Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Зейдист/Zsadist

Go down 
+28
Dea
gu6ter4eto
ivkaiva3
Деляна
miv86
rossy3012
Tonity
dambolino
kares_leni
georgieva_katya
mucullina
LiliGeor
Vanya Pekova
neviradeva
elikoleva
geri_113
Lioness
LGeorgieva
lili82
renito78
rosi_sk
пепи
dessy_6
Tais
sineoka1983
Амарилис
boby_1987
Streamers_98
32 posters
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Streamers_98
VIP



Брой мнения : 1597
Join date : 20.06.2012
Age : 25

Зейдист/Zsadist Empty
ПисанеЗаглавие: Зейдист/Zsadist   Зейдист/Zsadist I_icon_minitimeНед 27 Окт 2013 - 15:35

Зейдист, син на Агъни 

Братът с глас на ангел и с характер на демон.
Отвлечен от бавачката като пеленаче и продаден в робство. Татуси на кръвен роб обграждат китките и врата му. Белег прорязва лицето му и изкривява горната му устна. Белези от камшик по гърба. Пиърсинги.
Но злото е другаде – в черните му ониксови очи.
Говори се, че не пие от жени-вампири. Говори се, че мрази да го докосват. Говори се, че изкормва лесърите, до които се е добрал. Че изисква от брат си, Фюри, да го пребива. Че не яде нищо, приготвено от чужда ръка. Че убива жените, с които е бил.


Но ние знаем и другата му страна, нали?
Върнете се в началото Go down
boby_1987

boby_1987


Брой мнения : 22
Join date : 02.11.2013
Age : 37

Зейдист/Zsadist Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зейдист/Zsadist   Зейдист/Zsadist I_icon_minitimeНед 17 Ное 2013 - 22:51

Минталото му го прави толкова лош и затворен в себе си. Много ми беше мъчно като си мислеше , че не трябва да докосва Бела, защото ще я омърси. Най- лошият, а всъщност най- ранимият брат.
Върнете се в началото Go down
Амарилис




Брой мнения : 20
Join date : 02.02.2014

Зейдист/Zsadist Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зейдист/Zsadist   Зейдист/Zsadist I_icon_minitimeПон 3 Фев 2014 - 21:32

Според мен книгата за Зи е най - добрата от поредицата! Така мислех в самото начало, когато " Братството ... " започна да се издава и у нас, така мисля и сега!
Просто Зейдист е толкова противоречив като образ, че няма как да не го хареса човек. Едновременно грижовен и зъл, внимателен и груб, страдащ и отмъщаващ...той е моят любимец от мъжките персонажи!!!
Върнете се в началото Go down
sineoka1983

sineoka1983


Брой мнения : 15
Join date : 04.02.2014

Зейдист/Zsadist Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зейдист/Zsadist   Зейдист/Zsadist I_icon_minitimeЧет 6 Фев 2014 - 1:40

Всеки който има неговият живот ще стане социопат, но той намира място в неговото сърце за любов. Просто аз много го харесвам Зейдист, мисля че тази е най-добрата част от поредицата.
Върнете се в началото Go down
Tais

Tais


Брой мнения : 21
Join date : 10.02.2014

Зейдист/Zsadist Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зейдист/Zsadist   Зейдист/Zsadist I_icon_minitimeСря 12 Фев 2014 - 10:01

Любимата ми книга е за Зи,толкова е страдал, а намира сили да обича и да се довери на Бела да я допусне до себе си.Голяма роля за неговото разкриване, разкриване на прекрасната му душа изиграва според мен и Нала. Въпреки че се страхува и измъчва че няма да бъде добър баща той е. Успява да се пребори със себе си и да създаде истинско семейство с Бела и Нала.
Върнете се в началото Go down
dessy_6




Брой мнения : 15
Join date : 11.02.2014
Age : 39
Местожителство : Сливен

Зейдист/Zsadist Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зейдист/Zsadist   Зейдист/Zsadist I_icon_minitimeСъб 15 Фев 2014 - 15:01

Втората ми най-любима книга от поредицата е тази за Зейдист. Преминал през толкова много Зи заслужава Бела и Нала - Семейство !
Върнете се в началото Go down
пепи




Брой мнения : 14
Join date : 10.10.2013

Зейдист/Zsadist Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зейдист/Zsadist   Зейдист/Zsadist I_icon_minitimeСъб 15 Фев 2014 - 22:50

И според мен това е най хубавата книга Здейдист намира сили в себе си да се промени и то много в името на любовта и семейството. Любимия ми герой.
Върнете се в началото Go down
rosi_sk

rosi_sk


Брой мнения : 15
Join date : 19.02.2014
Age : 41

Зейдист/Zsadist Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зейдист/Zsadist   Зейдист/Zsadist I_icon_minitimeСря 19 Фев 2014 - 17:21

Харесвам Зи, след всичко което е преживял, той се смята за мъртъв, не способен на любов и нежност. И въпреки всичко Бела достига до онази скрита частица от душата му, и с нейната любов го връща обратно към живота.
Върнете се в началото Go down
renito78




Брой мнения : 16
Join date : 18.03.2014

Зейдист/Zsadist Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зейдист/Zsadist   Зейдист/Zsadist I_icon_minitimeСря 26 Мар 2014 - 15:17

Харесвам Зи . Бела е негова Достойна съпруга. След всички мъки се появи и Нала. Успява да се пребори със себе си и да създаде истинско семейство с Бела и Нала.
Върнете се в началото Go down
lili82

lili82


Брой мнения : 21
Join date : 06.09.2010

Зейдист/Zsadist Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зейдист/Zsadist   Зейдист/Zsadist I_icon_minitimeСъб 31 Май 2014 - 16:05

Любимата ми книга от поредицата, а Зи е любимецът ми ми сред братята . Има силен дух и характер.
Върнете се в началото Go down
LGeorgieva




Брой мнения : 16
Join date : 20.08.2015
Age : 49

Зейдист/Zsadist Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зейдист/Zsadist   Зейдист/Zsadist I_icon_minitimeПон 24 Авг 2015 - 12:46

Според мен книгата за Зи е най - добрата от поредицата! Зейдист е толкова противоречив като образ, че няма как да не го хареса човек. Едновременно грижовен и зъл, внимателен и груб, страдащ и отмъщаващ... написа:
Съгласна съм. Аз се прекланям пред тези личности, които осъзнават същноста си и се стремят към промяна за Добро.
Върнете се в началото Go down
Lioness
Администратор



Брой мнения : 4232
Join date : 16.02.2009
Age : 30
Местожителство : Beastland.

Зейдист/Zsadist Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зейдист/Zsadist   Зейдист/Zsadist I_icon_minitimeПон 19 Мар 2018 - 2:33

Книгата за Зейдист е една от най-добрите! Зейдист е прекрасен и толкова добре развит образ, че няма как да не го обикнеш. И в същото време любовта между него и Бела не спира да ме разтапя. Тия двамата са една изключително прекрасна и перфектна двойка.
А Зейдист крие дълбоко в себе си такава загриженост и доброта, и самия факт, че ги е държал у себе си, макар и дълго погребани заради нещата, които е преживял, говори много за него.
Много се радвам, че срещна Бела и изпита щастието и любовта, които винаги е заслужавал.
Върнете се в началото Go down
geri_113

geri_113


Брой мнения : 17
Join date : 15.04.2011
Age : 35
Местожителство : София

Зейдист/Zsadist Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зейдист/Zsadist   Зейдист/Zsadist I_icon_minitimeПон 28 Май 2018 - 18:25

Любимата ми приказка е за красавица и звяра, та е ясно защо Зи е толкова готин! Страшен и добър, нежен,мил, ръмжащ и странен - страхотен е!
Върнете се в началото Go down
elikoleva




Брой мнения : 22
Join date : 14.06.2018

Зейдист/Zsadist Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зейдист/Zsadist   Зейдист/Zsadist I_icon_minitimeЧет 14 Юни 2018 - 18:26

Това е историята която най-много ми хареса до сега (в момента съм на 10та книга).Когато прегледах поредицата след прочитането на първата книга и осъзнах ,че е написана книга за всеки брат,нямах търпение да стигна до Зи. Мъчителното му минало,това как всички го мислят за зъл и как Бела се влюбва в него въпреки това, всичко е написано много увлекателно и се чете на един дъх.
Върнете се в началото Go down
neviradeva




Брой мнения : 15
Join date : 22.07.2011

Зейдист/Zsadist Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зейдист/Zsadist   Зейдист/Zsadist I_icon_minitimeСъб 21 Юли 2018 - 10:38

Любимата ми книга Smile
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Зейдист/Zsadist Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зейдист/Zsadist   Зейдист/Zsadist I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Зейдист/Zsadist
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Свръхестествено :: Братството на Черния Кинжал-
Идете на: