Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Шелан vs Херлен – любими любовни признания

Go down 
+9
elpar14
Vanya Pekova
Kristina.ignatova
RhageLover
dessy_6
suny
sineoka1983
biliana_911
Streamers_98
13 posters
АвторСъобщение
Streamers_98
VIP



Брой мнения : 1597
Join date : 20.06.2012
Age : 25

Шелан vs Херлен – любими любовни признания Empty
ПисанеЗаглавие: Шелан vs Херлен – любими любовни признания   Шелан vs Херлен – любими любовни признания I_icon_minitimeПет 8 Ное 2013 - 5:09

Е? Хайде де, нима не се разчувствахте, когато Зейдист пишеше думите „Обичам те“? Или когато Рот прегръщаше Бет по време на преобразяването ѝ? Или когато Рейдж си го каза чисто и просто? Или Вишъс, на моравата пред къщата на Джейн... или... или... или...
А сега да си припомним тези съкровенни моменти и да определим нашия фаворит. ^^
Върнете се в началото Go down
biliana_911

biliana_911


Брой мнения : 83
Join date : 05.02.2014

Шелан vs Херлен – любими любовни признания Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Шелан vs Херлен – любими любовни признания   Шелан vs Херлен – любими любовни признания I_icon_minitimeСря 5 Фев 2014 - 20:50

Ох, много трудно решение. Това ми е любим момент във всяка книга, която чета. През цялото време чакам да чуя тези думички от главния и винаги много ме разчувстват. Харесвам този момент като цяло и не мога да си избера любим. Всички много ми харесват.
Върнете се в началото Go down
sineoka1983

sineoka1983


Брой мнения : 15
Join date : 04.02.2014

Шелан vs Херлен – любими любовни признания Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Шелан vs Херлен – любими любовни признания   Шелан vs Херлен – любими любовни признания I_icon_minitimeЧет 6 Фев 2014 - 21:19

Ми чесно казано всичките са уникални и завладяващи сами по себе си.
Върнете се в началото Go down
suny




Брой мнения : 9
Join date : 12.02.2014
Age : 31

Шелан vs Херлен – любими любовни признания Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Шелан vs Херлен – любими любовни признания   Шелан vs Херлен – любими любовни признания I_icon_minitimeЧет 13 Фев 2014 - 11:35

Всички са толкова хубави и всички са индивидуално завладяващи че е трудно да се избере само едно.
Върнете се в началото Go down
dessy_6




Брой мнения : 15
Join date : 11.02.2014
Age : 39
Местожителство : Сливен

Шелан vs Херлен – любими любовни признания Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Шелан vs Херлен – любими любовни признания   Шелан vs Херлен – любими любовни признания I_icon_minitimeСъб 15 Фев 2014 - 14:34

Има толкова много добри моменти и всеки сам по себе си е уникален няма как де се определи любим според мен.
Върнете се в началото Go down
RhageLover

RhageLover


Брой мнения : 54
Join date : 16.08.2018

Шелан vs Херлен – любими любовни признания Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Шелан vs Херлен – любими любовни признания   Шелан vs Херлен – любими любовни признания I_icon_minitimeПет 17 Авг 2018 - 2:11

Очевидно никой не може да избере Haha! Аз също не бих могла, защото наистина всички са много трогателни. Има обаче един друг цитат, който съзнанието ми приема като обяснение в любов и до толкова ме трогна, че остави ярък спомен в съзнанието ми.

Шелан vs Херлен – любими любовни признания 0bcb5ea60eed0be1bfc3d3aadb004c95

Нещо не можах обаче да го намеря на български, а ми се искаше да съм точна.
Самия факт, че си изписа името й, подобно на церемониите им за обвързване, дори след като вече бе решил, че е мъртва, ме кара да чувствам любовта му още по-силно /което отново ме възмущава за случилото се между Есен и Тор Haha! съжалявам, просто така се настроих нещо тази вечер/. Та, изписването на името й при тези обстоятелства е едно огромно "Обичам те!" и направо сърцето ми спря, когато Хекс го видя. Сякаш това е момента, в който го чува.
Кулминацията след това разби и моето сърце, правейки спомена за този момент вечен!
Не знам дали е точно любовно признание, но в моите очи е.
Върнете се в началото Go down
Kristina.ignatova

Kristina.ignatova


Брой мнения : 16
Join date : 05.09.2018

Шелан vs Херлен – любими любовни признания Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Шелан vs Херлен – любими любовни признания   Шелан vs Херлен – любими любовни признания I_icon_minitimeВто 11 Сеп 2018 - 0:19

Любимият ми цитат винаги е бил от Зи към Бела “ I was dead until you found me, though I breated. I was sightless though I could see and than you came and I was awakend.” На български “ Бях мъртъв, докато ти не ме откри, въпреки че дишах. Бях сляп, въпреки че виждах. И после ти дойде, и аз се пробудих”. Извинявам се, ако не съм го превела както трябва Smile
Върнете се в началото Go down
Vanya Pekova




Брой мнения : 16
Join date : 11.09.2018

Шелан vs Херлен – любими любовни признания Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Шелан vs Херлен – любими любовни признания   Шелан vs Херлен – любими любовни признания I_icon_minitimeВто 11 Сеп 2018 - 22:08

Любимият ми цитат е на Куин , когато казва на Блей , че винаги е бил до него и винаги е бил господар на сърцето и душата му.
Върнете се в началото Go down
elpar14




Брой мнения : 16
Join date : 15.07.2019
Age : 24

Шелан vs Херлен – любими любовни признания Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Шелан vs Херлен – любими любовни признания   Шелан vs Херлен – любими любовни признания I_icon_minitimeПон 15 Юли 2019 - 22:41

Любимият ми цитат е този на Зи към Бела. Обожавам и частта, когато той и написа, че я обича.
Върнете се в началото Go down
Vili162




Брой мнения : 16
Join date : 27.12.2019

Шелан vs Херлен – любими любовни признания Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Шелан vs Херлен – любими любовни признания   Шелан vs Херлен – любими любовни признания I_icon_minitimeПет 27 Дек 2019 - 23:41

На мен ми хареса най много когато Зи каза на Бела "обичам те" както и Кор на Лейла
Върнете се в началото Go down
Eti13




Брой мнения : 19
Join date : 07.04.2019
Age : 42
Местожителство : София

Шелан vs Херлен – любими любовни признания Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Шелан vs Херлен – любими любовни признания   Шелан vs Херлен – любими любовни признания I_icon_minitimeСря 25 Мар 2020 - 16:26

Във всички книги има един сърцераздирателен момент между шелан и хелрен!
Върнете се в началото Go down
Moni31




Брой мнения : 15
Join date : 29.04.2020

Шелан vs Херлен – любими любовни признания Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Шелан vs Херлен – любими любовни признания   Шелан vs Херлен – любими любовни признания I_icon_minitimeЧет 30 Апр 2020 - 0:38

Усещането от всички бе наелектризиращо.
Върнете се в началото Go down
Kiki99




Брой мнения : 15
Join date : 08.06.2020

Шелан vs Херлен – любими любовни признания Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Шелан vs Херлен – любими любовни признания   Шелан vs Херлен – любими любовни признания I_icon_minitimeЧет 11 Юни 2020 - 16:00

Всички връзки започват като невъзможни,а после заживяват щастливо😀
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Шелан vs Херлен – любими любовни признания Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Шелан vs Херлен – любими любовни признания   Шелан vs Херлен – любими любовни признания I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Шелан vs Херлен – любими любовни признания
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Darius looked around the club... /ЛЮБИМИ МОМЕНТИ И ЦИТАТИ/
» Шелан vs Херлен – най-неловка първа среща
» Любима шелан
» Любими предавания
» Любими песни от 90-те

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Свръхестествено :: Братството на Черния Кинжал-
Идете на: