Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Книги + музика

Go down 
+6
Diamond
gerganasto
Lioness
Streamers_98
Alice Cullen
таратор.
10 posters
АвторСъобщение
таратор.




Брой мнения : 31
Join date : 28.07.2013
Age : 25
Местожителство : Пловдив

Книги + музика Empty
ПисанеЗаглавие: Книги + музика   Книги + музика I_icon_minitimeСъб 3 Авг 2013 - 23:34

Колебаех се леко дали тази тема е за този раздел или за Музика, обаче все пак тъй като става въпрос за книги - сметнах, че тук е правилното място.
Лично аз обожавам да слушам музика като чета, да си избирам песни според моментите, да си правя плейлисти с песни към любимите си книги и при всяко препрочитане да си ги пускам. Някак ми помагат да усетя книжката още по-добре.

Вие четете ли на музика или предпочитате тишината? Какви песни пускате? Има ли песни, които свързвате с определен момент или герой? Правите ли плейлисти за любимите си книги и герои?
Върнете се в началото Go down
Alice Cullen
VIP
Alice Cullen


Брой мнения : 1284
Join date : 15.01.2009
Age : 31
Местожителство : Somewhere In Time

Книги + музика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книги + музика   Книги + музика I_icon_minitimeПон 5 Авг 2013 - 23:46

Еха, много интересна тема!

Ако слушам музика докато чета, винаги гледам да е нещо неангажиращо, защото се разсейвам много. Пускам си радио примерно, или пък изпълнител, чиито парчета знам наизуст и няма тепърва да ми ангажират вниманието.

Колкото до "саундтраците" на книги, не съм го правила досега, но обожавам саундтраци на филми, и ако става въпрос за книга, по която има филм, колкото и да е зле филмът, ако саундтракът е як, то тогава винаги го свързвам и с книгата.

Ти можеш ли да споделиш някой саундтрак към любима книга? Звучи ми наистина интересно^^
Върнете се в началото Go down
Streamers_98
VIP



Брой мнения : 1597
Join date : 20.06.2012
Age : 25

Книги + музика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книги + музика   Книги + музика I_icon_minitimeНед 29 Дек 2013 - 14:42

Аз не мога да чета на музика. Винаги се разсейвам. А понякога се хващам, че просто чета без да абсорбирам. Обичам да потъвам в думите и звученето им.
Има песни, които, докато ги слушам, си спомням сцени от дадени книги. Сега в главата ми изплува песента In Love With the Girl на Luke Bryan, която свързвам с поредицата „Паднали ангели“. Още от първото пускане в съзнанието ми се въртят образите на Даниел и Лус и – най-вече – крайната сцена на 4. книга.
Върнете се в началото Go down
Lioness
Администратор



Брой мнения : 4232
Join date : 16.02.2009
Age : 30
Местожителство : Beastland.

Книги + музика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книги + музика   Книги + музика I_icon_minitimeНед 29 Дек 2013 - 14:53

И аз не мога да чета на музика. Или на каквото и да е.
Обичам да ми е тихо и спокойно, защото иначе се разсейвам. И губя нишките на самата история.
Върнете се в началото Go down
gerganasto

gerganasto


Брой мнения : 50
Join date : 13.02.2014
Местожителство : Казанлък

Книги + музика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книги + музика   Книги + музика I_icon_minitimeПет 14 Фев 2014 - 9:53

Обичам да слушам музика,но и да чета книга не ми се получава.Разсейвам се и се хващам че си пея дадена песен а не чета. Smile 
Върнете се в началото Go down
Diamond

Diamond


Брой мнения : 33
Join date : 13.03.2014
Местожителство : on the moon.

Книги + музика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книги + музика   Книги + музика I_icon_minitimeЧет 13 Мар 2014 - 20:15

gerganasto написа:
Обичам да слушам музика,но и да чета книга не ми се получава.Разсейвам се и се хващам че си пея дадена песен а не чета. Smile 

Абсолютно същото е и при мен. Smile И към двете занимания съм пристрастена,но ги правя винаги поотделно.
Върнете се в началото Go down
monzi




Брой мнения : 15
Join date : 03.03.2014
Age : 26

Книги + музика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книги + музика   Книги + музика I_icon_minitimeНед 16 Мар 2014 - 12:34

Много обичам да чета на музика. Някак си ми помага да вникна в самата книга.
Върнете се в началото Go down
valya




Брой мнения : 363
Join date : 08.02.2014

Книги + музика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книги + музика   Книги + музика I_icon_minitimeНед 16 Мар 2014 - 21:57

Обичам музика,обичам и да чета, но съчетаването на двете е малко трудно за мен.Понякога се разсейвам друг път не,според настроението и книгата
Върнете се в началото Go down
mariasims

mariasims


Брой мнения : 16
Join date : 16.04.2014

Книги + музика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книги + музика   Книги + музика I_icon_minitimeВто 22 Апр 2014 - 14:16

Супер комбинация  Cute 
Върнете се в началото Go down
nansi0521

nansi0521


Брой мнения : 25
Join date : 10.08.2014
Age : 24
Местожителство : Bulgariq Vraca

Книги + музика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книги + музика   Книги + музика I_icon_minitimeСря 13 Авг 2014 - 0:59

Обожавам да чета книга докато слушам музика, някак си влизам още по добре в книгата и все едно всичко се играе срещу мен. Песните който слушам, са някак си написани за четене на книги, има и по тежки за по драматичните моменти, но и такива леки за през цялата книга.Та за музиката когато има някои по тъжен момент и слушам дадена песен , тя някак си ме кара да изживявам всичко заедно с героите и да плача като малко дете :Д
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Книги + музика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книги + музика   Книги + музика I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Книги + музика
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Аудио книги
» Промоции на книги
» Крадецът на книги
» Чат - книги
» Книги в mp3 и електронен вариант

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Книги-
Идете на: