Twilight
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!
ЗА ДА МОЖЕТЕ, ТРЯБВА ДА ИМАТЕ 15 МНЕНИЯ И ДА БЪДЕТЕ ОДОБРЕНИ В ГРУПАТА ЗА ЧЕТЯЩИТЕ!
МОЖЕТЕ ДА ЧЕТЕТЕ И ФЕН ПРЕВОДА НА БРАТСТВОТО НА ЧЕРНИЯ КИНЖАЛ 11 - ДЪЛГООЧАКВАНА ЛЮБОВ!

КАНДИДАТСТВАНЕТО В ГРУПАТА ЗА ЧЕТЕНЕ СТАВА ТУК - http://twilight-bulgaria.darkbb.com/g33-group

Twilight

ГЛАСУВАЙТЕ ЗА НАС В БГ ТОП НА ВСЕКИ 24 ЧАСА!

ИндексCalendarВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеВход

Share | 

Последният сериал, който гледахте...

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Melrose
VIP

Брой мнения : 5411
Местожителство : Somewhere over the rainbow...

ПисанеЗаглавие: Последният сериал, който гледахте...   Чет 01 Авг 2013, 20:42

Знаете, като с "последният филм"- заглавие и поне едно изречение описание. SmileМоже да е цял сезон или само епизод. Споделете!
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
BB_fan_xD

Брой мнения : 1052

ПисанеЗаглавие: Re: Последният сериал, който гледахте...   Нед 11 Авг 2013, 16:11

Изгледах първия (засега единствен) сезон на Orphan Black. Не знаех какво да очаквам - както винаги не погледнах ни резюме, ни нищо - заложих на това, че някои от приятелите ми бяха луднали по него. Въобще не съжалявам за решението си да го гледам - грабва веднага, а Татяна Маслани е... впечатляваща актриса? Боже, ненормална е. Haha!  Сериалът е добре оценен в imdb, по-хубаво резюме от тамошното (A streetwise hustler is pulled into a compelling conspiracy after witnessing the suicide of a girl who looks just like her.) не мога да дам Haha! Определено го препоръчвам.
Melrose
VIP

ПисанеЗаглавие: Re: Последният сериал, който гледахте...   Нед 11 Авг 2013, 18:17

BB_fan_xD написа:
Боже, ненормална е. Haha! 
Знам за какво говориш! Който не го е гледал е изпуснал много!
Аз наваксах с 8-ми сезон на Supernatural (the shame, the shame) и останах много доволна от развитието на сериала. Чакам с нетърпение 9-ти сезон.
Също гледах новия епизод на Burn notice - пак, много съм доволна. Сезона е по-добър от предишния. Жалко, че ще е последен.
The Bridge- зариби ме тоя сериал, много е нетрадиционен. Даян Крюгер е много добра като детектив, който има аспергер.
радина666

Брой мнения : 278

ПисанеЗаглавие: Re: Последният сериал, който гледахте...   Нед 11 Авг 2013, 19:39

Никита. Като бях малка помня, че го даваха и съвсем наскоро го преоткрих.
Chocolate
VIP

Брой мнения : 905

ПисанеЗаглавие: Re: Последният сериал, който гледахте...   Нед 11 Авг 2013, 20:09

мда, и аз вчера гледах пилотния на orphan black. не ми е точно по вкуса, обаче след като всички в тъмблър са изтрещели по него и ми казаха, че нататък става все по-добър, със сигурност ще го догледам. (:
Вижте профила на потребителя http://catbookjournal.blogspot.bg/
Streamers_98
Модератор

Брой мнения : 1597

ПисанеЗаглавие: Re: Последният сериал, който гледахте...   Нед 11 Авг 2013, 20:21

Робин Худ трети сезон – с Луси Грифитс.
За един ден изпапках сезона. На последната сериа на втори сезон плаках, направо се тръшках и ревах, и цивлех. На края на трети пак бе за плакане... ама от... щастие? не знам.
Този сериал остави дълбоки следи в сърцето ми – направен отлично, с отличен каст, с отлични оръжия!, с отличен саунтрак. Ах.

Be brave and fearless to know that even if you do make a wrong decision, you’re making it for a good reason.
—Adele
the mortal vampire

Брой мнения : 407

ПисанеЗаглавие: Re: Последният сериал, който гледахте...   Пон 12 Авг 2013, 18:30

Изгледах 3-ти сезон на Lost girl и нямам търпение да излезе следващия. Беше много интересен и накрая останах с отворена уста.
Siara.V

Брой мнения : 74
Местожителство : Стара Загора

ПисанеЗаглавие: Re: Последният сериал, който гледахте...   Пон 26 Авг 2013, 14:40

Гледах "Тийн вълк", който е много интересен !! Заслужава си да се гледа!!love

emotion
Модератор

Брой мнения : 2484
Местожителство : В дебрите на Лигландия

ПисанеЗаглавие: Re: Последният сериал, който гледахте...   Нед 29 Сеп 2013, 19:04

Оф, аз пък искам да се оплача... Изгледах последният сезон на Декстър и ми се реве. Като цяло съм много доволна от развитието на сериала и мога смело да кажа, че досега нито веднъж не ме е разочаровал. Така стана и с финала - силен и неочакван. Е, имам една малка забележка, но ще я спестя. Със сигурност ще ми липсва любимият ми сериен убиец...
Искра
Администратор

Брой мнения : 3797

ПисанеЗаглавие: Re: Последният сериал, който гледахте...   Пон 30 Сеп 2013, 00:02

Мисля, че последно изгледах трети сезон на "Игра на тронове".
Излишно е да казвам, че сериалът е брутално як, тези, които го следят, знаят. За останалите - наваксайте, ще чакате четвърти сезон с нетърпение Wink

Spunk
Модератор

Брой мнения : 2789

ПисанеЗаглавие: Re: Последният сериал, който гледахте...   Пон 30 Сеп 2013, 14:31

90210 - ми лигав сериал, ако мога да го определя така. Haha! Ама понеже съм изгледала толкова много сериали, се примирих, че ще гледам този защото то няма какво друго! ... Става за убиване на време през лятото, ама не ми накефи иначе грам.

Whatever it is, it's just sitting there laughing at me and I just wanna scream WHAT NOW?
Siara.V

Брой мнения : 74
Местожителство : Стара Загора

ПисанеЗаглавие: Re: Последният сериал, който гледахте...   Пон 30 Сеп 2013, 17:00

Онзи ден гледах Великолепния век - турски сериал:Haha! То се води исторически, ама хем е такъв,хем е с много интриги. Става за губене на време, но всъщност е интересен. Бабичките много ще го харесатHaha! 
emotion
Модератор

ПисанеЗаглавие: Re: Последният сериал, който гледахте...   Сря 02 Окт 2013, 19:45

How I met your mother 9x03 - много забавен епизод, както винаги ^^ Краят беше малко тегав, но ще видим следващата серия как ще се развият нещата.
tanqdimi

Брой мнения : 16
Местожителство : варна

ПисанеЗаглавие: Re: Последният сериал, който гледахте...   Сря 09 Окт 2013, 09:38

ха-ха аз съм маниачка защото гледам в момента:
Дневниците-5сезон,и естествено The Originals,
Revenge, Atlantis, Once upon a time
Sleepy Hollow, Revolution и няколко корейски сериала
в очакване на новия сезон на Arow съм,а преди това следях Лъжкините,Тийн вълк,Истинска кръв,Падащи небеса,Изгубено момиче
Zulus

Брой мнения : 15

ПисанеЗаглавие: Re: Последният сериал, който гледахте...   Сря 16 Окт 2013, 13:14

Последният ми беше After Earth.
Наистина много се разочаровах от Уил. Имам много високо мнение за него като актьор и не можах да повярвам, че се е ангажирал с този безумен филм, дори и заради сина си.
bloom_f

Брой мнения : 15

ПисанеЗаглавие: Re: Последният сериал, който гледахте...   Сря 20 Ное 2013, 11:45

Сега почнах няколко нови сериала ,които изглеждат обещаващо-Ravenswood,Dracula,Witches of East End,The Originals. Забравих да кажа ,че всички са на фентъзи тематика.
emotion
Модератор

ПисанеЗаглавие: Re: Последният сериал, който гледахте...   Сря 04 Дек 2013, 13:39

Без пукната пара/2 broke girls - много, много забавен! Препоръчвам го на хората, които им се гледа нещо разпускащо, интересно и които просто искат да се усмихват. Има доста комични ситуации и иронични, саркастични лафове, които ме забавляват искрено ^^
papazova

Брой мнения : 82

ПисанеЗаглавие: Re: Последният сериал, който гледахте...   Сря 04 Дек 2013, 15:27

Almost Human - нещо средно между типичната кримка и Аз, роботът. Малко шантаво, звучи, но всъщност е много приятен и много леко се гледат сериите. Според мен ще просъществува и искрено се надявам да набере нужната му популярност.
emotion
Модератор

ПисанеЗаглавие: Re: Последният сериал, който гледахте...   Съб 07 Дек 2013, 13:45

Теория за големия взрив и Двама мъже и половина - последните серии, които са излезли. От двамата мъже все повече се разочаровам, взе да ми писва този сериал. Мисля, че е крайно време да се замислят за финала му. От теоритията съм си доволна. Както винаги беше забавна серия и се кефя всеки път, като ги гледам тия шемети!
Streamers_98
Модератор

Брой мнения : 1597

ПисанеЗаглавие: Re: Последният сериал, който гледахте...   Чет 26 Дек 2013, 10:26

7., 8.  и 9. епизод от последния сезон на „Приключенията на Мерлин“. За втори път, хаха.
Отлична игра както винаги... и почти да се разрева, гледайки 9. Просто не мога да гледам Брадли Джеймс и/или Колин Морган и да не си спомня завършека на сезона. Препоръчвам го, смях и, да, драма. И понякога сълзи, :р.

Be brave and fearless to know that even if you do make a wrong decision, you’re making it for a good reason.
—Adele
Chocolate
VIP

Брой мнения : 905

ПисанеЗаглавие: Re: Последният сериал, който гледахте...   Вто 31 Дек 2013, 00:10

тъкмо почвам how i met your mother - гледах 3 и 4 серия на първи сезон и изглежда кют. :з
+ наваксах си с new girl <3 и уж тръгнах да наваксвам с skins uk, защото се каня да го направя тва от юни 2012 Haha! (гледах 3x05 и като свърши осъзнах, че всъщност съм го гледала... ;д)
Вижте профила на потребителя http://catbookjournal.blogspot.bg/
papazova

Брой мнения : 82

ПисанеЗаглавие: Re: Последният сериал, който гледахте...   Чет 02 Яну 2014, 14:06

Пуснах снощи The Gates от нямане какво да правя. Нещо за сега не ме грабва
sevinchas

Брой мнения : 40

ПисанеЗаглавие: Re: Последният сериал, който гледахте...   Пет 03 Яну 2014, 13:28

Последния сериал, който гледах е "Менталист". Харесва ми че в него са съчетани хумор и мистерия. Главния герой използва нестандартни, почти незаконни методи за да разкрие престъпниците.
Melrose
VIP

ПисанеЗаглавие: Re: Последният сериал, който гледахте...   Пет 03 Яну 2014, 17:54

"Шерлок"! Най-сетне 3-ти сезон почна! Уникален епизод! Нямам думи да го опиша просто! Който не е гледал сериала, сега е момента да се включи!  excited 
delfin4e89

Брой мнения : 16
Местожителство : Варна

ПисанеЗаглавие: Re: Последният сериал, който гледахте...   Нед 05 Яну 2014, 21:49

Като се има в предвид колко сериала гледам, ще е трудно да отговоря. Но ще кажа какво гледах последно и то вчера. Последните 3 епизода на Никита с Maggie Q. Изключително съм доволна от края. Очаквах да свърши по някакъв гаден начин, от сорта Никита да умре, но за щастие НЕ. Всеки си заслужи заслуженото, и както се казва, справедливостта възтържествува.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Последният сериал, който гледахте...   Today at 02:08

Последният сериал, който гледахте...
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next