Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Вампирски целувки - поредица от Елън Шрайбер

Go down 
+12
antonidas
elito_909090
radinec
melanis9
dideto
papazova
dfmdfmdfm
asq1254
Streamers_98
siel
Black Devil
the mortal vampire
16 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
the mortal vampire

the mortal vampire


Брой мнения : 407
Join date : 14.02.2013
Age : 24

Вампирски целувки - поредица от Елън Шрайбер Empty
ПисанеЗаглавие: Вампирски целувки - поредица от Елън Шрайбер   Вампирски целувки - поредица от Елън Шрайбер I_icon_minitimeПет 15 Фев 2013 - 18:46

Чели ли сте книгите от тази поредица? Какво мислите за тях? Smile Question
Върнете се в началото Go down
Black Devil

Black Devil


Брой мнения : 42
Join date : 14.11.2010
Age : 29
Местожителство : Neverland

Вампирски целувки - поредица от Елън Шрайбер Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вампирски целувки - поредица от Елън Шрайбер   Вампирски целувки - поредица от Елън Шрайбер I_icon_minitimeВто 19 Мар 2013 - 19:37

the mortal vampire написа:
Чели ли сте книгите от тази поредица? Какво мислите за тях? Smile Question
Ами чела съм почти всички книги от поредицата и са едни от любимите ми. Рейвън и Александър са сред любимите ми персонажи и всички неща през, които минават правят историята им още по интересна за читателя. Smile
Върнете се в началото Go down
siel

siel


Брой мнения : 48
Join date : 09.04.2013

Вампирски целувки - поредица от Елън Шрайбер Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вампирски целувки - поредица от Елън Шрайбер   Вампирски целувки - поредица от Елън Шрайбер I_icon_minitimeЧет 11 Апр 2013 - 11:13

да чеала съм до 6 книга включително, но немога да намерия превода на 7 книга, ако някой знае от къде мога да я прочета моляяяяв да каже
Върнете се в началото Go down
Streamers_98
VIP



Брой мнения : 1597
Join date : 20.06.2012
Age : 25

Вампирски целувки - поредица от Елън Шрайбер Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вампирски целувки - поредица от Елън Шрайбер   Вампирски целувки - поредица от Елън Шрайбер I_icon_minitimeНед 22 Сеп 2013 - 17:36

siel написа:
немога да намерия превода на 7 книга, ако някой знае от къде мога да я прочета моляяяяв да каже
Има я преведена във форума. :/
Стилът на Шрайбер ми допада. Лек, бързо се чете. Интересно ми бе как борави с ретроспекцията в първата книга. Омразно ми е обаче, че след близо книга 4 случките в историята се опряха до клишета. Любима ми е първата книга In Love  от поредицата; с всяка следваща нивото на креативност у автора спада ли спада. Поне според мен, де.
Върнете се в началото Go down
asq1254




Брой мнения : 13
Join date : 01.11.2013

Вампирски целувки - поредица от Елън Шрайбер Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вампирски целувки - поредица от Елън Шрайбер   Вампирски целувки - поредица от Елън Шрайбер I_icon_minitimeПет 1 Ное 2013 - 21:33

Според мен сюжетът е блуткав не ми хареса още от първата книга
Върнете се в началото Go down
dfmdfmdfm




Брой мнения : 13
Join date : 19.11.2013

Вампирски целувки - поредица от Елън Шрайбер Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вампирски целувки - поредица от Елън Шрайбер   Вампирски целувки - поредица от Елън Шрайбер I_icon_minitimeВто 19 Ное 2013 - 22:33

Започнах я,мисля че стигнах до средата на 2-ра.Не знам,определено не ме грабна.Беше изключително мъчително прочитане.Както казаха преди мен-блуткава история.
Върнете се в началото Go down
papazova

papazova


Брой мнения : 82
Join date : 16.11.2013
Age : 35

Вампирски целувки - поредица от Елън Шрайбер Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вампирски целувки - поредица от Елън Шрайбер   Вампирски целувки - поредица от Елън Шрайбер I_icon_minitimeСря 20 Ное 2013 - 3:09

Аз няхмах какво да правя и я хванах. Беше отдавна и вече даже не си спомням за какво ставаше дума, освен че беше безумно предсказуема и скучна
Върнете се в началото Go down
dideto




Брой мнения : 18
Join date : 16.11.2013

Вампирски целувки - поредица от Елън Шрайбер Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вампирски целувки - поредица от Елън Шрайбер   Вампирски целувки - поредица от Елън Шрайбер I_icon_minitimeСъб 23 Ное 2013 - 18:14

На мен ми хареса, понеже е лека и отпускаща. Не натоварва читателя с кой знае какви интриги, а по-скоро ни въвежда в живота на нетипичните тинейджъри.
Върнете се в началото Go down
melanis9

melanis9


Брой мнения : 13
Join date : 30.11.2013
Местожителство : София

Вампирски целувки - поредица от Елън Шрайбер Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вампирски целувки - поредица от Елън Шрайбер   Вампирски целувки - поредица от Елън Шрайбер I_icon_minitimeСъб 30 Ное 2013 - 16:22

Страхотни са In Love Честно казано една от любимите ми поредици..
Върнете се в началото Go down
radinec




Брой мнения : 12
Join date : 05.11.2013

Вампирски целувки - поредица от Елън Шрайбер Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вампирски целувки - поредица от Елън Шрайбер   Вампирски целувки - поредица от Елън Шрайбер I_icon_minitimeСря 12 Фев 2014 - 16:21

Стигнах до 3 книга и се отказах.Имаше интересни моменти,но не беше достатъчно да довърша поредицата.
Върнете се в началото Go down
elito_909090




Брой мнения : 23
Join date : 12.10.2014

Вампирски целувки - поредица от Елън Шрайбер Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вампирски целувки - поредица от Елън Шрайбер   Вампирски целувки - поредица от Елън Шрайбер I_icon_minitimeНед 12 Окт 2014 - 2:03

Aми a сегa я зaпочвaм пък нз
Върнете се в началото Go down
antonidas

antonidas


Брой мнения : 13
Join date : 28.12.2014
Age : 29
Местожителство : Велико Търново

Вампирски целувки - поредица от Елън Шрайбер Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вампирски целувки - поредица от Елън Шрайбер   Вампирски целувки - поредица от Елън Шрайбер I_icon_minitimeНед 28 Дек 2014 - 12:50

Прочетох книгата в точния момент на точните години . Човек , който има работа , семейство няма да я оцени така както един тинейджър ! Мисля , че книгата е за определен кръг от хора . Тази книга може да те зариби по вампирите , но след много прочетени книги на тази тема мисля , че колкото по -рано се прочете от читателя, толкова по - оценена ще бъде. Не може да се сравни Вампирът Лестат , кървавият Жан Клод или самият Дракула с романтичния Александър .
Върнете се в началото Go down
galenceto123




Брой мнения : 16
Join date : 15.12.2015

Вампирски целувки - поредица от Елън Шрайбер Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вампирски целувки - поредица от Елън Шрайбер   Вампирски целувки - поредица от Елън Шрайбер I_icon_minitimeСря 16 Дек 2015 - 23:32

Някой може ли да ми каже как се получават тези специални праеа за да мога да си прочета книгите
Върнете се в началото Go down
Beta
VIP
Beta


Брой мнения : 700
Join date : 10.05.2009
Age : 37
Местожителство : Някъде из облаците

Вампирски целувки - поредица от Елън Шрайбер Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вампирски целувки - поредица от Елън Шрайбер   Вампирски целувки - поредица от Елън Шрайбер I_icon_minitimeЧет 17 Дек 2015 - 10:09

galenceto123 написа:
Някой може ли да ми каже как се получават тези специални праеа за да мога да си прочета книгите

Трябва да имаш 15 коментара във форума (раздел игри не се толерира).След това кандидатстваш за групата на четящите и чакаш админите да те одобрят. Пише го с огромни букви горе във форума. Smile  
Върнете се в началото Go down
borqnadimova930616




Брой мнения : 18
Join date : 09.04.2017

Вампирски целувки - поредица от Елън Шрайбер Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вампирски целувки - поредица от Елън Шрайбер   Вампирски целувки - поредица от Елън Шрайбер I_icon_minitimeСря 19 Апр 2017 - 21:08

На мен лично ми харесва поредицата чела съм до 5 книга и ми допадат всички. Много ми се иска да прочета 6 и 7 книга.

Mairojbeto likes this post

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Вампирски целувки - поредица от Елън Шрайбер Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вампирски целувки - поредица от Елън Шрайбер   Вампирски целувки - поредица от Елън Шрайбер I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Вампирски целувки - поредица от Елън Шрайбер
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Вампирски целувки I-VIII - превод на български /каталог на главите/
» Коя книга от поредицата ви е любима?
» Издателска поредица „Книги за любов. Без предразсъдъци.“
» The Black Dagger Legacy Series – нова поредица с Братята
» Други любими вампирски филми

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Книги-
Идете на: