Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Любим филм?

Go down 
+103
mishle55
plack_pearl
galenceto123
Еvitta
jenvief
bojana1234
g_arabadjieva
azz
mkb
malkata_
sachii
MartinaAvramova
desdam
Амарилис
yasmina
joo86
DrXlr8
sevinchas
papazova
allbena
Chocolate
penka1234
venichka95
joana_j
kasiljs
mimencety_stz
vasinceto494
катрин
evasterling
pufilina80
renito0o0o
pri955
радина666
in4eto7
RavenKnight
asi_cheri
qnsssi
maria99
rosedmitrii
venitu257
mimzzityyy
tedsi1
bullet4myvalentine
Gabii
lovesick_94
juleto_98
diana_633
snejincety
nilgyun
byh4o
devilkid
nikivesy
tarich
sevinch_ahmedova
kati2211
rosali
isi123
just_obsessed
kam22
dangerous95
gold_alex
freetogo
sta_ny
wolf._
ianeto_277
_My_Bloody_Romance
Stef7272
pattx
pirategirl
wentlee
caprice
Silence_love
du6ata1990
iN_yoUr_dArk_mINd
ivkacool
lost_soul999
koteto_1701
vampire_haidy
lin
FoXy
elementamon
LoveLy Vampire *
puhenoto
rozi_bj
PaTTiNsOn_FeNkA
xxjust_-_mexx
MaץheM
nikolet4eto
3linka
gal4eto9052
HisGoldenEyes
bella_edward_love
sway
merelain
twilighttt
mimsa_89_th
Искра
mirna82
presy
sunny2107
mimzy91
zlobar4eto
Spunk
107 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
АвторСъобщение
3linka

3linka


Брой мнения : 238
Join date : 25.01.2009
Age : 29

Любим филм? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любим филм?   Любим филм? - Page 2 I_icon_minitimeЧет 29 Яну 2009 - 16:14

моя любим филм е Извиси гласа си (Raise your voice) музиката към филма е много хубава ... На мен ми допадна сюжета за момиче,което губи брат си(умира) и благодарение на него отива да учи музика без знанието на баща си и там и се налага да се пребори със фобията си от прожектори , която се саздава след смарта на брат й и както става във всеки филм открива любовта
П.С. Разбира се Здрач ми стана един от любимите филми също както и Приказка за Пепеляшка,но за тях няма да разказвам много с две думи 2 различни свята се преплитат
Върнете се в началото Go down
nikolet4eto

nikolet4eto


Брой мнения : 1308
Join date : 27.01.2009
Age : 28
Местожителство : Велико Търново :)

Любим филм? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любим филм?   Любим филм? - Page 2 I_icon_minitimeЧет 29 Яну 2009 - 16:59

На мен наскоро любими ми станаха трите части на The cutting edge/Кънки с остър връх. Приличат си една с друга, обаче ми харесват, защото става въпрос за кънки. :Р Любимата от трите ми е втората, защото нея гледах първо, понеже не знаех за съществуването на останалите две. Иначе като актьорски състав третата е най-добра според мен. Първият, понеже е много стар, не е от най-добрите филми, които съм гледала...но, става все пак. Smile
Върнете се в началото Go down
MaץheM




Брой мнения : 2630
Join date : 22.01.2009
Местожителство : Cold Sun..

Любим филм? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любим филм?   Любим филм? - Page 2 I_icon_minitimeЧет 29 Яну 2009 - 22:21

Доста са.. предимно гледам готически с вампири - Twilight, Underworld, Queen Of The Damned, Van Helsing, Interview with the vampire.. Също така много други филми като: SAW [1-5] , Death Race, HOW HIGH, Soul Plane, Friday Trilogy, Step Up [1-2], House Of Wax, Unrest.. Belly [1-2], Pathology, All boys love Mandy Lane, A walk to remember, Requiem For a Dream, 28 Week Later, Mirrors, The Shutter, Helloween, The Hills Have Eyes I, Watchmen, The Dark Knight, Fast and Furious etc


Последната промяна е направена от MaץheM на Нед 14 Юни 2009 - 17:49; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/Pinacoladaa
xxjust_-_mexx

xxjust_-_mexx


Брой мнения : 262
Join date : 29.01.2009
Age : 30
Местожителство : shitlandia ;]]

Любим филм? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любим филм?   Любим филм? - Page 2 I_icon_minitimeЧет 29 Яну 2009 - 22:40

Филма,който мога да гледам всеки ден без да ми писне е Mean Girls .. обичам го <3 хм,на същото мнение съм и за twilight .. (: Други любими филми: Its a boy/girl think,Предизвестена смърт 1,2 ..
Върнете се в началото Go down
http://hp-life.forumi.biz
PaTTiNsOn_FeNkA

PaTTiNsOn_FeNkA


Брой мнения : 199
Join date : 28.01.2009
Age : 31
Местожителство : Forks

Любим филм? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любим филм?   Любим филм? - Page 2 I_icon_minitimeПет 30 Яну 2009 - 19:17

Най ама най - любимият ми филм е Requiem for a dream Smile "House of wax" , "Интервю с вампир","Здрач","Запази последния танц", "Хари Потър","Карибски пирати" и не на последно място "Паник стая" :Р
Върнете се в началото Go down
rozi_bj

rozi_bj


Брой мнения : 1189
Join date : 31.01.2009
Местожителство : Плевен

Любим филм? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любим филм?   Любим филм? - Page 2 I_icon_minitimeСъб 7 Фев 2009 - 21:32

The Ring (1 & 2), Memoirs Of A Geisha, Underworld, 10 Things I Hate About You (мааааалко изключение за мен, тъй като мразя тийн комедии Haha! ), LOTR (най-най-най-великото нещо на тоя свят... въпреки че в сравнение с книгата не струва silent но то най-често така става с екранизациите... изключение е Twilight, разбира се :Р ), Chocolat, Yes Man, Sin City, Gia... и още 1 000 бих могла да напиша, но нямам толкова време :Р
Върнете се в началото Go down
puhenoto

puhenoto


Брой мнения : 61
Join date : 03.02.2009
Age : 30
Местожителство : Shinigamiville

Любим филм? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любим филм?   Любим филм? - Page 2 I_icon_minitimeСря 11 Фев 2009 - 0:19

емиии аз съм филмов маниак всеки грабнал ме филм ми е любим... ако искам да кажа кои са трябва да ви цитирам почти всичките постове защото сте писали стойностни и велики филми и мисля че максимум 5 да не съм гледала.
Върнете се в началото Go down
LoveLy Vampire *

LoveLy Vampire *


Брой мнения : 5
Join date : 08.02.2009

Любим филм? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любим филм?   Любим филм? - Page 2 I_icon_minitimeСря 11 Фев 2009 - 19:15

Филми - Wild child,Twilight и др.
Сериали - One tree hill, Gossip girl Smile
Върнете се в началото Go down
elementamon




Брой мнения : 2119
Join date : 29.01.2009
Age : 30
Местожителство : София

Любим филм? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любим филм?   Любим филм? - Page 2 I_icon_minitimeЧет 12 Фев 2009 - 1:35

- Life as a House - страхотна актиорска игра, мн стойностна история и ест Hayden Christensen In Love
- Lord of the Ring - като гледам предишните постове май няма смисъл да ви обяснявам защо Haha!
- Fast & Furious (всиичките) - колитее леле колите In Love като сюжет не е нищо особено, но определено има динамика + страшни актьори + яко soundtrack-че :Р
- Requiem for a Dream - простоо нямам думи .. неверотен филм !! Страхотно изпълнение от страната на каста, мн въздействаща музика, мн истински филм, който те държи на тръни .. гледах го заедно с едни приятели и единия от тях тооолкова се филмира o.O имах чувсвото, че или щеше да глътне екрана, или да се разплаче при мом с майката Haha! ноо няма значение ..
- A walk to remember - може би това е единствения филм, който е по книгаи аз харесвам почече филма Haha! романтика, актьори, тъгата и силата да продължиш напред .. невероятен !!
- Disturbia - ами незнам просто ми хареса Haha! забавни мом, напрегнати мом + Shia LaBeouf
- P.S. I Love You - просто невероятна история, с виждане става Haha!
- How High - нее просто в тоя филм как яко хранят Haha!:D:D кефила съм се на макс
- Ashes and Snow - невероятно красив филм In Love красота, красота, красотааа ..
- The Covenant - малко на моменти ефектите куцаха, но като сюжет и изпълнение съм мн доволна .. а и всичките сладури, които бяха събрали It wasn't me + музиката :bounce:
- Lock Stock and Two Smoking Barrels - доста трябва да се внимава .. едните ограбват втори, трети - четвърти Haha! мн динамичен !!
- A Guide Recognizing Your Saints - има какво да се научи ..
- Dead Poets Society - изключителен филм,от който наистина много може да се научи
Лелеее а колко още мн имааа (tmi) Haha!:D
Сериали: Veronica Mars, Gossip Girl, Blood Ties, Greek .. OTH ми стана адски блудкаво и вече не го и гледам Haha! ам The L Word (за 4-5 дни изгледах 5 сезона Cute ) ии Gilmore Girls
Върнете се в началото Go down
http://everydaytracks.tumblr.com/
FoXy

FoXy


Брой мнения : 890
Join date : 22.01.2009
Age : 32
Местожителство : love street.

Любим филм? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любим филм?   Любим филм? - Page 2 I_icon_minitimeЧет 12 Фев 2009 - 13:34

elementamon написа:

- Lord of the Ring - като гледам предишните постове май няма смисъл да ви обяснявам защо Haha!
- How High - нее просто в тоя филм как яко хранят Haha!:D:D кефила съм се на макс

Ееее много добър вкус имаш :Р cheers Smile
Върнете се в началото Go down
lin

lin


Брой мнения : 935
Join date : 21.01.2009
Age : 31
Местожителство : И тук, и там, все си намирам място xD

Любим филм? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любим филм?   Любим филм? - Page 2 I_icon_minitimeПет 20 Фев 2009 - 11:18

Май не съм мн по филмите. Значи предимно много филми ми харесват но имам 3 абсолютни хита за мене In Love
The day after tommorow- Принципно винаги съм си падала по филмите с природни бедствия,най-вече торнадо и прочия,това беше първият филм,който взех от видеотеката без мое желание,но после не спрях да го гледам. Haha! Колкото и измислен да звучи на моменти,наистина с тея аномалии във времето се чудя дали няма да ни сполети същото Nooo way! както и да е той е първият филм,който обожавам In Love
Ten Inch Hero- Обожавам този филм, обожавам историите в него и смехът, който ме избива като го гледам! Cute Не съм мислила, че филм с Happy end ще ми стане любим Haha!
Impact-Винаги съм си падала по филми за метеорити или космоса изцяло. Този определено си струваше трите часа. Историята ме грабна. И за мое голямо учудване дори плаках на него, колкото и нереално да звучи за мен Haha! Бих го гледала хиляди пъти <3

Сериали:
Supernatural-нямам думи за него <3 The best of the best! Cute Няма такъв сериал, няма такъв сюжет,няма такива герои и няма такива актьори! Haha! Схванахте ми идеята ;d
" Ghost whisperer"- Обожавам го In Love Може да не съм на ти с духовете но играта на Дженифър и Дейвид ме плени и вече 4 сезона съм с тях редом Haha!
"Heroes"-Абе вианаги съм си падала по фантастиките,но гледах да не прекалявам. Само знам,че не бе свършил 1ви сезон когато започнах да гледам 2ри,а сега 3ти Haha! луда съм по него In Love
Dark Angel-Ролята на Джесика Алба в сериала ми е най-любимата от всичките й роли! Haha!Просто никъде другаде не се вписва така добре както в тази на Макс. Нещо различно, нещо не нормално,нещо свръхествено и същевременно в реален свят. Много бой,ритане на задници и як мотор. Даа блаженство за мен! Единственото което не ми харесва, е леката блудкавост във втори сезон и незавършеността на сериала. (тези продуценти са гадняри! Haha!)Но въпреки всичко се вписва в любими

Има и мн други сериали и филми,но те не са ми толкова на сърцето като : The librarian,1,2,3,National treasure 1,2, общо взето все приключенски,кримнални и свръхестествени идейки^^


Последната промяна е направена от lin на Чет 29 Окт 2009 - 11:01; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
vampire_haidy

vampire_haidy


Брой мнения : 183
Join date : 21.01.2009
Age : 28
Местожителство : sofiq

Любим филм? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любим филм?   Любим филм? - Page 2 I_icon_minitimeПет 20 Фев 2009 - 21:21

моите любими филми са: Twilight; step up 2 и 1; Coyote Ugly; Beowulf; Harry Potter; Pirates of the Caribbean; The ring и др Cute Cute Cute
Върнете се в началото Go down
koteto_1701

koteto_1701


Брой мнения : 111
Join date : 03.02.2009
Age : 34
Местожителство : veliko turnovo

Любим филм? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любим филм?   Любим филм? - Page 2 I_icon_minitimeНед 22 Фев 2009 - 18:02

"Twilight"
"Underworld"
"Карибски Пирати"
"A walk to remember"

а от сериалчетата харесвам:
Veronica Mars
One tree hill

Харесвам сериали за тинейджъри, някакси по реалистични са.
Върнете се в началото Go down
bella_edward_love

bella_edward_love


Брой мнения : 2279
Join date : 25.01.2009
Age : 29
Местожителство : Smiley World

Любим филм? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любим филм?   Любим филм? - Page 2 I_icon_minitimeСря 25 Фев 2009 - 13:32

Филми - Wild child,Twilight и много другии
Сериали - Бягство от затвора и Шепот от отвъдното
Върнете се в началото Go down
lost_soul999

lost_soul999


Брой мнения : 168
Join date : 04.02.2009
Age : 31
Местожителство : In my own reality

Любим филм? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любим филм?   Любим филм? - Page 2 I_icon_minitimeЧет 5 Мар 2009 - 21:30

Охх ми мойте са няколко... "От другата страна","Здрач","Снайперист","Навитакът","Незабравимата","Училищен мюзикъл 1,2,3",
"Смъртоноста надпревара",частите на "Транспортер","Италианската афера","Нощта е наша"...май са това o.O Cute Cute
Върнете се в началото Go down
http://www.impulse.bg/user/the_one_7
Sponsored content





Любим филм? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любим филм?   Любим филм? - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Любим филм?
Върнете се в началото 
Страница 2 от 8Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Филм по книга
» Търся... (филм, субтитри етц.)
» Любим стил музика?
» Кой е най- страшният филм, който сте гледали?
» Препоръчай филм

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Филми-
Идете на: