Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Книга 9: Неукротима Любов

Go down 
+7
yuliana88
sevinchas
Streamers_98
Veniiiiiiiii
Lioness
Русалка
Kristityyy
11 posters
АвторСъобщение
Kristityyy

Kristityyy


Брой мнения : 936
Join date : 05.04.2009
Age : 31

Книга 9: Неукротима Любов Empty
ПисанеЗаглавие: Книга 9: Неукротима Любов   Книга 9: Неукротима Любов I_icon_minitimeВто 8 Окт 2013 - 21:22

Книга 9: Неукротима Любов Viu1366048480t


Това е Колдуел.
Запознайте се с членовете на Братството на Черния Кинжал - елитно общество от вампири, основано да се бори срещу техните естествени врагове. Не хората, нито върколаците, а руси мъртъвци, наричащи себе си Обществото на Лесърите.

Пейн е сестрата близнак на Вишъс и не е като никоя друга жена, която някога сте срещали. Обучена за боец, тя е силна, смела и воин, който може да се мери с всеки член на Братството. Дъщеря на Скрайб Върджин, тя е и вампир с необикновена дарба. Когато обаче случайно е ранена сериозно в злощастен инцидент по време на тренировка, животът й виси на косъм. Ще успее ли да се пребори и да оцелее, въпреки всичко?

Мануел Манело е доктор, разкъсван между миналото и настоящето. И когато е извикан да помогне на една необикновена жена, миналото го връхлита с пълна сила под формата на бившата му колежка в болницата, която всички смятат за мъртва – Джейн. Мани не знае какво да мисли, но въпреки сложната ситуация знае, че ще й помогне. Все пак е доктор, въпреки всичко. Срещайки се с Пейн, която трябва да излекува, нито той, нито тя очакват между двамата да се заформи такава силна връзка. Ще успее ли Мануел да я излекува? И как ще се развият нещата за тях двамата?
Върнете се в началото Go down
Русалка

Русалка


Брой мнения : 98
Join date : 27.10.2013
Age : 29
Местожителство : Сеул, Южна Корея

Книга 9: Неукротима Любов Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книга 9: Неукротима Любов   Книга 9: Неукротима Любов I_icon_minitimeЧет 7 Ное 2013 - 19:45

Не ми хареса нито книгата, нито корицата. Пейн ми беше супер скучен персонаж, докторчето също. Още в седма книга, когато се появяваше в бойни сцени с Рот, си знаех, че ще бъда разочарована и бях права.
Върнете се в началото Go down
Lioness
Администратор



Брой мнения : 4232
Join date : 16.02.2009
Age : 30
Местожителство : Beastland.

Книга 9: Неукротима Любов Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книга 9: Неукротима Любов   Книга 9: Неукротима Любов I_icon_minitimeЧет 7 Ное 2013 - 19:48

Аз пък обичам Пейн! Беше толкова сладка и неподправена. Обожавам ги с Мани! Прекрасна двойка са. Книгата беше лека и разтоварваща. Видяхме много и от Вишъс, от което останах допълнително доволна.
Върнете се в началото Go down
Русалка

Русалка


Брой мнения : 98
Join date : 27.10.2013
Age : 29
Местожителство : Сеул, Южна Корея

Книга 9: Неукротима Любов Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книга 9: Неукротима Любов   Книга 9: Неукротима Любов I_icon_minitimeЧет 7 Ное 2013 - 19:54

Lioness написа:
Аз пък обичам Пейн! Беше толкова сладка и неподправена. Обожавам ги с Мани! Прекрасна двойка са. Книгата беше лека и разтоварваща. Видяхме много и от Вишъс, от което останах допълнително доволна.
Е, разбира се, като фенка на Ви, аз също се зарадвах, че видях доста от него, особено в ролята на ревнивия брат. Беше супер сладък както винаги. <3

А това е най-най-най-любимият ми цитат от книгата.
Spoiler:


Последната промяна е направена от Streamers_98 на Пет 8 Ное 2013 - 4:25; мнението е било променяно общо 1 път (Reason for editing : Двоен пост (модератор))
Върнете се в началото Go down
Lioness
Администратор



Брой мнения : 4232
Join date : 16.02.2009
Age : 30
Местожителство : Beastland.

Книга 9: Неукротима Любов Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книга 9: Неукротима Любов   Книга 9: Неукротима Любов I_icon_minitimeПет 8 Ное 2013 - 2:44

Ще те помоля само да не допускаш двойни постове. Против правилата е!
Върнете се в началото Go down
Veniiiiiiiii




Брой мнения : 20
Join date : 19.06.2013

Книга 9: Неукротима Любов Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книга 9: Неукротима Любов   Книга 9: Неукротима Любов I_icon_minitimeСъб 16 Ное 2013 - 18:07

Слаба книга в сравнение с другите от поредицата.


Последната промяна е направена от Veniiiiiiiii на Нед 17 Ное 2013 - 13:58; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Streamers_98
VIP



Брой мнения : 1597
Join date : 20.06.2012
Age : 25

Книга 9: Неукротима Любов Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книга 9: Неукротима Любов   Книга 9: Неукротима Любов I_icon_minitimeПет 20 Дек 2013 - 15:27

Прочетох я преди... 30 минути? и страстите не са отминали...
Хареса ми. Но...
краят бе претрупан. сладникав.
и, да... това.
ммм, обичкам сцената, където Рот
Spoiler:
и щях да се побъркам, когато
Spoiler:
Та, да. Доста емоции. И началото бе изпипано, мн. хубаво. А това, че се говореше и за медицина, ме спечели и още как. Но развръзката... тц.
А сцените с Киун и Блей (той не ме обича. не, той не ме обича) ме влудяваха. грх.
Върнете се в началото Go down
sevinchas




Брой мнения : 40
Join date : 23.12.2013

Книга 9: Неукротима Любов Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книга 9: Неукротима Любов   Книга 9: Неукротима Любов I_icon_minitimeВто 24 Дек 2013 - 12:43

Тази книга според мен беше излишна. Няма смисъл от образа на Пейн. Въпреки това не мога да не се възхитя на стила и невероятния начин по който пише Дж. Р. Уорд. Благодарение на нейния талант книгата си заслужава да се прочете.
Върнете се в началото Go down
yuliana88

yuliana88


Брой мнения : 48
Join date : 04.12.2009
Age : 35
Местожителство : Пловдив

Книга 9: Неукротима Любов Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книга 9: Неукротима Любов   Книга 9: Неукротима Любов I_icon_minitimeСря 15 Яну 2014 - 13:10

Книгата ме остави със смесени чувства. Като цяло персонажът на Пейн не ме грабна в предните книги и като започнах да чета 9-та останах малко разочарована. Но с прочита на първите 3-4 глави мнението ми тотално се смени. Харесвам книгата и я дочетох буквално на един дъх. Но да- няма как да не се съглася с горният коментар. Краят беше доста претрупан и очакван.
Върнете се в началото Go down
biliana_911

biliana_911


Брой мнения : 83
Join date : 05.02.2014

Книга 9: Неукротима Любов Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книга 9: Неукротима Любов   Книга 9: Неукротима Любов I_icon_minitimeСря 5 Фев 2014 - 21:23

На мен лично страшно много ми хареса. Персонажите на Пейн и Мани много ми допаднаха. Определено стана една от любимите ми.
Върнете се в началото Go down
renito78




Брой мнения : 16
Join date : 18.03.2014

Книга 9: Неукротима Любов Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книга 9: Неукротима Любов   Книга 9: Неукротима Любов I_icon_minitimeСря 26 Мар 2014 - 15:11

Любимата ми книга. Прочетох я на един дъх. Пейн и Мани са големи сладури.
Върнете се в началото Go down
Zsadist_love




Брой мнения : 24
Join date : 26.01.2014
Age : 27

Книга 9: Неукротима Любов Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книга 9: Неукротима Любов   Книга 9: Неукротима Любов I_icon_minitimeСря 2 Апр 2014 - 14:31

Една от любимите и книги, а сцените с Ви ... леле, влюбих се още веднъж в него :Д Мани и Пейн са страхотна двойка според мен.
Върнете се в началото Go down
wentlee
Администратор



Брой мнения : 5125
Join date : 26.02.2009
Age : 42
Местожителство : Sliven

Книга 9: Неукротима Любов Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книга 9: Неукротима Любов   Книга 9: Неукротима Любов I_icon_minitimeЧет 4 Фев 2016 - 15:21

Тук всички бяха супер интересни, с изключение на главните герои. Не знам защо, но книгата не успя да ме грабне. И да, Ви наистина беше супер як в ролята на ревнивия брат, но историята се въртеше колкото около сестра му, толкова и около него и Джейн. Може би затова някак си не успях да почувствам Пейн и Мани като главните герои в книгата. Все пак - нали е от поредицата, я прочетох, но не с толкова голямо удоволствие както останалите.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Книга 9: Неукротима Любов Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книга 9: Неукротима Любов   Книга 9: Неукротима Любов I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Книга 9: Неукротима Любов
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Книга 8: Единствена Любов
» Книга 3: Пробудена Любов
» Книга 1: Тъмна Любов
» Книга 2: Вечна Любов
» Книга 4: Споделена Любов

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Свръхестествено :: Братството на Черния Кинжал-
Идете на: