Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!
ЗА ДА МОЖЕТЕ, ТРЯБВА ДА ИМАТЕ 15 МНЕНИЯ И ДА БЪДЕТЕ ОДОБРЕНИ В ГРУПАТА ЗА ЧЕТЯЩИТЕ!
МОЖЕТЕ ДА ЧЕТЕТЕ И ФЕН ПРЕВОДА НА БРАТСТВОТО НА ЧЕРНИЯ КИНЖАЛ 11 - ДЪЛГООЧАКВАНА ЛЮБОВ!

КАНДИДАТСТВАНЕТО В ГРУПАТА ЗА ЧЕТЕНЕ СТАВА ТУК - http://twilight-bulgaria.darkbb.com/g33-group

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ ФЕН ПРЕВОД НА КНИГА 15 И 16 ОТ ПОРЕДИЦАТА БРАТСТВОТО НА ЧЕРНИЯ КИНЖАЛ!

ИндексКалендарВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеВход

Share | 

Последният сериал, който гледахте...

Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
АвторСъобщение
mineymouse

Брой мнения : 16
Местожителство : silistra\dobrich

ПисанеЗаглавие: Re: Последният сериал, който гледахте...   Сря 6 Авг 2014 - 11:45

амиииии, аз съм маниачка на тема сериали....  Wink сега преключих Smallville, в момента следя Under the dome,Pretty little liars, Defiance, Falling skies, The lottery, Dominion, Witches of East end, The Killing,Outlander .... и смятам да започна Cold case ..... Haha! :p
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
nansita73

Брой мнения : 20

ПисанеЗаглавие: Re: Последният сериал, който гледахте...   Пет 24 Апр 2015 - 18:48

последно гледах доктор зоуи харт и сега продължавам да гледам дневниците на вампира. Smile
emotion
Модератор

Брой мнения : 2586
Местожителство : В дебрите на Лигландия

ПисанеЗаглавие: Re: Последният сериал, който гледахте...   Пон 24 Авг 2015 - 16:51

Misfits първите два сезона са трепач. Страшно много смях и доста интересни истории. Третият ставаше, но четвъртият и петият (който гледам в момента) не стават много-много. Общо взето гледам, колкото да го довърша. Иначе препоръчвам първите два сезона Haha!

Travel. ✈️
As much as you can.
As far as you can.
As long as you can.
Life’s not meant to be lived in one place.

Chocolate
VIP

Брой мнения : 932

ПисанеЗаглавие: Re: Последният сериал, който гледахте...   Нед 30 Авг 2015 - 0:35

Ugh, подкрепям. ^ Гледах първите два сезона преди много време, после Нейтън като си замина го спрях. Обаче помня само готини неща от тоя сериал. Чак ми се иска да си го припомня. Cute

Не съм сигурна как ще стане де, сериозно съм ги зарязала сериалите... Последния път, когато целенасочено седнах, изтеглих си и изгледах последователни епизоди от сериал беше през януари с New Girl. o.O Оттогава насам освен ако не дават нещо по телевизията, или на кино в отделни случаи, ме мързи да го гледам, а преди години седях по цял ден да наваксвам сезони...
Вижте профила на потребителя http://catbookjournal.blogspot.bg/
emotion
Модератор

ПисанеЗаглавие: Re: Последният сериал, който гледахте...   Нед 15 Май 2016 - 14:27

Последно гледах Касъл вчера. Симпатично сериалче, аз си го харесвам, макар че не блести с особено динамичен и оригинален сценарий. Актьорите са много готини и може би те ме задържат най-вече да продължа да гледам 8 сезона.

Travel. ✈️
As much as you can.
As far as you can.
As long as you can.

emotion
Модератор

ПисанеЗаглавие: Re: Последният сериал, който гледахте...   Нед 1 Апр 2018 - 11:54

В момента гледам отново Greek, след като не си намирам интересни нови сериали, си преглеждам старите. Миналият месец приключих Veronica Mars, като свърша Greek, не знам какво ще правя Haha!
И двата сериала са супер готини, свежи и мога да ги гледам вечно Smile

Travel. ✈️
As much as you can.
As far as you can.
As long as you can.

Spunk
Модератор

Брой мнения : 2871

ПисанеЗаглавие: Re: Последният сериал, който гледахте...   Вто 17 Апр 2018 - 23:15

Последно изгледах 13 reasons why, защото тъкмо бях прочела книгата и ми беше интересно да видя как са я екранизирали. Като цяло бих казала, че не е зле за убиване на време, траковете бяха готини, имаше си някои силни моменти, но нищо уау.

Lioness
Администратор

Брой мнения : 4126
Местожителство : Beastland.

ПисанеЗаглавие: Re: Последният сериал, който гледахте...   Пон 30 Апр 2018 - 11:28

Започнах да си попреглеждам Спартак:
- Кръв и пясък (сезон 1)
- Богове на арената (мисля, че по-скоро е спин-оф - преди да пленят Спартак и да стане гладиатор и да поведе робите на въстание)
- Отмъщение (сезон 2)
- Войната на прокълнатите (сезон 3)

Май съм пропускала да го спомена, но това е един от любимите ми сериали (а аз обожавам историческите сериали) - динамичен, страхотна актьорска игра и ми допада това, че колкото и художествена измислица да има, така и са се придържали към историята, и особено в Кръв и пясък и Богове на арената са показали доста успешно живота в Древен Рим, атмосферата, интригите и отношенията между хората.
Разбира се, сериалът е известен с много секс и кървища (аз по принцип нямам против), но определено не предлага само това. Образът на Спартак е представен великолепно и от двата актьора, които го играят (Анди Уитфийлд се бореше с коварно заболяване и за жалост загуби битката, и се наложи да търсят друг актьор).
Ако някой има желание и се абстрахира от разврата и кървищата, може да даде шанс на сериала. Няма да сбърка.

и всички други качества на човека,
без неговите недостатъци."

14.02.2005 - 16.04.2018
Винаги ще те обичам и ще ми липсваш!
wentlee
Администратор

Брой мнения : 5121
Местожителство : Sliven

ПисанеЗаглавие: Re: Последният сериал, който гледахте...   Чет 7 Юни 2018 - 21:59

Riverdale - честно, искаше ми се да е малко по-зловещ. Щеше да е много готино. Харесвам някои от идеите в сериала - например как всяко семейство се различава по цвета на косата. Обаче още не съм стигнала до епизод, в който да обясняват защо Арчи и майка му са рижи. Иначе става за убиване на времето.

Maybe we'll stay together
    Maybe we'll walk away
    Maybe we'll realize
    We're only human
    Maybe we don't need no reason why...
missjey

Брой мнения : 17

ПисанеЗаглавие: Re: Последният сериал, който гледахте...   Вто 19 Юни 2018 - 17:35

Последният, малко паралелно с Луцифер, за който вече ревах в друга тема, е The last Kingdom/Последното кралство. Препоръчвам ви го с две ръце, особено ако сте фенове на сериали тип Викинги. Правен е по книгите на Бърнард Корнуел - Саксонски хроники.
Освен интересната история, добрата актьорска игра, има и такава радост за очите там...Александър Дреймън... love

Кратко представяне:
Викингите , които досега са се ограничавали само с грабеж, връхлитат Британските острови, водени от синовете на легендарния Рагнар Лотброк.
Настъпва време на жестока безмилостна война, когато датчани се изправят срещу саксонци, когато старите богове се опълчват на Христос, когато се раждат герои и съдбата на едно кралство лежи на острието на меча.
Утред, син на саксонски благородник, е пленен и отгледан от викингите. Приема тяхната вяра и израства според техните обичаи. Сега трябва да намери своето място и да си извоюва име в един разкъсван от война свят, където интригите и предателствата са ежедневие.
Едно след друго всички саксонски кралства падат пред напора на нашествениците. Всички освен едно – Уесекс.
Последното кралство, което може да се опълчи на скандинавците.

Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Последният сериал, който гледахте...   

Последният сериал, който гледахте...
Върнете се в началото 
Страница 4 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4