Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Revenge/Отмъщението

Go down 
+11
milena100
delfin4e89
papazova
Мира
vampires_fan
Veniiiiiiiii
Русалка
tanqdimi
mimi40
Melrose
emotion
15 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
emotion
Модератор
emotion


Брой мнения : 2589
Join date : 15.01.2009
Age : 32
Местожителство : В дебрите на Лигландия

Revenge/Отмъщението Empty
ПисанеЗаглавие: Revenge/Отмъщението   Revenge/Отмъщението I_icon_minitimeЧет 3 Окт 2013 - 14:50

Revenge - Отмъщението

Revenge/Отмъщението 8604560965_8e3d6eec6c_h

История: Сериалът „Отмъщението” е страхотен избор за онези съботни дни, в които просто ви се иска да си останете на топло вкъщи и да гледате нещо, което си заслужава.
Единственият минус на сериала е... че води до пристрастяване. Изгледате ли първия епизод, няма начин да останете безразлични. Ще искате още и още, и още, но за съжаление, излезлите серии до момента са твърде малко, а нетърпението, с което зрителите очакват следващия ход на Аманда Кларк – огромно!

Емили Торн е младо и красиво момиче, което се премества да живее в Хамптън, наемайки къща в близост до най-богатото и известно семейство - Грейсън. По всичко личи, че тя е добронамерена, богата и възпитана девойка, чиито чар успява да плени най-висшата прослойка на обществото.
В хода на сериите обаче се оказва, че Емили има своите тайни, които са много по-дълбоки и тъмни, отколкото някой може да предположи. Тя е тук да отмъсти за неправдата, която е причинена на баща й и е по-целеустремена от всякога! Тя е Аманда Кларк – дъщерята на обвинения в тероризъм Дейвид Кларк.
Открила доказателства за невинността на баща си, Аманда се впуска в една смъртоносна игра на мъст, кръв и тайни. Тя приема фалшивото име Емили Торн и заживява един измислен живот, който се върти единствено около думата ОТМЪЩЕНИЕ.  Всеки неин ход е премерен, всяка стъпка е предварително запланувана, но понякога дори и най-добрите планове поемат в неочаквана посока...

Сериалът е страхотен микс от чудесна актьорска игра, сюжет, изпълнен с неочаквани обрати и образи, с които може да се идентифицирате. Пристрастяването е сигурно, затова не губете минута време и се потопете в мистериозната обстановка на Хамптън. Открийте най-тъмните тайни на висшето общество, разкрийте най-нисшите страсти на хората и разберете мотивите на едно момиче, което е загубило всичко.

Защото когато са ти отнели всичко, единственото, което ти остава е ОТМЪЩЕНИЕТО.


Последната промяна е направена от emotion на Пет 4 Окт 2013 - 15:26; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Melrose
VIP



Брой мнения : 5411
Join date : 18.02.2009
Age : 32
Местожителство : Somewhere over the rainbow...

Revenge/Отмъщението Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Revenge/Отмъщението   Revenge/Отмъщението I_icon_minitimeЧет 3 Окт 2013 - 15:04

И него следя. Първи сезон беше много добър! Madeleine Stowe (Виктория) ми е много любима актриса и много се зарадвах да видя, че е в каста, защото значеше, че ще я гледам веднъж седмично. Емили Ван Камп (Аманда) също играе страхотно. Но, любимият ми персонаж е Нолан.
Бду: епизодите и сезоните ги има в Замунда, за тези, които не са го гледали. Wink
Върнете се в началото Go down
mimi40

mimi40


Брой мнения : 13
Join date : 06.11.2010
Age : 31

Revenge/Отмъщението Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Revenge/Отмъщението   Revenge/Отмъщението I_icon_minitimeНед 6 Окт 2013 - 21:49

Много добър сериал. Историята е много добре замислена и ме надъхва Haha! . Винаги се изненадвам в това какво следва като действие.
Върнете се в началото Go down
tanqdimi

tanqdimi


Брой мнения : 16
Join date : 23.07.2010
Age : 44
Местожителство : варна

Revenge/Отмъщението Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Revenge/Отмъщението   Revenge/Отмъщението I_icon_minitimeВто 8 Окт 2013 - 10:46

започна и 3 сезон с невероятна сцена,нямам търпение да го изгледам очертава се още по-напрегнат сюжет,а и Ейдън е тук
Върнете се в началото Go down
Русалка

Русалка


Брой мнения : 98
Join date : 27.10.2013
Age : 29
Местожителство : Сеул, Южна Корея

Revenge/Отмъщението Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Revenge/Отмъщението   Revenge/Отмъщението I_icon_minitimeНед 27 Окт 2013 - 20:48

Хареса ми, макар да не го следях много редовно.
Върнете се в началото Go down
Veniiiiiiiii




Брой мнения : 20
Join date : 19.06.2013

Revenge/Отмъщението Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Revenge/Отмъщението   Revenge/Отмъщението I_icon_minitimeНед 17 Ное 2013 - 13:27

Очарована съм този сериал,много забавен и интересен.
Върнете се в началото Go down
vampires_fan

vampires_fan


Брой мнения : 23
Join date : 03.07.2009
Age : 34
Местожителство : sf

Revenge/Отмъщението Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Revenge/Отмъщението   Revenge/Отмъщението I_icon_minitimeСъб 23 Ное 2013 - 17:14

Мега добър сериал, но се надявам този сезон (третият) да е последен, че ще стане прекалено бозав ("като малки сладки лъжкини" Haha! ), да си запазим хубавите спомени Smile
Върнете се в началото Go down
http://freevampirekisses.piczo.com
emotion
Модератор
emotion


Брой мнения : 2589
Join date : 15.01.2009
Age : 32
Местожителство : В дебрите на Лигландия

Revenge/Отмъщението Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Revenge/Отмъщението   Revenge/Отмъщението I_icon_minitimeВто 26 Ное 2013 - 13:17

Трети сезон ми харесва ужасно много засега! Вчера изгледах 4 серии наведнъж и днес ще продължа, че имам да си наваксвам. Доста добре се движат нещата за разлика от 2ри сезон, който почти не помня... радвам се, че поне са се взели в ръце и ще продължат с интригата от първи сезон, която ме накара да се влюбя в сериала. ^^ Също така се надявам това да е последен сезон, тъй като се съмнявам при нов сезон да успеят да задържат нивото си. Но ще поживеем, пък ще видим :Р
Върнете се в началото Go down
Мира




Брой мнения : 44
Join date : 20.12.2013

Revenge/Отмъщението Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Revenge/Отмъщението   Revenge/Отмъщението I_icon_minitimeПет 20 Дек 2013 - 14:03

Следя го с нетърпение сериала ,много е готин ,а и доста различен от всички вампирски и свръхестествени сериали ,които излизат последно време
Върнете се в началото Go down
papazova

papazova


Брой мнения : 82
Join date : 16.11.2013
Age : 35

Revenge/Отмъщението Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Revenge/Отмъщението   Revenge/Отмъщението I_icon_minitimeСря 25 Дек 2013 - 12:58

Аз си мисля, че сега Емили ще спре да вижда най-после Даниел като жертва и ще удари с пълна сила
Върнете се в началото Go down
delfin4e89




Брой мнения : 16
Join date : 05.01.2014
Age : 34
Местожителство : Варна

Revenge/Отмъщението Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Revenge/Отмъщението   Revenge/Отмъщението I_icon_minitimeНед 5 Яну 2014 - 21:29

Това е невероятен сериал. Очарована съм как е замислен. Всеки епизод е наситен с много предистория и това е много вдъхновяващо. Актьорите са много добри, а Емили Торн е уникална.
Върнете се в началото Go down
milena100

milena100


Брой мнения : 22
Join date : 22.02.2014
Age : 39
Местожителство : София

Revenge/Отмъщението Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Revenge/Отмъщението   Revenge/Отмъщението I_icon_minitimeНед 23 Фев 2014 - 0:01

Страхотен сериал! Оглеждах се дали няма книга. Нямам търпение да излезе новия епизод през март
Върнете се в началото Go down
MartinaAvramova

MartinaAvramova


Брой мнения : 22
Join date : 30.04.2014
Age : 34
Местожителство : Перник

Revenge/Отмъщението Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Revenge/Отмъщението   Revenge/Отмъщението I_icon_minitimeСря 30 Апр 2014 - 15:28

Този сезон ми опъва нервите вече. Повече ми харесвше когато Емили цакаше другите, сега ми изглежа някак безпомощна.
Върнете се в началото Go down
sisiisisi




Брой мнения : 14
Join date : 15.05.2014

Revenge/Отмъщението Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Revenge/Отмъщението   Revenge/Отмъщението I_icon_minitimeПет 16 Май 2014 - 21:04

Revenge е уникалния сериал! Не съм гледала новия сезон, но ще го гледам! Сигурна съм, че ще е страхотен!
Revenge/Отмъщението 2w3ov9s
Върнете се в началото Go down
emotion
Модератор
emotion


Брой мнения : 2589
Join date : 15.01.2009
Age : 32
Местожителство : В дебрите на Лигландия

Revenge/Отмъщението Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Revenge/Отмъщението   Revenge/Отмъщението I_icon_minitimeПон 19 Май 2014 - 15:50

Финалът беше един път!!! Много съм доволна от сериала и от посоката, в която се развива. Направо съм в шок от финалния епизод и не знам как ще дочакам новия сезон. Надявам се и той да е толкова интересен и вълнуващ. Малко ми е жал за Ейдън, даже много, но пък от друга страна ми хареса този развой на събитията, тъй като Емили е по-лоша от всякога! ^_^
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Revenge/Отмъщението Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Revenge/Отмъщението   Revenge/Отмъщението I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Revenge/Отмъщението
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Сериали-
Идете на: