Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Книга 6: Свещена Любов

Go down 
+8
wentlee
Zsadist_love
reni84
пепи
paloma_g
sevinchas
mikkipopcorn
Kristityyy
12 posters
АвторСъобщение
Kristityyy

Kristityyy


Брой мнения : 936
Join date : 05.04.2009
Age : 31

Книга 6: Свещена Любов Empty
ПисанеЗаглавие: Книга 6: Свещена Любов   Книга 6: Свещена Любов I_icon_minitimeВто 8 Окт 2013 - 21:08

Книга 6: Свещена Любов Viu1323285458f


Това е Колдуел.
Запознайте се с членовете на Братството на Черния Кинжал - елитно общество от вампири, основано да се бори срещу техните естествени врагове. Не хората, нито върколаците, а руси мъртъвци, наричащи себе си Обществото на Лесърите.

Фюри, красив и благороден вампир, е мъж, способен на големи саможертви. Хубавата му външност и безупречни маниери обаче крият наранено и белязано сърце, което малцина са способни да видят. Различен от близнака си, Фюри е неегоистичен и притежава морал, който може да се намери у малцина. Следвайки дълга, който е поел, боецът е изправен пред нелека задача. И именно когато се опитва да се справи със сложното положение, в което сам е избрал да се постави, нещата излизат напълно извън контрол и съдбата поема живота му в свои ръце.

Кормиа е Избраница, свикнала с традициите. Всъщност, те са единственото, което познава и да изпълни дълга си за благото на расата е целият й живот. Когато се среща с Фюри обаче, тя няма как да предвиди връхлетяващите ги събития. Нито нахлуващите чувства, които изпитва към него ..  Разкъсвайки се между света, който е познавала досега, и новия, който тепърва опознава, Кормия е обзета и от желанието да помогне на красивия воин, с който е обвързана и да го освободи най-накрая от миналото, което все още го преследва и не му дава мира ..
Върнете се в началото Go down
mikkipopcorn




Брой мнения : 15
Join date : 22.01.2010

Книга 6: Свещена Любов Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книга 6: Свещена Любов   Книга 6: Свещена Любов I_icon_minitimeЧет 24 Окт 2013 - 17:05

Беше ми малко скучна. Нещо и липсва на тази книга, но и аз не знам какво точно.
Върнете се в началото Go down
sevinchas




Брой мнения : 40
Join date : 23.12.2013

Книга 6: Свещена Любов Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книга 6: Свещена Любов   Книга 6: Свещена Любов I_icon_minitimeВто 24 Дек 2013 - 12:20

Първият път когато я прочетох не успях да усетя героите. Заприлича ми на обикновен любовен роман. Вторият път обаче се доближих до болката и любовта на героите. След тази книга започнах да харесвам Фюри повече от Зи. Съжалявам само, че не е толкова изявен персонаж в останалите книги.
Върнете се в началото Go down
paloma_g

paloma_g


Брой мнения : 11
Join date : 02.02.2014
Age : 34

Книга 6: Свещена Любов Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книга 6: Свещена Любов   Книга 6: Свещена Любов I_icon_minitimeНед 2 Фев 2014 - 16:17

Лично аз я харесах.Малко трудно по начало се чете поредицата и ако не си чел другите книги няма как да вникнеш в нещата.Фюри заслужаваше да се влюби и мисля че Кормия е точната жена за него.При все това той много страдаше от любовта на Зи и Бела нищо че не го показваше открито.
Върнете се в началото Go down
пепи




Брой мнения : 14
Join date : 10.10.2013

Книга 6: Свещена Любов Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книга 6: Свещена Любов   Книга 6: Свещена Любов I_icon_minitimeНед 16 Фев 2014 - 13:35

И мен не ми хареса като я прочетох първия път . Нещо и липсва , но все пак Кормия е точно за Фюри . Страхотна двойка .
Върнете се в началото Go down
reni84




Брой мнения : 16
Join date : 27.01.2014

Книга 6: Свещена Любов Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книга 6: Свещена Любов   Книга 6: Свещена Любов I_icon_minitimeПон 24 Мар 2014 - 10:41

Бях разочарована от тази книга,можеше да бъде доста по интересна.Фюри е интересен образ.
Върнете се в началото Go down
Zsadist_love




Брой мнения : 24
Join date : 26.01.2014
Age : 27

Книга 6: Свещена Любов Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книга 6: Свещена Любов   Книга 6: Свещена Любов I_icon_minitimeСря 2 Апр 2014 - 17:24

Фюри е един от любимите ми герои, май няма брат, който да не ми е любим. Харесаха ми сцените между Кормия и Фюри, сладка двойка са. Проблемът беше, че бяха прекалено малко и на двойката не беше обърнато достатъчно внимание.
Върнете се в началото Go down
wentlee
Администратор



Брой мнения : 5125
Join date : 26.02.2009
Age : 42
Местожителство : Sliven

Книга 6: Свещена Любов Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книга 6: Свещена Любов   Книга 6: Свещена Любов I_icon_minitimeЧет 4 Фев 2016 - 15:12

Ха, тук вече съм раздвоена. Колкото и да харесвам Фюри като персонаж, книгата сякаш не беше посветена точно на него. Искаше ми се той самия да взема малко повече решения и да го видим в действие, когато е в стихията си. Иначе, както каза някой от потребителите по-горе, Фюри и Кормия са много сладка двойка.
Върнете се в началото Go down
Lioness
Администратор



Брой мнения : 4232
Join date : 16.02.2009
Age : 30
Местожителство : Beastland.

Книга 6: Свещена Любов Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книга 6: Свещена Любов   Книга 6: Свещена Любов I_icon_minitimeПон 19 Мар 2018 - 2:26

Действително книгата за Фюри не беше нищо особено.
Кормия се разви изключително много като персонаж, но според мен някак си... твърде повърхностно им се задълбочиха отношенията. Имаше интересни и динамични моменти, но мисля, че беше излишно да се акцентира върху някои определени неща и... драми.
Поне добре че Фюри се отърва от образа на Геновева, че не знам дали щях да имам нервите да го изтърпя.
Върнете се в началото Go down
radi842




Брой мнения : 15
Join date : 29.01.2015

Книга 6: Свещена Любов Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книга 6: Свещена Любов   Книга 6: Свещена Любов I_icon_minitimeПон 26 Мар 2018 - 22:25

Определено можеше да бъде по-интересна книгата.Персонажът на Фюри предлагаше много,във всяко отношение.
Върнете се в началото Go down
VikiE

VikiE


Брой мнения : 18
Join date : 16.10.2019

Книга 6: Свещена Любов Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книга 6: Свещена Любов   Книга 6: Свещена Любов I_icon_minitimeСря 16 Окт 2019 - 12:21

и аз очаквах повече от Фюри, не си го представях като исторя с раздвоение на личността
Върнете се в началото Go down
d-tsankova




Брой мнения : 16
Join date : 13.11.2019

Книга 6: Свещена Любов Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книга 6: Свещена Любов   Книга 6: Свещена Любов I_icon_minitimeСря 13 Ное 2019 - 15:47

Не бях особено впечатлена от тази книга. На фона на останалите от поредицата определено има, какво още да се желае.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Книга 6: Свещена Любов Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книга 6: Свещена Любов   Книга 6: Свещена Любов I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Книга 6: Свещена Любов
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Книга 8: Единствена Любов
» Книга 9: Неукротима Любов
» Книга 3: Пробудена Любов
» Книга 1: Тъмна Любов
» Книга 2: Вечна Любов

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Свръхестествено :: Братството на Черния Кинжал-
Идете на: