Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!
ЗА ДА МОЖЕТЕ, ТРЯБВА ДА ИМАТЕ 15 МНЕНИЯ И ДА БЪДЕТЕ ОДОБРЕНИ В ГРУПАТА ЗА ЧЕТЯЩИТЕ!
МОЖЕТЕ ДА ЧЕТЕТЕ И ФЕН ПРЕВОДА НА БРАТСТВОТО НА ЧЕРНИЯ КИНЖАЛ 11 - ДЪЛГООЧАКВАНА ЛЮБОВ!

КАНДИДАТСТВАНЕТО В ГРУПАТА ЗА ЧЕТЕНЕ СТАВА ТУК - http://twilight-bulgaria.darkbb.com/g33-group

Booklovers

ОЧАКВАЙТЕ СКОРО НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - SLAVE TO SENSATION!

ИндексКалендарВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеВход

Share | 

Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 11 - Дългоочаквана любов

Go down 
Иди на страница : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16  Next
АвторСъобщение
Todomodo

Брой мнения : 93

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 11 - Дългоочаквана любов   Сря 22 Яну 2014 - 10:38

Хиляди благодарности, за хубавия превод и за сериозността, с която се отнасяте към работата си и към нас! Аз също проверявам всеки ден поне по два пъти !
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
polin4eto

Брой мнения : 22

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 11 - Дългоочаквана любов   Сря 22 Яну 2014 - 11:25

"И това ако не беше подходящо. Боже, с този акцент… превърна името й в цяла поема." Тази фраза ми взе дъха.
Нещо тоя скандал между Куин и Блей не ми харесва, и определено не смятам, че Блей трябваше да крие, че няма вече връзка със Сакстън.
И тоя Лукас ми е непонятен все още, какво ли ще стане с него?
А този пък Кор, Боже много ми е противен, не знам как ще го харесам по нататък. Даже Троу харесвам повече от Кор.
А сега чакам да видя мацката с "името поема" и Асейл какви ще ги надробят.
Благодаря отново за труда и поздравления за точните попадения Smile "И това ако не беше подходящо. Боже, с този акцент… превърна името й в цяла поема."
polina_va

Брой мнения : 51

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 11 - Дългоочаквана любов   Сря 22 Яну 2014 - 13:23

Отново с добро настроение започва деня ни. Обичам да пия първото си кафе пред компютъра и тази сутрин вие сте причината за доброто ми настроение. СУПЕР СТЕ! Благодаря за новите глави, нямам търпение за финала, остана малко, а тези двамата любовници не се спират, само глупости дробат, а после се чудят как да си ги изсърбат
beni1979

Брой мнения : 200

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 11 - Дългоочаквана любов   Сря 22 Яну 2014 - 15:02

Много ме зарадвахте тази сутрин пих си кафето с кеф Благодаря ви и си ви обичкам! Kiss 2 
Начи много ма ядосват Куин и Блей и за какво Блей не вземе да каже вече че няма връзка със Сакстън та Куин да миряса че са побърква от ревност вече.... Mad 
И този адвокат където заговорничи с Кор никак не ми харесва само да не е този адвокат дет си мисля че е дано не е той че лошо...Sad 
И с какво право пък този мизерник Кор ще има претенции за трона не мога да си обесня... Mad 
djiogara

Брой мнения : 295
Местожителство : Saint-Nazaire

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 11 - Дългоочаквана любов   Сря 22 Яну 2014 - 20:16

Благодаря Ви за чудесния превод! Надявам скоро Блей и Куин да вземат да се разберат. Крайно време е Блей да каже на Куин, че вече не е с братовчед му. Доволна съм, че Куин вече е част от Братството. Тъй като съм убедена, че нещата между тях двама ще се подредят се надявам да се подредят и за Лейла.
mia_chan

Брой мнения : 79

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 11 - Дългоочаквана любов   Сря 22 Яну 2014 - 22:31

Благодаря ви много!!! Чудесен превод! Знаете как да зарадвате хората. Много ми е интересно, кой е търсил Сола. И ми е малко гадно, че Куин и Блей пак се скараха. Надявам се да се разберат.
yasmina

Брой мнения : 28

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 11 - Дългоочаквана любов   Чет 23 Яну 2014 - 20:25

Може да прозвучи банално и изтъркано, но вие сте стахотни.Благодаря за чудесния превод и усилията, които сте положили, за да можем и ние да се насладим на книгата. Worship 
Lioness
Администратор

Брой мнения : 4193
Местожителство : Beastland.

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 11 - Дългоочаквана любов   Пон 27 Яну 2014 - 4:46

Ох, ама сте чудесни! Просто не знам вече какво да ви кажа, нито дори другите момичета. Просто сте невероятни!
Останаха още 4 глави, които ще се постарая да преведа бързо и точно, и да не ви разочаровам.

и всички други качества на човека,
без неговите недостатъци."

[You must be registered and logged in to see this image.]

14.02.2005 - 16.04.2018
Винаги ще те обичам и ще ми липсваш!
mushmulkata

Брой мнения : 70

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 11 - Дългоочаквана любов   Пон 27 Яну 2014 - 14:29

Аз щях да чакам да преведете цялата книга,но не успях да издържа  Haha! Кой ли би могъл?! Искам да благодаря за прекрасния превод,който ни предоставяте и за труда,който полагате,за да ни зарадвате с нови и нови глави.Книгата определено си заслужава да се прочете и сега направо не знам как ще дочакам новата книга от поредицата "The King"!  Crying or Very sad 
penka1234

Брой мнения : 716

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 11 - Дългоочаквана любов   Вто 28 Яну 2014 - 19:25

Благодаря за чудесния превод с който ни радвате.Отново сте се справили страхотно.Книгата е невероятна и ви благодаря за възможността да я прочета. Smile 
mia_chan

Брой мнения : 79

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 11 - Дългоочаквана любов   Вто 28 Яну 2014 - 22:16

Сигурно го повтарям за 100. път, но съм ви изключително благодарна за превода. Страхотни сте!!!
djiogara

Брой мнения : 295
Местожителство : Saint-Nazaire

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 11 - Дългоочаквана любов   Сря 29 Яну 2014 - 15:33

Благодаря Ви много! Страхотни сте!!!
polina_va

Брой мнения : 51

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 11 - Дългоочаквана любов   Сря 29 Яну 2014 - 17:06

Чудесни, чудесни както винаги! Bravo Worship Bravo 
ahmatova_83

Брой мнения : 20

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 11 - Дългоочаквана любов   Сря 29 Яну 2014 - 21:27

Огромни благодарности за новите глави! Направо са невероятни! Изчетох ги на един дъх  study 
нел-j

Брой мнения : 78

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 11 - Дългоочаквана любов   Съб 1 Фев 2014 - 20:20

Добре нека съм първа!

Bravo  Bravo Благодаря, благодаря, благодаря! Bravo Bravo 

Момичета невероятни сте. Преведохте прекрасно една доста голяма книга. За удивително кратко време! Освен че книгата е чудесна, превода беше истинско удоволствие да се чете!
Отново голямо благодаря!
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 11 - Дългоочаквана любов   

Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 11 - Дългоочаквана любов
Върнете се в началото 
Страница 14 от 16Иди на страница : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Книги :: Преводи-
Идете на: