Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Аудио книги

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
tajni4ka




Брой мнения : 4
Join date : 24.06.2012

Аудио книги Empty
ПисанеЗаглавие: Аудио книги   Аудио книги I_icon_minitimeНед 24 Юни 2012 - 10:42

Първо искам да се извиня ако не е тук мястото да отправя молбата си,а тя е : Ако някои има поредицата "Здрач" на аудио книги на БГ моля да ми пише.На работа съм по цял ден а много искам да прочета книгите.Единствения начин е да са аудио и да ги слушам докато работя.Благодаря предварително.
Върнете се в началото Go down
wentlee
Администратор



Брой мнения : 5125
Join date : 26.02.2009
Age : 42
Местожителство : Sliven

Аудио книги Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аудио книги   Аудио книги I_icon_minitimeНед 24 Юни 2012 - 15:28

ТОВА Е РАЗДЕЛА ЗА ВЪПРОСИ И ПРЕДЛОЖЕНИЯ. ПРЕМЕСТИХ ТЕМАТА ТУК.

СТАВА ВЪПРОС ЗА ПОРЕДИЦАТА "ЗДРАЧ" В АУДИО-ФОРМАТ НА БЪЛГАРСКИ ЕЗИК. Лично аз не съм я срещала на български, но ако някой от вас има информация, да пише тук.
Върнете се в началото Go down
tajni4ka




Брой мнения : 4
Join date : 24.06.2012

Аудио книги Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аудио книги   Аудио книги I_icon_minitimeНед 24 Юни 2012 - 17:42

Благодаря за бързия отговор.Ще следя дали някои я няма или да я е срещал Smile пожелавам приятен ден на всички.
Върнете се в началото Go down
steve_mcgarrett




Брой мнения : 16
Join date : 23.02.2014
Age : 32
Местожителство : София

Аудио книги Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аудио книги   Аудио книги I_icon_minitimeПон 24 Фев 2014 - 15:36

За жалост на 90% съм сигурен, че на български няма да можеш да я намериш, но ако не се лъжа на английски няма да е проблем. Дори мисля, че един мои приятелки я имат Smile
Върнете се в началото Go down
tajni4ka




Брой мнения : 4
Join date : 24.06.2012

Аудио книги Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аудио книги   Аудио книги I_icon_minitimeПон 24 Фев 2014 - 16:43

За английски и аз знам че я има,но ми трябва за сестричката ми.Тя още не знае английски,а не и се чете - предпочита да слуша.Благодаря все пак Smile
Върнете се в началото Go down
mardiros

mardiros


Брой мнения : 7
Join date : 11.03.2014

Аудио книги Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аудио книги   Аудио книги I_icon_minitimeВто 11 Мар 2014 - 15:30

Здравей, открих този сайт booksbg.org не знам дали ще ти е полезен.
Върнете се в началото Go down
tajni4ka




Брой мнения : 4
Join date : 24.06.2012

Аудио книги Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аудио книги   Аудио книги I_icon_minitimeВто 11 Мар 2014 - 19:42

Ще го погледна,благодаря
Върнете се в началото Go down
wentlee
Администратор



Брой мнения : 5125
Join date : 26.02.2009
Age : 42
Местожителство : Sliven

Аудио книги Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аудио книги   Аудио книги I_icon_minitimeПет 28 Мар 2014 - 16:11

Мястото на темата е в този раздел, така че вече я търсете тук и споделяйте къде има интересни аудио книги. Smile
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Аудио книги Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аудио книги   Аудио книги I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Аудио книги
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Чат - книги
» Промоции на книги
» Книги + музика
» Крадецът на книги
» Книги в mp3 и електронен вариант

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Книги-
Идете на: