Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!
ЗА ДА МОЖЕТЕ, ТРЯБВА ДА ИМАТЕ 15 МНЕНИЯ И ДА БЪДЕТЕ ОДОБРЕНИ В ГРУПАТА ЗА ЧЕТЯЩИТЕ!
МОЖЕТЕ ДА ЧЕТЕТЕ И ФЕН ПРЕВОДА НА БРАТСТВОТО НА ЧЕРНИЯ КИНЖАЛ 11 - ДЪЛГООЧАКВАНА ЛЮБОВ!

КАНДИДАТСТВАНЕТО В ГРУПАТА ЗА ЧЕТЕНЕ СТАВА ТУК - http://twilight-bulgaria.darkbb.com/g33-group

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ ФЕН ПРЕВОД НА КНИГА 15 И 16 ОТ ПОРЕДИЦАТА БРАТСТВОТО НА ЧЕРНИЯ КИНЖАЛ!

ИндексКалендарВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеВход

Share | 

Последният сериал, който гледахте...

Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Chocolate
VIP

Брой мнения : 932

ПисанеЗаглавие: Re: Последният сериал, който гледахте...   Нед 5 Яну 2014 - 22:15

пробвах нови сериали - гледах пилотните епизоди на
- my mad fat diary - очаквах нещо повече, честно казано. пък и не съм в настроение за известните британски сериали вече - идват ми в повече цинизмите и типичните британски изрази/псувни. пък и нещо се разглезих и вече ми е хубаво да слушам британски акцент само на живо. xD
- don't trust the b- in apartment 23 - той беше 200% американски акцент, йей : D и като цяло си беше някакъв нормален ситком. but i live for sitcoms. и пак не беше нещо велико, но сигурно ще гледам още от него. има нещо влудяващо прекрасно в лицето на кристен ритър, i like staring at it. xD
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя http://catbookjournal.blogspot.bg/
emotion
Модератор

Брой мнения : 2589
Местожителство : В дебрите на Лигландия

ПисанеЗаглавие: Re: Последният сериал, който гледахте...   Пет 10 Яну 2014 - 0:16

Аз упорито си продължавам с втори сезон на Две разорени момичета и... обожавам! Много смях, много нещо Haha!Разведряващ, отпускащ, весел, интересен, с убийствено саркастични реплики, идващи от цапнатата в устата Макс Haha!

Travel. ✈️
As much as you can.
As far as you can.
As long as you can.
Life’s not meant to be lived in one place.

Вижте профила на потребителя
the mortal vampire

Брой мнения : 407

ПисанеЗаглавие: Re: Последният сериал, който гледахте...   Пет 24 Яну 2014 - 17:43

Witches of East End - Доста интересен сериал е и няма търпение да излезе втория сезон. Препоръча ми го брат ми и при първа възможност го изтеглих и изгледах за един ден. Понеже е фентъзи и нов щеше да е учудващо да не ми хареса.  Haha! Ако харесвате вещици е просто задължително да го гледате.
misskiss23

Брой мнения : 14

ПисанеЗаглавие: Re: Последният сериал, който гледахте...   Пон 27 Яну 2014 - 19:45

The Vampire Diaries, The Originals любимите мии  love 
the mortal vampire

ПисанеЗаглавие: Re: Последният сериал, който гледахте...   Сря 5 Фев 2014 - 22:17

The nine lives of Chloe King - Изгледах го за втори път. Много е интересен и именно заради това много ме е яд, че няма следващ сезон.
papazova

Брой мнения : 82

ПисанеЗаглавие: Re: Последният сериал, който гледахте...   Чет 20 Фев 2014 - 20:14

Подхванах пак Розуел - за незапознатите, Катрин Хейгъл пробива с този сериал, а и не само тя. Главната актриса Шири Апълби е позната също от Life Unexpected, Chicago Fire и др., а Емили Де Рейвин (май така се пише на български) от Lost (Клеър) и Once upon a time (Бел) е още толкова мнада, но все така хубава. Интересно е също така да се спомене, че сериала има рейтинг 7,6 в IMDB, което за сериал си е постижение. Ето и малко повече инфо:

Spoiler:

С 2 думи: Силно препоръчвам!
emotion
Модератор

ПисанеЗаглавие: Re: Последният сериал, който гледахте...   Пон 24 Фев 2014 - 18:45

The Mentalist - подхванах 5ти сезон, макар да съм пропускала някои серии от предните четири сезона. Сериалът винаги ми е бил интересен - вярно, че действието се развива малко мудно, общо взето повечето серии са разгадаване на различни случаи, но пък Патрик има такъв уникален чар и интелект, че няма как да не ми харесва. Пък и си остава тръпката кой, по дяволите, е Червеният Джон.

Travel. ✈️
As much as you can.
As far as you can.
As long as you can.

vili_ibrishimova

Брой мнения : 23

ПисанеЗаглавие: Re: Последният сериал, който гледахте...   Чет 6 Мар 2014 - 23:38

Приятели. Мисля, че няма хора, които да не са го гледали. Страхотно е!
emotion
Модератор

ПисанеЗаглавие: Re: Последният сериал, който гледахте...   Нед 16 Мар 2014 - 20:40

The tomorrow people - 1 сезон, 1 епизод. Започва обещаващо, тематиката ми харесва, актьорите играят добре, а и са доста секси, което си е плюс ;д Ще видим нататък как ще се развият нещата. (:

Travel. ✈️
As much as you can.
As far as you can.
As long as you can.

ani4ka9393

Брой мнения : 4

ПисанеЗаглавие: Re: Последният сериал, който гледахте...   Съб 12 Апр 2014 - 16:00

Motel Bates-хареса ми първи сезон.Втория нещо не ме грабна,пак се започна със семейните им истории,които не са толкова интересни.
the mortal vampire

ПисанеЗаглавие: Re: Последният сериал, който гледахте...   Нед 13 Апр 2014 - 18:19

School 2013 - Корейски е. Основната идея е приятелството. Попринцип щом става въпрос за корейски филми и сериали харесвам романтични, но и този ми хареса.
Melrose
VIP

Брой мнения : 5411
Местожителство : Somewhere over the rainbow...

ПисанеЗаглавие: Re: Последният сериал, който гледахте...   Сря 7 Май 2014 - 18:18

The Originals- мнооого интересен епизод със страшни обрати! Радвам се за Илайджа и Хейли, но също ми е гадно за Хейли и бебето... обаче каква връзка имат с Клаус! Развръзката ще е брутална.
Supernatural- Ding dong the witch is dead! Абадон е мъртва- най-сетне! И Краули има син! Ха! Мноого се смях на сцените им.
Довърших и първи сезон на teen wolf- като цяло става за губене на време. Главният герой ме дразни супер много, но при възможност превъртам сцените с него. Ако не са второстепенните герои нямаше изобщо да става за гледане.
ninayurukova

Брой мнения : 17
Местожителство : София

ПисанеЗаглавие: Re: Последният сериал, който гледахте...   Пет 9 Май 2014 - 17:08

Последно изгледах Аmеrican horror story първи сезон, мнооооого откачен сериал, препоръчвам го на хората,които искат да гледат нещо разчупено
emotion
Модератор

ПисанеЗаглавие: Re: Последният сериал, който гледахте...   Пон 19 Май 2014 - 15:46

Devious maids - всички епизоди, които са излязли от втори сезон. Този сериал ме разбива. Свеж, забавен, интересен. Актрисите са уникални, има страшно смешни моменти, държи ме в напрежение. Изобщо - следващите desperate housewives!
Game of thrones - всичко, което е излязло. Много ми харесва как се развива новият сезон. Не разочарова.

Travel. ✈️
As much as you can.
As far as you can.
As long as you can.

the mortal vampire

ПисанеЗаглавие: Re: Последният сериал, който гледахте...   Пон 26 Май 2014 - 20:23

Moonlight - Сериалът е от 2007 и 2008 и затова няма да правят друг сезон, което е наистина жалко. Разказва се за вампири и наистина е доста интересен. Препоръчвам го на всички, които си падат по вампирите.  :Р
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Последният сериал, който гледахте...   

Последният сериал, който гледахте...
Върнете се в началото 
Страница 2 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next