Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Джейн/Jane

Go down 
+19
rossy3012
kares_leni
georgieva_katya
stelincetosis
LadySi
elijojo
angiem
elena21
Lioness
renito78
reni84
valehristova
rosi_sk
пепи
melit0oo1515
sineoka1983
ahmatova_83
Русалка
Streamers_98
23 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Streamers_98
VIP



Брой мнения : 1597
Join date : 20.06.2012
Age : 25

Джейн/Jane Empty
ПисанеЗаглавие: Джейн/Jane   Джейн/Jane I_icon_minitimeВто 29 Окт 2013 - 17:04

Доктор Джейн Уиткомб
Джейн/Jane 736051
Джейн има тежко детство.
А когато сестра ѝ Хана умира, причина – порок на сърцето, нещата се влошават.
Двадесет години по-късно, Джейн е призната като сърдечен хирург в спешното отделение на болница „Св. Франциск“.
Силна жена, която никой никога не може да изплаши. Жена, която би скрила съчувствието си и би разкрила фактите, прости и ясни. Амбициозна жена.
Висока, руса, на 33 години, със стегнато и поддържано тяло. Носи очила без рамки и обича горещ шоколад.


Какво мислите за Джейн? Някакви допирни точки?


Последната промяна е направена от Streamers_98 на Чет 25 Сеп 2014 - 17:33; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
Русалка

Русалка


Брой мнения : 98
Join date : 27.10.2013
Age : 29
Местожителство : Сеул, Южна Корея

Джейн/Jane Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джейн/Jane   Джейн/Jane I_icon_minitimeЧет 7 Ное 2013 - 19:35

Хехе, допирни точки.. и двете харесваме Ви. It wasn't me  Като цяло в Джейн харесвам това, че е смела, че се бори за любовта си. Не си представях по този начин шеланката на Вишъс, но именно тя го допълва страхотно.
Върнете се в началото Go down
ahmatova_83




Брой мнения : 20
Join date : 02.01.2014

Джейн/Jane Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джейн/Jane   Джейн/Jane I_icon_minitimeЧет 2 Яну 2014 - 17:12

Забележителна жена! И страхотен лекар! Само тя може да влияе на Ви, който е като пластен в ръцете й Smile
Върнете се в началото Go down
sineoka1983

sineoka1983


Брой мнения : 15
Join date : 04.02.2014

Джейн/Jane Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джейн/Jane   Джейн/Jane I_icon_minitimeЧет 6 Фев 2014 - 21:27

Прекрасен човек и лекар, само не ми хареса финала че стана призрак.
Върнете се в началото Go down
melit0oo1515




Брой мнения : 17
Join date : 13.02.2014

Джейн/Jane Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джейн/Jane   Джейн/Jane I_icon_minitimeЧет 13 Фев 2014 - 19:24

И на мен не ми допада че е призрак, но все пак като цяло я харесвам.
Върнете се в началото Go down
пепи




Брой мнения : 14
Join date : 10.10.2013

Джейн/Jane Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джейн/Jane   Джейн/Jane I_icon_minitimeНед 16 Фев 2014 - 14:08

Интересна и силна жена , но това че е призрак и не може да има деца не ми допада.
Върнете се в началото Go down
Streamers_98
VIP



Брой мнения : 1597
Join date : 20.06.2012
Age : 25

Джейн/Jane Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джейн/Jane   Джейн/Jane I_icon_minitimeПон 17 Фев 2014 - 15:57

I like her
Харесвам, че е повече воин, отколкото разнежено цвете.
Харесвам, че не търпи идиоти.
Харесвам пластовете на характера ѝ: тя е коравото момиче, но винаги се опитва да изглади нещата с Ви. Паралелно с това тя е горда.
Толкова я харесвам, че ме хваща бяс, когато Ви се издъни.
И се възхищавам на разбирането, което проявява към херлена си.

пепи написа:
Интересна и силна жена , но това че е призрак и не може да има деца не ми допада
Хм... не съм сигурна, че с Ви ще се вместят в калъпа „Родители“. И двамата са така отдадени в работата си... да, биха обичали и полагали всеотдайност... донякъде... но не като другите двойки. Според мен, това не е за тях. А и най-навярно и двамата имат страхове какви майка и баща биха били. Никой от двамата не е имал хубаво детство.
Върнете се в началото Go down
rosi_sk

rosi_sk


Брой мнения : 15
Join date : 19.02.2014
Age : 41

Джейн/Jane Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джейн/Jane   Джейн/Jane I_icon_minitimeСря 19 Фев 2014 - 17:27

Кофти стана с нея че стана призрак, ако бяха я върнали към живота финалът щеше да страхотен.
Върнете се в началото Go down
valehristova




Брой мнения : 17
Join date : 19.02.2014

Джейн/Jane Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джейн/Jane   Джейн/Jane I_icon_minitimeВто 25 Фев 2014 - 11:14

И мен ме тормози факта,че е призрак,но всяко зло за добро.Продължават да се обичат и да са заедно,а нали това е най-важното?????
Разкаянието на Ви в книгата на Пейн,че не са се обвързали пред всички беше много трогателно
и още веднъж доказа, че и призрак тя е уважавана и обичана жена не по- малко от другите шелани.
Върнете се в началото Go down
reni84




Брой мнения : 16
Join date : 27.01.2014

Джейн/Jane Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джейн/Jane   Джейн/Jane I_icon_minitimeВто 25 Мар 2014 - 14:25

Това е силна жена.Не очаквах, че ще умре и ще бъде призрак.
Харесвам как се напасват с Ви.
Върнете се в началото Go down
renito78




Брой мнения : 16
Join date : 18.03.2014

Джейн/Jane Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джейн/Jane   Джейн/Jane I_icon_minitimeСря 26 Мар 2014 - 14:43

Много подходяща партньорка на Ви. Добър човек и лекар. Стана ми мъчно, когато я простреляха.Мъката на Ви беше затрогваща. Интересно как я върнаха, като призрак. Любовта им е силна и преодоляват всякакви препятствия.
Върнете се в началото Go down
Lioness
Администратор



Брой мнения : 4232
Join date : 16.02.2009
Age : 30
Местожителство : Beastland.

Джейн/Jane Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джейн/Jane   Джейн/Jane I_icon_minitimeВто 1 Апр 2014 - 15:16

Аз не знам защо всички скачате срещу факта, че е призрак. Ми то като се замислите така нещата се наредиха идеално за нея и Вишъс. Пък и на нея не й пречи, нали? Прави си каквото поиска и се чувства и живее идеално.
За мен тя е много духовита и сладка. Винаги си я представям една лъчезарна и с остър ум. В нито един момент не ме е дразнила и не съм се замисляла какво, аджеба, видя Вишъс толкова в нея. Силна жена. Знае какво иска и как да се разпорежда. Обичам я.
Върнете се в началото Go down
elena21




Брой мнения : 17
Join date : 28.05.2016

Джейн/Jane Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джейн/Jane   Джейн/Jane I_icon_minitimeСъб 28 Май 2016 - 16:11

В началото си представях жената на Ви като стеснителна и срамежлива жена, която слуша всяка негова дума и изпълнява нарежданията му. Обаче Джейн направо му разказа играта!!! И двамата са свикнали да командват и всеки се налага на другия. Не знам защо толкова много я харесвам, може би защото и аз искам да стана лекар. Но тя е смела, умна и знае какво иска от живата. Тя определено може да бъде пример за подражаване.
Върнете се в началото Go down
angiem




Брой мнения : 12
Join date : 21.10.2013

Джейн/Jane Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джейн/Jane   Джейн/Jane I_icon_minitimeНед 1 Апр 2018 - 21:44

Страхотна героиня и е страхотна партия на Ви.
Върнете се в началото Go down
elijojo




Брой мнения : 11
Join date : 15.10.2018

Джейн/Jane Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джейн/Jane   Джейн/Jane I_icon_minitimeПет 23 Ное 2018 - 15:00

Джейн е стойностна жена , но Ви ме издразни в последната книга " The Thief "
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Джейн/Jane Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джейн/Jane   Джейн/Jane I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Джейн/Jane
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Jane Eyre/Джейн Еър (2006)
» Becoming Jane/Да бъдеш Джейн (2007)
» Фен Арт & Галерия

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Свръхестествено :: Братството на Черния Кинжал-
Идете на: