Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Фюри/Phury

Go down 
+2
Русалка
Streamers_98
6 posters
АвторСъобщение
Streamers_98
VIP



Брой мнения : 1597
Join date : 20.06.2012
Age : 25

Фюри/Phury Empty
ПисанеЗаглавие: Фюри/Phury   Фюри/Phury I_icon_minitimeПет 1 Ное 2013 - 13:13

Фюри, син на Агъни

Ин и Ян. След всяко добро идва зло. Когато се родят близнаци, то единият е дар, другият – проклятие.
Всички вярват, че Злият близнак в семейството на Агъни е Зейдист. Но те грешат, нали?
Характерът на Фюри остава скрит до 6. книга – „Свещена любов“. Дотогава го виждаме единствено като джентълмена, като Фюри Благородни, като Фюри Спокойний. Ала само дотогава.
Фюри обича да рисува, обича дрехите и обича брат си Зейдист. За последния би направил всичко – загубил е крака си, а в 3. книга жертва и живота си. До едно време обичаше и депресията, и наркотиците.
Дал е обет за безбрачие.

Безбрачие, а? С тази коса, с тези жълти очи... Haha! какво мислите вие?
Arrow 


Последната промяна е направена от Streamers_98 на Съб 16 Ное 2013 - 5:59; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Русалка

Русалка


Брой мнения : 98
Join date : 27.10.2013
Age : 29
Местожителство : Сеул, Южна Корея

Фюри/Phury Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фюри/Phury   Фюри/Phury I_icon_minitimeЧет 7 Ное 2013 - 19:49

В книгата на Зи, направо ми се искаше да си го взема Фюри вкъщи. Толкова ми беше жал за него, докато брат му и любимата му бяха заедно.. Той е толкова миличък и жената до него трябва да е нежна, любяща, разбираща, точно каквато е Кормия. Много добре съчетани характери.
Върнете се в началото Go down
yasmina

yasmina


Брой мнения : 29
Join date : 16.12.2013

Фюри/Phury Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фюри/Phury   Фюри/Phury I_icon_minitimeВто 17 Дек 2013 - 23:46

Леле, дожаля ми за Фюри ,
Spoiler:

стори ми се толкова самотен и неразбран , но всеки си има своите демони с които трябва да се бори.Той се жертва за всички, за брат си,  за Ви . Но се радвам, че накрая му се падна толкова разбрана и мила шелан и преодоля демоните си.


Последната промяна е направена от Streamers_98 на Сря 18 Дек 2013 - 5:05; мнението е било променяно общо 1 път (Reason for editing : Внимавай със спойлерите)
Върнете се в началото Go down
renito78




Брой мнения : 16
Join date : 18.03.2014

Фюри/Phury Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фюри/Phury   Фюри/Phury I_icon_minitimeСря 26 Мар 2014 - 14:34

Дълъг път извървя Фюри ,но накрая намери правилния път. Разкара магьосника от главата си и успя да оцени любовта на Кормия. Стана достоен Примейл. Разбраха са със Зейдист.
Върнете се в началото Go down
Zsadist_love




Брой мнения : 24
Join date : 26.01.2014
Age : 27

Фюри/Phury Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фюри/Phury   Фюри/Phury I_icon_minitimeВто 1 Апр 2014 - 9:19

Беше ми много тъжно за него. Той винаги е бил до всички братя, а имах чувството, че те нз ... не го подкрепиха и бяха готови да го изоставят.
Върнете се в началото Go down
Dark_love




Брой мнения : 25
Join date : 11.01.2020

Фюри/Phury Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фюри/Phury   Фюри/Phury I_icon_minitimeПет 17 Яну 2020 - 12:53

Най- чистия образ ми е Фюри! Добротата направо струи от него Smile
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Фюри/Phury Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фюри/Phury   Фюри/Phury I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Фюри/Phury
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Свръхестествено :: Братството на Черния Кинжал-
Идете на: