Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Книга 10: Lover Reborn / Преродена Любов

Go down 
+22
neviradeva
valehristova
suny
Zsadist_love
valya
пепи
biliana_911
paloma_g
delfin4e89
ahmatova_83
sevinchas
Magdalena20
Lioness
yasmina
vampires_fan
Русалка
Streamers_98
mikkipopcorn
penka1234
polin4eto
Nessieli
Kristityyy
26 posters
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Kristityyy

Kristityyy


Брой мнения : 936
Join date : 05.04.2009
Age : 31

Книга 10: Lover Reborn / Преродена Любов Empty
ПисанеЗаглавие: Книга 10: Lover Reborn / Преродена Любов   Книга 10: Lover Reborn / Преродена Любов I_icon_minitimeВто 8 Окт 2013 - 21:30

Книга 10: Lover Reborn / Преродена Любов Lover+Reborn


Това е Колдуел.
Запознайте се с членовете на Братството на Черния Кинжал - елитно общество от вампири, основано да се бори срещу техните естествени врагове. Не хората, нито върколаците, а руси мъртъвци, наричащи себе си Обществото на Лесърите.

Осакатен до степен извън поправимото, Тормент води живот като сянка. Съществуването му е изпълнено единствено с празнота и мъка, след като любимата му жена е брутално убита от лесърите, носейки нероденото им дете. Тор е белязан, заседнал в състояние на постоянна самота и изолация. Докато не разбира, че трябва да спаси Уелси, дори след като е мъртва. А за да направи това, Тор трябва да продължи напред с живота си. И в преследването на тази цел, той ще има нужда от помощта на един дразнещ ангел и жена от миналото му, които ще го съпровождат в стремежа му да освободи загубената си любима ..
Върнете се в началото Go down
Nessieli




Брой мнения : 11
Join date : 13.10.2013

Книга 10: Lover Reborn / Преродена Любов Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книга 10: Lover Reborn / Преродена Любов   Книга 10: Lover Reborn / Преродена Любов I_icon_minitimeНед 20 Окт 2013 - 11:30

Очаквам книгата с нетърпение.Знаете ли кога ще излезе на български?
Върнете се в началото Go down
polin4eto




Брой мнения : 22
Join date : 19.05.2011

Книга 10: Lover Reborn / Преродена Любов Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книга 10: Lover Reborn / Преродена Любов   Книга 10: Lover Reborn / Преродена Любов I_icon_minitimeСъб 26 Окт 2013 - 15:12

Честито, Декември книгата ше види бял свят! Весели празници!
Върнете се в началото Go down
penka1234

penka1234


Брой мнения : 718
Join date : 24.03.2013

Книга 10: Lover Reborn / Преродена Любов Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книга 10: Lover Reborn / Преродена Любов   Книга 10: Lover Reborn / Преродена Любов I_icon_minitimeНед 27 Окт 2013 - 14:06

Нямам търпение книгата да излезне по книжарниците за да си я купя и прочета.Това сигурно ще е най-емоционалната книга от поредицата и според мен няма да е много лека за четене.(Доста сълзи ще се пролеят)Smile 
Върнете се в началото Go down
mikkipopcorn




Брой мнения : 15
Join date : 22.01.2010

Книга 10: Lover Reborn / Преродена Любов Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книга 10: Lover Reborn / Преродена Любов   Книга 10: Lover Reborn / Преродена Любов I_icon_minitimeПон 28 Окт 2013 - 16:57

Суперрррр! Декември месец съм първа пушка в книжарницата excited ! Определено и според мен, това ще е най-драматичната книга, но се надявам и Тор да има своя щастлив край.
Върнете се в началото Go down
Streamers_98
VIP



Брой мнения : 1597
Join date : 20.06.2012
Age : 25

Книга 10: Lover Reborn / Преродена Любов Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книга 10: Lover Reborn / Преродена Любов   Книга 10: Lover Reborn / Преродена Любов I_icon_minitimeНед 3 Ное 2013 - 12:24

Българската корица на ПРЕРОДЕНА ЛЮБОВ
Книга 10: Lover Reborn / Преродена Любов 999647_584730188229689_1418212910_n
Върнете се в началото Go down
Русалка

Русалка


Брой мнения : 98
Join date : 27.10.2013
Age : 29
Местожителство : Сеул, Южна Корея

Книга 10: Lover Reborn / Преродена Любов Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книга 10: Lover Reborn / Преродена Любов   Книга 10: Lover Reborn / Преродена Любов I_icon_minitimeЧет 7 Ное 2013 - 19:41

Корицата много ми харесва, след като бях дълбоко разочарована от тази на книгата на Пейн.. Нямам търпение да я взема в ръцете си <3
Върнете се в началото Go down
vampires_fan

vampires_fan


Брой мнения : 23
Join date : 03.07.2009
Age : 35
Местожителство : sf

Книга 10: Lover Reborn / Преродена Любов Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книга 10: Lover Reborn / Преродена Любов   Книга 10: Lover Reborn / Преродена Любов I_icon_minitimeСъб 23 Ное 2013 - 16:19

Нямам търпение да си я купя, но корицата не ми харесва особено, оригиналната е в пъти по-добра! In Love In Love In Love In Love 
Върнете се в началото Go down
http://freevampirekisses.piczo.com
yasmina

yasmina


Брой мнения : 29
Join date : 16.12.2013

Книга 10: Lover Reborn / Преродена Любов Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книга 10: Lover Reborn / Преродена Любов   Книга 10: Lover Reborn / Преродена Любов I_icon_minitimeВто 17 Дек 2013 - 18:06

Прочетох я на един дъх.Нямах търпение да излезе и ми беше много интересно дали Тор наистина щеше да обича друга , а не Уелси.Някак ми беше мъчно за двамата, защото при другите ставаше все нещо и половинката им се връщаше.Искаше ми се и тук да стане така , защото те бяха първата обвързана двойка . Края беще много силен.
Върнете се в началото Go down
Lioness
Администратор



Брой мнения : 4232
Join date : 16.02.2009
Age : 30
Местожителство : Beastland.

Книга 10: Lover Reborn / Преродена Любов Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книга 10: Lover Reborn / Преродена Любов   Книга 10: Lover Reborn / Преродена Любов I_icon_minitimeСря 18 Дек 2013 - 0:22

Като цяло книгата ме остави със смесени чувства. И то заради Джон и Хекс.
Ама не съм предполагала, че Тор може да е такава
Spoiler:
Честно. Направо й завиждах тайно на Есен.  Луд смях  In Love 
А и като цяло ги харесвам двамата. Според мен точно така трябваше да стане. Харесвам много Уелси, но нямам нищо против идеята Тор и Есен да са двойка.
Spoiler:
и ми бяха наистина много мили. Пък и доколкото се видя накрая - недоволни нямаше. Всеки получи това, което иска -
Spoiler:
И точно заради тези неща смятам, че всичко трябваше да се развие по този начин.
Хекс и Джон... по едно време ми идеше да вляза в книгата и да им разместя лимките едно хубаво. А Ласитър го заобичах наистина много. Страхотен е просто!
Хубава. Хубава книга. Доволна съм. Чакането си струваше определено.
Върнете се в началото Go down
vampires_fan

vampires_fan


Брой мнения : 23
Join date : 03.07.2009
Age : 35
Местожителство : sf

Книга 10: Lover Reborn / Преродена Любов Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книга 10: Lover Reborn / Преродена Любов   Книга 10: Lover Reborn / Преродена Любов I_icon_minitimeПет 20 Дек 2013 - 21:10

Леле, предишният коментар ме остави  affraid Някой има ли книгата в електронен вариант? И-мейлът ми е ilian4370@abv.bg Много, много, много моля, ако някой има възможност да ми я изпрати!  Smile 
Върнете се в началото Go down
http://freevampirekisses.piczo.com
Magdalena20




Брой мнения : 18
Join date : 23.12.2013

Книга 10: Lover Reborn / Преродена Любов Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книга 10: Lover Reborn / Преродена Любов   Книга 10: Lover Reborn / Преродена Любов I_icon_minitimeПон 23 Дек 2013 - 23:37

Книгата беше много хубава...
Както и всички книги на Дж.Р.Уорд Smile Само, че доста дълго я чакахме
Върнете се в началото Go down
sevinchas




Брой мнения : 40
Join date : 23.12.2013

Книга 10: Lover Reborn / Преродена Любов Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книга 10: Lover Reborn / Преродена Любов   Книга 10: Lover Reborn / Преродена Любов I_icon_minitimeВто 24 Дек 2013 - 9:55

Страхотна книга! На моменти се смях, на моменти плаках! Но какво друго да се очаква след като е писана от Дж. Р. Уорд.
Върнете се в началото Go down
polin4eto




Брой мнения : 22
Join date : 19.05.2011

Книга 10: Lover Reborn / Преродена Любов Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книга 10: Lover Reborn / Преродена Любов   Книга 10: Lover Reborn / Преродена Любов I_icon_minitimeЧет 2 Яну 2014 - 12:56

Очаквах да е по-хубава! Не че не ми хареса, просто някак ми беше много омешана, И Хекс много ме разочарова. Радвам се за Тор, но мислехр че ще има шанс да се сбогува с Уелси. А Кор много ми стана противен, въпреки че съм сигурна, че после ще ми допадне. Очаквах малко повече драматизъм, но в никакъв случай не съжалявам, че си я купих. Насладих се по време на празниците на една добра авторка.
Върнете се в началото Go down
ahmatova_83




Брой мнения : 20
Join date : 02.01.2014

Книга 10: Lover Reborn / Преродена Любов Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книга 10: Lover Reborn / Преродена Любов   Книга 10: Lover Reborn / Преродена Любов I_icon_minitimeЧет 2 Яну 2014 - 16:53

Някак си ми беше много объркана! Книгата за Тор очаквах с най-голямо нетърпение, но беше твърде претрупана! По-рано Уорд насочваше вниманието си към основните персонажи, а сега се разпилява прекалено.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Книга 10: Lover Reborn / Преродена Любов Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книга 10: Lover Reborn / Преродена Любов   Книга 10: Lover Reborn / Преродена Любов I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Книга 10: Lover Reborn / Преродена Любов
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
»  Peaches, anyone? /НОВИНИ И ВЪПРОСИ/
» ДИСКУСИИ И СПОЙЛЕРИ ПО ПОРЕДИЦАТА
» Книга 11: Lover At Last / Сбъдната любов
» Книга 8: Единствена Любов
» Книга 9: Неукротима Любов

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Свръхестествено :: Братството на Черния Кинжал-
Идете на: