Twilight
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!
ЗА ДА МОЖЕТЕ, ТРЯБВА ДА ИМАТЕ 15 МНЕНИЯ И ДА БЪДЕТЕ ОДОБРЕНИ В ГРУПАТА ЗА ЧЕТЯЩИТЕ!
МОЖЕТЕ ДА ЧЕТЕТЕ И ФЕН ПРЕВОДА НА БРАТСТВОТО НА ЧЕРНИЯ КИНЖАЛ 11 - ДЪЛГООЧАКВАНА ЛЮБОВ!

КАНДИДАТСТВАНЕТО В ГРУПАТА ЗА ЧЕТЕНЕ СТАВА ТУК - http://twilight-bulgaria.darkbb.com/g33-group

Twilight

ГЛАСУВАЙТЕ ЗА НАС В БГ ТОП НА ВСЕКИ 24 ЧАСА!

ИндексCalendarВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеВход

Share | 

Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 11 - Дългоочаквана любов

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
АвторСъобщение
djiogara

Брой мнения : 209
Местожителство : Варна

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 11 - Дългоочаквана любов   Сря 22 Яну 2014, 20:16

Благодаря Ви за чудесния превод! Надявам скоро Блей и Куин да вземат да се разберат. Крайно време е Блей да каже на Куин, че вече не е с братовчед му. Доволна съм, че Куин вече е част от Братството. Тъй като съм убедена, че нещата между тях двама ще се подредят се надявам да се подредят и за Лейла.
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
mia_chan

Брой мнения : 66

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 11 - Дългоочаквана любов   Сря 22 Яну 2014, 22:31

Благодаря ви много!!! Чудесен превод! Знаете как да зарадвате хората. Много ми е интересно, кой е търсил Сола. И ми е малко гадно, че Куин и Блей пак се скараха. Надявам се да се разберат.
yasmina

Брой мнения : 28

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 11 - Дългоочаквана любов   Чет 23 Яну 2014, 20:25

Може да прозвучи банално и изтъркано, но вие сте стахотни.Благодаря за чудесния превод и усилията, които сте положили, за да можем и ние да се насладим на книгата. Worship 
Lioness
Администратор

Брой мнения : 3768
Местожителство : Beastland.

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 11 - Дългоочаквана любов   Пон 27 Яну 2014, 04:46

Ох, ама сте чудесни! Просто не знам вече какво да ви кажа, нито дори другите момичета. Просто сте невероятни!
Останаха още 4 глави, които ще се постарая да преведа бързо и точно, и да не ви разочаровам.
mushmulkata

Брой мнения : 57

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 11 - Дългоочаквана любов   Пон 27 Яну 2014, 14:29

Аз щях да чакам да преведете цялата книга,но не успях да издържа  Haha! Кой ли би могъл?! Искам да благодаря за прекрасния превод,който ни предоставяте и за труда,който полагате,за да ни зарадвате с нови и нови глави.Книгата определено си заслужава да се прочете и сега направо не знам как ще дочакам новата книга от поредицата "The King"!  Crying or Very sad 
penka1234

Брой мнения : 706

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 11 - Дългоочаквана любов   Вто 28 Яну 2014, 19:25

Благодаря за чудесния превод с който ни радвате.Отново сте се справили страхотно.Книгата е невероятна и ви благодаря за възможността да я прочета. Smile 
mia_chan

Брой мнения : 66

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 11 - Дългоочаквана любов   Вто 28 Яну 2014, 22:16

Сигурно го повтарям за 100. път, но съм ви изключително благодарна за превода. Страхотни сте!!!
djiogara

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 11 - Дългоочаквана любов   Сря 29 Яну 2014, 15:33

Благодаря Ви много! Страхотни сте!!!
polina_va

Брой мнения : 51

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 11 - Дългоочаквана любов   Сря 29 Яну 2014, 17:06

Чудесни, чудесни както винаги! Bravo Worship Bravo 
ahmatova_83

Брой мнения : 20

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 11 - Дългоочаквана любов   Сря 29 Яну 2014, 21:27

Огромни благодарности за новите глави! Направо са невероятни! Изчетох ги на един дъх  study 
нел-j

Брой мнения : 63

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 11 - Дългоочаквана любов   Съб 01 Фев 2014, 20:20

Добре нека съм първа!

Bravo  Bravo Благодаря, благодаря, благодаря! Bravo Bravo 

Момичета невероятни сте. Преведохте прекрасно една доста голяма книга. За удивително кратко време! Освен че книгата е чудесна, превода беше истинско удоволствие да се чете!
Отново голямо благодаря!
Lioness
Администратор

Брой мнения : 3768
Местожителство : Beastland.

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 11 - Дългоочаквана любов   Съб 01 Фев 2014, 20:22

Ето и последните глави. Книга 11та вече е изцяло преведена и публикувана във форума ни.

Благодарим на всички, които ни вдъхваха сили с прекрасните си коментари и невероятното си търпение. Надяваме се да не сме ви разочаровали. Вие сте най-невероятните читатели и наистина много ви благодарим!

Аз искам и да изразя огромна благодарност на wentlee и Искра, които са най-невероятните преводачки, с които съм работила! Благодаря ви, момичета!
Благодарности и на rolly и Streamers_98, които, макар и за кратко включване, допринесоха за превода!
yasmina

Брой мнения : 28

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 11 - Дългоочаквана любов   Съб 01 Фев 2014, 20:43

Какво да кажа, освен едно огромно благодаря. Bravo Страхотни сте момичета.
Todomodo

Брой мнения : 91

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 11 - Дългоочаквана любов   Съб 01 Фев 2014, 21:26

Вие сте най-великия екип, на който съм попадала! Превода е на професионално ниво, бързи и точни във всяко отношение! Огромно Благодаря!
Искрено се надявам да продължите да ни радвате с работата си!
penka1234

Брой мнения : 706

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 11 - Дългоочаквана любов   Съб 01 Фев 2014, 21:30

Радвам се че Куин и Блей най-накрая са заедно след толкова премеждия.

Искам само да кажа че сте невероятни момичета!Благодарение на вас имах възможността да прочета тази невероятна книга.Превода беше отлично направен Bravo и завършен за определено кратко време.
Благодаря ви за труда който положихте за да я преведете заради нас читателите.
Надявам се да продължите да ни радвате все така и за напред! It wasn't me 

Благодаря на целия екип за чудесно свършената работа!!! Smile
wentlee
Администратор

Брой мнения : 5068
Местожителство : Sliven

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 11 - Дългоочаквана любов   Съб 01 Фев 2014, 21:59

За нас беше огромно удоволствие да превеждаме за вас. И коментарите ви продължаваха да ни дават сили и да ни мотивират. Вие сте най-прекрасните читатели! Благодарим ви за всички мили думи и прекрасни коментари. Smile

Брой мнения : 146

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 11 - Дългоочаквана любов   Съб 01 Фев 2014, 23:07

Благодаря на всички, работили над поредицата! Bravo 
Нямам думи с които да изразя благодарността си, към преводача! Worship 
Страхотна книга! sunnyy 

Поредицата е много увлекателна и се чете на един дъх. study 
Благодаря на всички който имат принос в споделянето на книгата с нас. Kiss 2 
dori4on

Брой мнения : 53

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 11 - Дългоочаквана любов   Съб 01 Фев 2014, 23:50

Рядко може да се срещне толкова професионален превод във форум.Нивото на превода и редактирането ви са на много високо ниво.Благодаря за всичко ,което правите за нас.С една дума страхотни сте
mushmulkata

Брой мнения : 57

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 11 - Дългоочаквана любов   Нед 02 Фев 2014, 00:32

Ето ни вече на финала!Невероятни сте!Благодаря за отделеното лично време и за това,че ни зарадвахте със един прекрасен превод и една още по-прекрасна книга.Блей и Куин ми напълниха сърцето,такива са сладури!
polin4eto

Брой мнения : 22

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 11 - Дългоочаквана любов   Пон 03 Фев 2014, 09:23

Благодаря и аз за огромния труд, който сте положили. Много ме радвахте през последните месеци. Успех Ви пожелавам!
shani

Брой мнения : 29

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 11 - Дългоочаквана любов   Пон 03 Фев 2014, 09:24

Какво да кажа, страхотни сте момичета!
Огромни благодарности за чудесния и бърз превод на книгата и радостта до като е четох! Bravo Bravo Bravo 
kris

Брой мнения : 122

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 11 - Дългоочаквана любов   Пон 03 Фев 2014, 09:42

Изключителни сте, момичета! Браво за отличния превод и положения труд! Благодаря ви за този прекрасен подарък да се порадвам на любимите си братя.
Magdalena20

Брой мнения : 18

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 11 - Дългоочаквана любов   Пон 03 Фев 2014, 19:43

Страхотно! Мерси!
djiogara

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 11 - Дългоочаквана любов   Пон 03 Фев 2014, 19:58

Благодаря Ви за огромния труд, който положихте! За много кратко време преведохте цялата книга, доставяйки радост на много от нас. Превода беше отличен, достави ми удоволствие да чета глава след глава, дори някои по два пъти. Превода на една такава книга не е лека задача, но Вие я изпълнихте блестящо и наистина бързо.
Благодаря Ви!
Амарилис

Брой мнения : 20

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 11 - Дългоочаквана любов   Пон 03 Фев 2014, 21:24

Не съм чела книгата в оригинал, но и аз мисля, че преводът ви е страхотен! Огромно благодаря на екипа, занимавал се с него, за търпението, старанието и бързината! Много ме зарадвахте! Почти не съм спала снощи само и само да прочета книгата, тъй като съвсем случайно разбрах, че я превеждате. Заслужаваше си! Много ми хареса развитието в сюжета и по специално развитието в отношенията между Куин и Блей! Не съм очаквала, че Куин крие толкова положителни качества в себе си, направо не можах да го позная на моменти, просто беше толкова внимателен, мил, нежен и грижовен към Лейла и бебето, така страдащ за Блей и в същото време изпълнен с гняв към себе си и към него, ревнив до безумие! Блей от своя страна според мен се държа по - мъжки от обикновено и се радвам, че не му се поддаде лесно ( и най - вече, че не го направи, докато още беше със Сакстън ). Образите и на двамата бяха развити много добре, съвсем естествени и ненатрапчиви ми се сториха настоящите им превъплъщения!
Сексът между двамата си беше повече от горещ ( Дж. Уорд никак не е пестила подробностите при описанието на секс сцените ), но някак ми е непривично да чета за сексуални отношения между хомо - двойки, та попрескочих на едно - две места! Въобще не съм съгласна обаче с твърдението ( в някои чужди форуми ), че авторката е заложила предимно на секса между Куин и Блей, защото според мен и чувствата бяха налице - имаше страст, напрежение, ревност, колебания, съпричастност и най - вече обич!
За Лейла и Кор - чудя се какво ще стане с тях?! Дали пък Кор няма да умре или и те ще заживеят щастливо подобно на останалите?! И как евентуално Кор би приел детето на Куин в последствие?!
Изпадам в размишления!  Haha! 
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 11 - Дългоочаквана любов   Today at 11:48

Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 11 - Дългоочаквана любов
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 9 от 10Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next