Twilight
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!
ЗА ДА МОЖЕТЕ, ТРЯБВА ДА ИМАТЕ 15 МНЕНИЯ И ДА БЪДЕТЕ ОДОБРЕНИ В ГРУПАТА ЗА ЧЕТЯЩИТЕ!
МОЖЕТЕ ДА ЧЕТЕТЕ И ФЕН ПРЕВОДА НА БРАТСТВОТО НА ЧЕРНИЯ КИНЖАЛ 11 - ДЪЛГООЧАКВАНА ЛЮБОВ!

КАНДИДАТСТВАНЕТО В ГРУПАТА ЗА ЧЕТЕНЕ СТАВА ТУК - http://twilight-bulgaria.darkbb.com/g33-group

Twilight

ГЛАСУВАЙТЕ ЗА НАС В БГ ТОП НА ВСЕКИ 24 ЧАСА!

ИндексCalendarВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеВход

Share | 

Последният сериал, който гледахте...

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Chocolate
VIP

Брой мнения : 905

ПисанеЗаглавие: Re: Последният сериал, който гледахте...   Нед 05 Яну 2014, 22:15

пробвах нови сериали - гледах пилотните епизоди на
- my mad fat diary - очаквах нещо повече, честно казано. пък и не съм в настроение за известните британски сериали вече - идват ми в повече цинизмите и типичните британски изрази/псувни. пък и нещо се разглезих и вече ми е хубаво да слушам британски акцент само на живо. xD
- don't trust the b- in apartment 23 - той беше 200% американски акцент, йей : D и като цяло си беше някакъв нормален ситком. but i live for sitcoms. и пак не беше нещо велико, но сигурно ще гледам още от него. има нещо влудяващо прекрасно в лицето на кристен ритър, i like staring at it. xD
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя http://catbookjournal.blogspot.bg/
emotion
Модератор

Брой мнения : 2484
Местожителство : В дебрите на Лигландия

ПисанеЗаглавие: Re: Последният сериал, който гледахте...   Пет 10 Яну 2014, 00:16

Аз упорито си продължавам с втори сезон на Две разорени момичета и... обожавам! Много смях, много нещо Haha!Разведряващ, отпускащ, весел, интересен, с убийствено саркастични реплики, идващи от цапнатата в устата Макс Haha!
Вижте профила на потребителя
the mortal vampire

Брой мнения : 407

ПисанеЗаглавие: Re: Последният сериал, който гледахте...   Пет 24 Яну 2014, 17:43

Witches of East End - Доста интересен сериал е и няма търпение да излезе втория сезон. Препоръча ми го брат ми и при първа възможност го изтеглих и изгледах за един ден. Понеже е фентъзи и нов щеше да е учудващо да не ми хареса.  Haha! Ако харесвате вещици е просто задължително да го гледате.
misskiss23

Брой мнения : 14

ПисанеЗаглавие: Re: Последният сериал, който гледахте...   Пон 27 Яну 2014, 19:45

The Vampire Diaries, The Originals любимите мии  love 
the mortal vampire

ПисанеЗаглавие: Re: Последният сериал, който гледахте...   Сря 05 Фев 2014, 22:17

The nine lives of Chloe King - Изгледах го за втори път. Много е интересен и именно заради това много ме е яд, че няма следващ сезон.
papazova

Брой мнения : 82

ПисанеЗаглавие: Re: Последният сериал, който гледахте...   Чет 20 Фев 2014, 20:14

Подхванах пак Розуел - за незапознатите, Катрин Хейгъл пробива с този сериал, а и не само тя. Главната актриса Шири Апълби е позната също от Life Unexpected, Chicago Fire и др., а Емили Де Рейвин (май така се пише на български) от Lost (Клеър) и Once upon a time (Бел) е още толкова мнада, но все така хубава. Интересно е също така да се спомене, че сериала има рейтинг 7,6 в IMDB, което за сериал си е постижение. Ето и малко повече инфо:

Spoiler:

С 2 думи: Силно препоръчвам!
emotion
Модератор

ПисанеЗаглавие: Re: Последният сериал, който гледахте...   Пон 24 Фев 2014, 18:45

The Mentalist - подхванах 5ти сезон, макар да съм пропускала някои серии от предните четири сезона. Сериалът винаги ми е бил интересен - вярно, че действието се развива малко мудно, общо взето повечето серии са разгадаване на различни случаи, но пък Патрик има такъв уникален чар и интелект, че няма как да не ми харесва. Пък и си остава тръпката кой, по дяволите, е Червеният Джон.
vili_ibrishimova

Брой мнения : 23

ПисанеЗаглавие: Re: Последният сериал, който гледахте...   Чет 06 Мар 2014, 23:38

Приятели. Мисля, че няма хора, които да не са го гледали. Страхотно е!
emotion
Модератор

ПисанеЗаглавие: Re: Последният сериал, който гледахте...   Нед 16 Мар 2014, 20:40

The tomorrow people - 1 сезон, 1 епизод. Започва обещаващо, тематиката ми харесва, актьорите играят добре, а и са доста секси, което си е плюс ;д Ще видим нататък как ще се развият нещата. (:
ani4ka9393

Брой мнения : 4

ПисанеЗаглавие: Re: Последният сериал, който гледахте...   Съб 12 Апр 2014, 16:00

Motel Bates-хареса ми първи сезон.Втория нещо не ме грабна,пак се започна със семейните им истории,които не са толкова интересни.
the mortal vampire

ПисанеЗаглавие: Re: Последният сериал, който гледахте...   Нед 13 Апр 2014, 18:19

School 2013 - Корейски е. Основната идея е приятелството. Попринцип щом става въпрос за корейски филми и сериали харесвам романтични, но и този ми хареса.
Melrose
VIP

Брой мнения : 5411
Местожителство : Somewhere over the rainbow...

ПисанеЗаглавие: Re: Последният сериал, който гледахте...   Сря 07 Май 2014, 18:18

The Originals- мнооого интересен епизод със страшни обрати! Радвам се за Илайджа и Хейли, но също ми е гадно за Хейли и бебето... обаче каква връзка имат с Клаус! Развръзката ще е брутална.
Supernatural- Ding dong the witch is dead! Абадон е мъртва- най-сетне! И Краули има син! Ха! Мноого се смях на сцените им.
Довърших и първи сезон на teen wolf- като цяло става за губене на време. Главният герой ме дразни супер много, но при възможност превъртам сцените с него. Ако не са второстепенните герои нямаше изобщо да става за гледане.
ninayurukova

Брой мнения : 17
Местожителство : София

ПисанеЗаглавие: Re: Последният сериал, който гледахте...   Пет 09 Май 2014, 17:08

Последно изгледах Аmеrican horror story първи сезон, мнооооого откачен сериал, препоръчвам го на хората,които искат да гледат нещо разчупено
emotion
Модератор

ПисанеЗаглавие: Re: Последният сериал, който гледахте...   Пон 19 Май 2014, 15:46

Devious maids - всички епизоди, които са излязли от втори сезон. Този сериал ме разбива. Свеж, забавен, интересен. Актрисите са уникални, има страшно смешни моменти, държи ме в напрежение. Изобщо - следващите desperate housewives!
Game of thrones - всичко, което е излязло. Много ми харесва как се развива новият сезон. Не разочарова.
the mortal vampire

ПисанеЗаглавие: Re: Последният сериал, който гледахте...   Пон 26 Май 2014, 20:23

Moonlight - Сериалът е от 2007 и 2008 и затова няма да правят друг сезон, което е наистина жалко. Разказва се за вампири и наистина е доста интересен. Препоръчвам го на всички, които си падат по вампирите.  :Р
bojana1234

Брой мнения : 16

ПисанеЗаглавие: Re: Последният сериал, който гледахте...   Пон 02 Юни 2014, 16:58

Аз последно гледах Being Human us версията.Препоръчвам го.
emotion
Модератор

ПисанеЗаглавие: Re: Последният сериал, който гледахте...   Чет 10 Юли 2014, 12:03

Devious maids - ей, обичам гиииииии! Толкова са забавни и готини, че мога да ги гледам нон-стоп. Такива лафове пускат, че се пръскам по шевовете  Haha! Препоръчвам за 3455 път!

Започнах и Castle да гледам. До втори сезон съм и бих казала, че сериалът не шокира с кой знае каква история и идея, но определено е приятен за гледане, когато не искаш да се натоварваш излишно и имаш нужда да разпуснеш. Бекет е мноооого красива (странно, че хваля само женската част от сериала, за първи път ми се случва ;д по принцип мъжете обират овациите).
wentlee
Администратор

Брой мнения : 5068
Местожителство : Sliven

ПисанеЗаглавие: Re: Последният сериал, който гледахте...   Нед 13 Юли 2014, 17:03

Orange is the new black - супер яката затворническа комедия. Пайпър е невероятен образ. И всичките глупости, случващи се около нея извикват усмивка на лицето ми и тъга в сърцето. Много е интересен, дотук са 2 сезона и най-важното - Netfix пускат всичките серии едновременно, така че не се налага да чакам седмици наред, за да гледам нов епизод.

Wild at heart...
Вижте профила на потребителя http://marielapaperart.wordpress.com/
the mortal vampire

ПисанеЗаглавие: Re: Последният сериал, който гледахте...   Чет 17 Юли 2014, 11:18

Star-crossed - фентъзии  Cute Много интересен сериал и героите са готини. Изгарям от нетърпение за 2-ри сезон.  In Love 

The 100 - Също много ми харесва и си заслужава гледането.
miglenaciq

Брой мнения : 15
Местожителство : Русе

ПисанеЗаглавие: Re: Последният сериал, който гледахте...   Нед 20 Юли 2014, 18:19

Dominion - за сега се очертава като доста добро попадение
mineymouse

Брой мнения : 16
Местожителство : silistra\dobrich

ПисанеЗаглавие: Re: Последният сериал, който гледахте...   Сря 06 Авг 2014, 11:45

амиииии, аз съм маниачка на тема сериали....  Wink сега преключих Smallville, в момента следя Under the dome,Pretty little liars, Defiance, Falling skies, The lottery, Dominion, Witches of East end, The Killing,Outlander .... и смятам да започна Cold case ..... Haha! :p
nansita73

Брой мнения : 20

ПисанеЗаглавие: Re: Последният сериал, който гледахте...   Пет 24 Апр 2015, 18:48

последно гледах доктор зоуи харт и сега продължавам да гледам дневниците на вампира. Smile
emotion
Модератор

ПисанеЗаглавие: Re: Последният сериал, който гледахте...   Пон 24 Авг 2015, 16:51

Misfits първите два сезона са трепач. Страшно много смях и доста интересни истории. Третият ставаше, но четвъртият и петият (който гледам в момента) не стават много-много. Общо взето гледам, колкото да го довърша. Иначе препоръчвам първите два сезона Haha!
Chocolate
VIP

Брой мнения : 905

ПисанеЗаглавие: Re: Последният сериал, който гледахте...   Нед 30 Авг 2015, 00:35

Ugh, подкрепям. ^ Гледах първите два сезона преди много време, после Нейтън като си замина го спрях. Обаче помня само готини неща от тоя сериал. Чак ми се иска да си го припомня. Cute

Не съм сигурна как ще стане де, сериозно съм ги зарязала сериалите... Последния път, когато целенасочено седнах, изтеглих си и изгледах последователни епизоди от сериал беше през януари с New Girl. o.O Оттогава насам освен ако не дават нещо по телевизията, или на кино в отделни случаи, ме мързи да го гледам, а преди години седях по цял ден да наваксвам сезони...
Вижте профила на потребителя http://catbookjournal.blogspot.bg/
emotion
Модератор

ПисанеЗаглавие: Re: Последният сериал, който гледахте...   Нед 15 Май 2016, 14:27

Последно гледах Касъл вчера. Симпатично сериалче, аз си го харесвам, макар че не блести с особено динамичен и оригинален сценарий. Актьорите са много готини и може би те ме задържат най-вече да продължа да гледам 8 сезона.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Последният сериал, който гледахте...   Today at 02:08

Последният сериал, който гледахте...
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2