Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Мечтан любовник - Шерилин Кениън (ИБИС)

Go down 
+40
slance89
vs_koleva
radi842
borqnadimova930616
AnitkaB
Chrisi1122
drebi6ok1973
gerganasto
mira2006
biliana_911
tokki_power
mi666i
inarra
sevinchas
aleks_nm
polin4eto
Русалка
opal
Zulus
mimi40
sss79
reni78
penka1234
joly
MVM
viteniq
mineymouse
krisi koeva
lydotokote
altia
afrodita586
qnsssi
kris
Bloopy
FromHell
nestinarka
flora1898
cold_lady_
Kristityyy
wentlee
44 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Русалка

Русалка


Брой мнения : 98
Join date : 27.10.2013
Age : 29
Местожителство : Сеул, Южна Корея

Мечтан любовник - Шерилин Кениън (ИБИС) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мечтан любовник - Шерилин Кениън (ИБИС)   Мечтан любовник - Шерилин Кениън (ИБИС) - Page 3 I_icon_minitimeНед 27 Окт 2013 - 20:02

Оле, страхотна книга! Скоро прочетох и Нощна прегръдка. Очарована съм. От тази поредица най ме радва Кириан.
Върнете се в началото Go down
polin4eto




Брой мнения : 22
Join date : 19.05.2011

Мечтан любовник - Шерилин Кениън (ИБИС) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мечтан любовник - Шерилин Кениън (ИБИС)   Мечтан любовник - Шерилин Кениън (ИБИС) - Page 3 I_icon_minitimeСря 30 Окт 2013 - 10:24

Допадна ми книгата, увлекателна и забавна. С удоволствие бих прочела и другите книги, въпреки че мразя разточителни поредици. И още повече мразя като преведът от издателствата по 4, 5 ,6 и прекратят преводите. Надявам се с тази да не стане така. Препоръчвам я!
Върнете се в началото Go down
aleks_nm




Брой мнения : 16
Join date : 14.09.2011

Мечтан любовник - Шерилин Кениън (ИБИС) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мечтан любовник - Шерилин Кениън (ИБИС)   Мечтан любовник - Шерилин Кениън (ИБИС) - Page 3 I_icon_minitimeПон 9 Дек 2013 - 18:16

Книгата е яка,интересна и нестандартна.Струва си ,както и другите две от същата авторка.
Върнете се в началото Go down
sevinchas




Брой мнения : 40
Join date : 23.12.2013

Мечтан любовник - Шерилин Кениън (ИБИС) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мечтан любовник - Шерилин Кениън (ИБИС)   Мечтан любовник - Шерилин Кениън (ИБИС) - Page 3 I_icon_minitimeПон 23 Дек 2013 - 22:36

Книгата е доста завладяваща. Героите са силни и запомнящи, а стила на писане е невероятно живописен. Сцените сякаш оживяват в съзнанието ти.
Върнете се в началото Go down
inarra




Брой мнения : 15
Join date : 14.01.2014

Мечтан любовник - Шерилин Кениън (ИБИС) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мечтан любовник - Шерилин Кениън (ИБИС)   Мечтан любовник - Шерилин Кениън (ИБИС) - Page 3 I_icon_minitimeВто 14 Яну 2014 - 21:47

Поредицата е много хубава ,но сгурно ще тръгна с бастунче докато я завършат през 203.....година
Върнете се в началото Go down
mi666i

mi666i


Брой мнения : 40
Join date : 09.10.2011

Мечтан любовник - Шерилин Кениън (ИБИС) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мечтан любовник - Шерилин Кениън (ИБИС)   Мечтан любовник - Шерилин Кениън (ИБИС) - Page 3 I_icon_minitimeСря 5 Фев 2014 - 14:27

Хареса ми книгата,а и това е една от любимите ми поредици, жалко че толкова бавно я издават.
Върнете се в началото Go down
tokki_power

tokki_power


Брой мнения : 16
Join date : 09.02.2014
Age : 31
Местожителство : Hogwarts

Мечтан любовник - Шерилин Кениън (ИБИС) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мечтан любовник - Шерилин Кениън (ИБИС)   Мечтан любовник - Шерилин Кениън (ИБИС) - Page 3 I_icon_minitimeНед 9 Фев 2014 - 11:21

Много хубава книжка , как ми се иска и аз да мога да го призова  Twisted Evil 
Върнете се в началото Go down
biliana_911

biliana_911


Брой мнения : 83
Join date : 05.02.2014

Мечтан любовник - Шерилин Кениън (ИБИС) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мечтан любовник - Шерилин Кениън (ИБИС)   Мечтан любовник - Шерилин Кениън (ИБИС) - Page 3 I_icon_minitimeНед 9 Фев 2014 - 14:47

Наистина страхотна книга. След като я прочетох и реших, че тази поредица ще се купува. Много ми хареса.
Върнете се в началото Go down
mira2006




Брой мнения : 15
Join date : 18.02.2013

Мечтан любовник - Шерилин Кениън (ИБИС) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мечтан любовник - Шерилин Кениън (ИБИС)   Мечтан любовник - Шерилин Кениън (ИБИС) - Page 3 I_icon_minitimeВто 25 Фев 2014 - 13:31

Цялата поредица е страхотна. Чакам с нетърпение следващата.
Върнете се в началото Go down
gerganasto

gerganasto


Брой мнения : 50
Join date : 13.02.2014
Местожителство : Казанлък

Мечтан любовник - Шерилин Кениън (ИБИС) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мечтан любовник - Шерилин Кениън (ИБИС)   Мечтан любовник - Шерилин Кениън (ИБИС) - Page 3 I_icon_minitimeВто 25 Фев 2014 - 20:31

Аз също съм от чакащите да излезе следващата книга от поредицата.Прочетох ги и трите и съм още под тяхно въздействие. It wasn't me 
Върнете се в началото Go down
drebi6ok1973

drebi6ok1973


Брой мнения : 17
Join date : 01.03.2014

Мечтан любовник - Шерилин Кениън (ИБИС) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мечтан любовник - Шерилин Кениън (ИБИС)   Мечтан любовник - Шерилин Кениън (ИБИС) - Page 3 I_icon_minitimeСъб 1 Мар 2014 - 15:52

Тази книжка ми е любимата, тя ме запозна и с творчеството на Шерилин Кениън. Така ме зариби, че издирих поредицата на руски и изчетох почти всичко в няколко руски сайта.
Върнете се в началото Go down
Chrisi1122

Chrisi1122


Брой мнения : 23
Join date : 28.10.2014
Местожителство : Katoteros

Мечтан любовник - Шерилин Кениън (ИБИС) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мечтан любовник - Шерилин Кениън (ИБИС)   Мечтан любовник - Шерилин Кениън (ИБИС) - Page 3 I_icon_minitimeСря 29 Окт 2014 - 20:33

Влюбена до полуда във Шерилин Кениън и всичко нейно. Тези книги са невероятни. Обичам всички в тях. Име герои за които съм ридала с часове (не буквално часове но наистина здраво съм си плакала.) Толкова ми е мъчно за миналото на някои от тях. А специално един от главните герои разбива сърцето ми отново и отново. Чета всяка книга и си мисля "Моля ви, богове нека стане по-добре за него. Нека тя не е мъртва. Все пак не сме свидетели на смъртта ѝ. Открихме само медальона и плачещият ѝ съпруг." Не мисля че ще го понеса ако тя наистина е мъртва. Тези които са чели книгите ще се досетят веднага за кого говоря. Не искам да казвам много, защото знам че някои мразят спойлери. Най-добрата ми приятелка постоянно ме сърди, а на мен просто ми се говори.
Върнете се в началото Go down
AnitkaB




Брой мнения : 16
Join date : 12.01.2015

Мечтан любовник - Шерилин Кениън (ИБИС) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мечтан любовник - Шерилин Кениън (ИБИС)   Мечтан любовник - Шерилин Кениън (ИБИС) - Page 3 I_icon_minitimeПон 12 Яну 2015 - 14:10

Третата все още чака да я грабна от рафта..
Върнете се в началото Go down
borqnadimova930616




Брой мнения : 18
Join date : 09.04.2017

Мечтан любовник - Шерилин Кениън (ИБИС) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мечтан любовник - Шерилин Кениън (ИБИС)   Мечтан любовник - Шерилин Кениън (ИБИС) - Page 3 I_icon_minitimeСря 19 Апр 2017 - 21:10

Всички от поредицата са страхотни, много ми допада серията.
Върнете се в началото Go down
radi842




Брой мнения : 15
Join date : 29.01.2015

Мечтан любовник - Шерилин Кениън (ИБИС) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мечтан любовник - Шерилин Кениън (ИБИС)   Мечтан любовник - Шерилин Кениън (ИБИС) - Page 3 I_icon_minitimeПет 23 Мар 2018 - 15:56

Поредицата е страхотна,но наистина бавно ги превеждат и издават.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Мечтан любовник - Шерилин Кениън (ИБИС) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мечтан любовник - Шерилин Кениън (ИБИС)   Мечтан любовник - Шерилин Кениън (ИБИС) - Page 3 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Мечтан любовник - Шерилин Кениън (ИБИС)
Върнете се в началото 
Страница 2 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Дарба - Мерилин Кей (ИБИС)
» Исус е влюбен в мен - Давид Зафир (Издателство ИБИС)
» Даринда Джоунс - Първият гроб отдясно (Издателство ИБИС)

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Книги-
Идете на: