Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Най-оригиналел водач на Обществото на лесърите...?

Go down 
+4
RhageLover
silvi_sz
sineoka1983
Streamers_98
8 posters
АвторСъобщение
Streamers_98
VIP



Брой мнения : 1597
Join date : 20.06.2012
Age : 25

Най-оригиналел водач на Обществото на лесърите...? Empty
ПисанеЗаглавие: Най-оригиналел водач на Обществото на лесърите...?   Най-оригиналел водач на Обществото на лесърите...? I_icon_minitimeНед 10 Ное 2013 - 20:14

Топ 3 най-оригинални водачи на Обществото на лесърите...?
Върнете се в началото Go down
sineoka1983

sineoka1983


Брой мнения : 15
Join date : 04.02.2014

Най-оригиналел водач на Обществото на лесърите...? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-оригиналел водач на Обществото на лесърите...?   Най-оригиналел водач на Обществото на лесърите...? I_icon_minitimeЧет 6 Фев 2014 - 21:32

Според мен е сенсеят, доста хитро го раздаваше .
Върнете се в началото Go down
silvi_sz




Брой мнения : 19
Join date : 27.03.2018

Най-оригиналел водач на Обществото на лесърите...? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-оригиналел водач на Обществото на лесърите...?   Най-оригиналел водач на Обществото на лесърите...? I_icon_minitimeПет 30 Мар 2018 - 20:37

Леш
Върнете се в началото Go down
RhageLover

RhageLover


Брой мнения : 54
Join date : 16.08.2018

Най-оригиналел водач на Обществото на лесърите...? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-оригиналел водач на Обществото на лесърите...?   Най-оригиналел водач на Обществото на лесърите...? I_icon_minitimeПет 17 Авг 2018 - 0:34

Срам ме е, че не си спомням името му или поне буквата Haha! но беше отдавна. Аз бях най-завладяна от Лесъра, който отвлече Бела. Имаше останало нещо човешко в него, макар и изкривено и грозно, но ми хареса да го чета. Все пак се радвам, че нататък намаляха главите за лесърите, защото не ми бяха от най-интересните.
Това беше единственото ми предложение, докато не прочетох коментарите. Не бях гледала на Леш като на водач, но макар и не официално, той си беше такъв. Много съжалявам обаче, че го убиха толкова бързо. Харесвах го като герой, харесваше ми като злодей. Всички лесъри са общо взето еднакви, той беше едно много странно изключение, което засягаше двата свята. Мисля, че можеше да се развие още, а и потенциалната война между него и Омега много ме надъхваше. Искаше ми се да ги види в битка един срещу друг, така че щеше да е хубаво, ако бяха оставили Леш да се доразвие като баща си, губейки изцяло материалното си тяло.
След като той изчезна, много повече наблегнаха на между вампирските войни, защото какво повече могат да развият с лесърите? Според мен щеше да е по-добре, ако беше завършил трансформацията и беше изчезнал в някакво си негово измерение, както е баща му, за да може след няколко книги да намери начин да се материализира на земята, както е Омега около главния лесър и така отново щеше да се появи вече като по-силен злодей.
Върнете се в началото Go down
ioanna2105




Брой мнения : 14
Join date : 13.09.2018

Най-оригиналел водач на Обществото на лесърите...? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-оригиналел водач на Обществото на лесърите...?   Най-оригиналел водач на Обществото на лесърите...? I_icon_minitimeСъб 15 Сеп 2018 - 1:52

Дейвид от третата книга ( ако не му бъркам името) и Леш
Върнете се в началото Go down
rada1980




Брой мнения : 13
Join date : 27.06.2019

Най-оригиналел водач на Обществото на лесърите...? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-оригиналел водач на Обществото на лесърите...?   Най-оригиналел водач на Обществото на лесърите...? I_icon_minitimeЧет 27 Юни 2019 - 20:49

Леш и сенсея
Върнете се в началото Go down
Dea




Брой мнения : 15
Join date : 23.12.2019

Най-оригиналел водач на Обществото на лесърите...? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-оригиналел водач на Обществото на лесърите...?   Най-оригиналел водач на Обществото на лесърите...? I_icon_minitimeПон 23 Дек 2019 - 16:57

Леш. Много противен според мен.
Върнете се в началото Go down
Vili162




Брой мнения : 16
Join date : 27.12.2019

Най-оригиналел водач на Обществото на лесърите...? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-оригиналел водач на Обществото на лесърите...?   Най-оригиналел водач на Обществото на лесърите...? I_icon_minitimeПет 27 Дек 2019 - 23:28

Дейвид беше изключително странен за лесър не можех нито да го съжалявам нито да го мразя. Постоянно седях в патово положение
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Най-оригиналел водач на Обществото на лесърите...? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-оригиналел водач на Обществото на лесърите...?   Най-оригиналел водач на Обществото на лесърите...? I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Най-оригиналел водач на Обществото на лесърите...?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Свръхестествено :: Братството на Черния Кинжал-
Идете на: