Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Хекс/Xhex

Go down 
+11
LiliGeor
geri_113
silvi_sz
mishle55
LGeorgieva
talasum4e
renito78
dindiiv
yasmina
Русалка
Streamers_98
15 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Streamers_98
VIP



Брой мнения : 1597
Join date : 20.06.2012
Age : 25

Хекс/Xhex Empty
ПисанеЗаглавие: Хекс/Xhex   Хекс/Xhex I_icon_minitimeПет 1 Ное 2013 - 12:56

Хекс, дъщеря на Ноуан
Хекс/Xhex 736049
Хекс е главната героиня на книга 9. от Братсвтото на черния кинжал – „Единствената любов“. Дотогавашната ѝ биография наподобява тази на Джон Матю – изоставена от родителите си, отгледана в приемно семейство, бяга от семейството си и взема живота в свои ръце. А природата ѝ на симпат прави този живот невъзможен. 
Хексания е Зимата: безкомпромисна и смъртоносна.
Но ние обичаме Зимата, нали така?
Arrow 


Последната промяна е направена от Streamers_98 на Чет 25 Сеп 2014 - 17:34; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Русалка

Русалка


Брой мнения : 98
Join date : 27.10.2013
Age : 29
Местожителство : Сеул, Южна Корея

Хекс/Xhex Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хекс/Xhex   Хекс/Xhex I_icon_minitimeЧет 7 Ное 2013 - 19:36

Тази героиня ми е някак най-далечна.. Честно във връзката им с Джон се чудя кой е мъжът.. На доста моменти Хекс ми идва твърде голяма мъжкарана, в което няма лошо, но на мен не ми е много по вкуса.
Върнете се в началото Go down
Streamers_98
VIP



Брой мнения : 1597
Join date : 20.06.2012
Age : 25

Хекс/Xhex Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хекс/Xhex   Хекс/Xhex I_icon_minitimeПет 8 Ное 2013 - 5:47

Голям фен съм на Хекс. Възхищавам ѝ се за бойните умения, за хладнокръвието и за това колко верен приятел е. Приема удари и е изживяла толкова много, ала се държи и продължава напред. Умее да разбира положението на другия. В първите книги странях от сцените с нея, приемах я с недоверие, беше ми твърде сурова и не я разбирах. Книгата за нея и Джон я подхванах с нежелание, но после... ^^
Обожавам, когато се размекне и стане Хекс Влюбената. :3 Мило. Образът на усмивката ѝ и погледа, запазен за Джон, е ярък, най-яркият от последните книги.
Върнете се в началото Go down
yasmina

yasmina


Брой мнения : 29
Join date : 16.12.2013

Хекс/Xhex Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хекс/Xhex   Хекс/Xhex I_icon_minitimeВто 17 Дек 2013 - 18:13

Яд ме е на тази жена защо се обвързваш като не си сигурна в себе си. Вярно борбена е независима, сама управлява живота си но защо не можеш да се поставиш на мястото на Джон и да го разбереш.
Върнете се в началото Go down
dindiiv




Брой мнения : 17
Join date : 17.01.2014

Хекс/Xhex Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хекс/Xhex   Хекс/Xhex I_icon_minitimeПет 17 Яну 2014 - 19:15

Една от любимите ми персонажи.Много борбена, независима и смела.Страхотна е!
Върнете се в началото Go down
renito78




Брой мнения : 16
Join date : 18.03.2014

Хекс/Xhex Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хекс/Xhex   Хекс/Xhex I_icon_minitimeСря 26 Мар 2014 - 15:30

Много борбена, независима и смела. Достойна партньорка на Джон. Добра приятелка на Рив. Любяща дъщеря за Есен.
Върнете се в началото Go down
talasum4e




Брой мнения : 15
Join date : 14.02.2015

Хекс/Xhex Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хекс/Xhex   Хекс/Xhex I_icon_minitimeСъб 14 Фев 2015 - 15:22

Харесвам я. Наранена е и е сложила маската на безчувствена,но,колкото и клиширано да звучи,под коравата й черупка се крие меко сърце. А и е готин баланс на твърде чувствителния по своята същност Джон
Върнете се в началото Go down
LGeorgieva




Брой мнения : 16
Join date : 20.08.2015
Age : 49

Хекс/Xhex Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хекс/Xhex   Хекс/Xhex I_icon_minitimeЧет 20 Авг 2015 - 18:32

Харесвам я! Май и тя самата се изненадва, когато има чувства!
Върнете се в началото Go down
mishle55




Брой мнения : 16
Join date : 07.07.2011
Age : 27
Местожителство : Велико Търново

Хекс/Xhex Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хекс/Xhex   Хекс/Xhex I_icon_minitimeЧет 29 Мар 2018 - 10:29

Уникална... любимиьт ми женски персонаж.. ть е идол в моь живот... силна, борбена, желана.. и най-важното намери най най добиьт мъж excited
Върнете се в началото Go down
silvi_sz




Брой мнения : 19
Join date : 27.03.2018

Хекс/Xhex Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хекс/Xhex   Хекс/Xhex I_icon_minitimeПет 30 Мар 2018 - 20:28

Страхотна е, но аз харесва всички женски персонажи в поредицата
Върнете се в началото Go down
geri_113

geri_113


Брой мнения : 17
Join date : 15.04.2011
Age : 35
Местожителство : София

Хекс/Xhex Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хекс/Xhex   Хекс/Xhex I_icon_minitimeПон 28 Май 2018 - 18:20

Хекс е много силна, харесва ми как се държи, но можеше да се стегне малко повече и да повярва в Джон! Много смотано се държи на моменти, но пък иначе е доста готина мацка Smile
Върнете се в началото Go down
LiliGeor




Брой мнения : 17
Join date : 30.09.2018
Age : 49

Хекс/Xhex Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хекс/Xhex   Хекс/Xhex I_icon_minitimeНед 30 Сеп 2018 - 9:11

Харесва ми! Мисля, че понякога е много "мъжкарана", но не би оцеляла иначе.
Върнете се в началото Go down
manika




Брой мнения : 19
Join date : 15.02.2019

Хекс/Xhex Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хекс/Xhex   Хекс/Xhex I_icon_minitimeПет 15 Фев 2019 - 13:31

И на мен ми беше трудно да си я представя, но пък вече си имам истински образ - актрисата Руби Роуз, но доста по-едра. Откъм лице много ми се връзва с Хекс Smile
Върнете се в началото Go down
kares_leni




Брой мнения : 24
Join date : 21.12.2013

Хекс/Xhex Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хекс/Xhex   Хекс/Xhex I_icon_minitimeЧет 21 Фев 2019 - 16:25

Хекс ми е прекалено дръпната, затворена и мъжкарана. Няма лошо да си силен и самостоятелен, но всичко в граници.
Върнете се в началото Go down
rossy3012




Брой мнения : 18
Join date : 30.03.2019

Хекс/Xhex Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хекс/Xhex   Хекс/Xhex I_icon_minitimeНед 31 Мар 2019 - 13:46

Харесвам е
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Хекс/Xhex Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хекс/Xhex   Хекс/Xhex I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Хекс/Xhex
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Хекс Хол

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Свръхестествено :: Братството на Черния Кинжал-
Идете на: