериал!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Game Of Thrones/Игра на тронове - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Game Of Thrones/Игра на тронове   Game Of Thrones/Игра на тронове - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Game Of Thrones/Игра на тронове
Върнете се в началото 
Страница 2 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Песен за огън и лед / Игра на тронове

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Сериали-
Идете на: