Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Game Of Thrones/Игра на тронове

Go down 
+43
mirence70
Beta
gsdrago.gs
elikoleva
nansita73
Cruel Beauty
koklala
royal
MartinaAvramova
paloma_g
mupo999
e4o1976
papazova
sevinchas
emotion
vampires_fan
krasiva
kasiljs
Shinigami
MVM
mimencety_stz
-- Vampire ^^
Искра
Ivanova92
devilkid
corsalinda
krasi9mir
Aleks
sssss
mim4ity
GerryBass
daki8
fuckin_rules
wentlee
shadowkiss
harmaqni_gr
autovip
piki
lucifer
Nessie
Melrose
Alice Cullen
Lioness
47 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
АвторСъобщение
Beta
VIP
Beta


Брой мнения : 700
Join date : 10.05.2009
Age : 37
Местожителство : Някъде из облаците

Game Of Thrones/Игра на тронове - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Game Of Thrones/Игра на тронове   Game Of Thrones/Игра на тронове - Page 4 I_icon_minitimeВто 23 Юни 2015 - 18:28

Тотално ме шашва тоя сериал.От първи сезон до приключилия 5 сезон като започна едно масово избиване на любимците ми един по един.Е то ако продължава така няма да остани никой жив!Тъкмо си мислех,че сериала е започнал да става леко предсказуем,но начина,по който завърши последният сезон ми покяза,че съм се объркала!
Върнете се в началото Go down
Искра
Администратор



Брой мнения : 3909
Join date : 14.01.2009
Age : 31

Game Of Thrones/Игра на тронове - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Game Of Thrones/Игра на тронове   Game Of Thrones/Игра на тронове - Page 4 I_icon_minitimeНед 8 Май 2016 - 13:23



Фенове, какво мислите за новия сезон до момента? Вече са факт само 2 епизода, но по мое мнение, заявката за силен сезон е налице. Очаква се да се разкрият или поне да се загатне разкриването на тайни от миналото, ще се видят ретроспективни моменти, нови герои, някои от старите герои се очаква да претърпят невероятни промени. Кой е вашият любимец, какво очаквате да му се случи в този сезон? Споделете мненията и впечатленията си, и моля, маркирайте спойлерите за хора, които още не са гледали! Smile
Върнете се в началото Go down
elikoleva




Брой мнения : 22
Join date : 14.06.2018

Game Of Thrones/Игра на тронове - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Game Of Thrones/Игра на тронове   Game Of Thrones/Игра на тронове - Page 4 I_icon_minitimeПет 15 Юни 2018 - 16:59

Сериалът не е за изпускане,завладява те напълно и искаш още и още.Прочела съм и книгите и чакам да издадат най-после и другите части,защото историята в сериала е по напред от тази на книгите.Надявам се автора да не умре преди това от старост
Върнете се в началото Go down
gsdrago.gs




Брой мнения : 9
Join date : 16.02.2019
Age : 25

Game Of Thrones/Игра на тронове - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Game Of Thrones/Игра на тронове   Game Of Thrones/Игра на тронове - Page 4 I_icon_minitimeСъб 16 Фев 2019 - 20:00

Един от най-любимите ми сериали!! Почнах го наново на 6ти този месец и така ще го свърша точно един ден преди да излезе първият епизод на новия сезон in love
Върнете се в началото Go down
Beta
VIP
Beta


Брой мнения : 700
Join date : 10.05.2009
Age : 37
Местожителство : Някъде из облаците

Game Of Thrones/Игра на тронове - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Game Of Thrones/Игра на тронове   Game Of Thrones/Игра на тронове - Page 4 I_icon_minitimeВто 16 Апр 2019 - 12:07

Гледахте ли гооооо????А?!Първи епизод от новия сезон!Казвайте,че аз направо съм изтрещяла вече.Иска ми се да коментирам яко!

Аз май се бях пренавила и очаквах нещо грандиозно,обаче.....останах леко разочарована!Беше ми скучен,на моменти направо полудявах.Липсваха ми емоциите,напрежението.
Spoiler:


Game Of Thrones/Игра на тронове - Page 4 I71Vx
Върнете се в началото Go down
mirence70




Брой мнения : 21
Join date : 10.03.2019

Game Of Thrones/Игра на тронове - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Game Of Thrones/Игра на тронове   Game Of Thrones/Игра на тронове - Page 4 I_icon_minitimeНед 21 Апр 2019 - 11:10

Уникален сериал .Аз наскоро започнах да го гледам и още съм на 3 сезон но мн ми харесва
Върнете се в началото Go down
elpar14




Брой мнения : 16
Join date : 15.07.2019
Age : 24

Game Of Thrones/Игра на тронове - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Game Of Thrones/Игра на тронове   Game Of Thrones/Игра на тронове - Page 4 I_icon_minitimeПон 15 Юли 2019 - 23:19

Обичам сериала. Въпреки последният сезон.
Върнете се в началото Go down
gabivladi




Брой мнения : 17
Join date : 10.10.2019
Age : 24
Местожителство : гр. София

Game Of Thrones/Игра на тронове - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Game Of Thrones/Игра на тронове   Game Of Thrones/Игра на тронове - Page 4 I_icon_minitimeЧет 10 Окт 2019 - 11:45

Книгите и сериалите са страхотни. Но последният сезон е боза.
Върнете се в началото Go down
stasy2905




Брой мнения : 15
Join date : 24.03.2020

Game Of Thrones/Игра на тронове - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Game Of Thrones/Игра на тронове   Game Of Thrones/Игра на тронове - Page 4 I_icon_minitimeВто 24 Мар 2020 - 22:43

Изчаках съвсем умишлено да излъчат и последния сезон и тогава си направих маратон за няколко дни всички сезони Smile
Разочаровах се от края :/
Върнете се в началото Go down
barbara.2014




Брой мнения : 12
Join date : 24.03.2020

Game Of Thrones/Игра на тронове - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Game Of Thrones/Игра на тронове   Game Of Thrones/Игра на тронове - Page 4 I_icon_minitimeВто 12 Май 2020 - 17:21

Сериалът беше чудесен, макар да започнах да го гледам едва когато третия сезон отиваше към приключване. Казвах си "пфУ, ще бъде някаква глупост". Когато обаче бях в криза, т.е. нямах нищо по-интересно за гледане, реших да надмогна вътрешното си убеждение, че няма да ми хареса и си го изтеглих. Трябва да кажа, че изгледах първия сезон за 2/3 дни. Smile
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Game Of Thrones/Игра на тронове - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Game Of Thrones/Игра на тронове   Game Of Thrones/Игра на тронове - Page 4 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Game Of Thrones/Игра на тронове
Върнете се в началото 
Страница 4 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Песен за огън и лед / Игра на тронове

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Сериали-
Идете на: