Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Пейн / Payne

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Streamers_98
VIP



Брой мнения : 1597
Join date : 20.06.2012
Age : 25

Пейн / Payne Empty
ПисанеЗаглавие: Пейн / Payne   Пейн / Payne I_icon_minitimeПет 6 Дек 2013 - 3:12

Пейн, дъщеря на Скрайб Вържин

От майка си Пейн е взела целебни способности. От баща си – буен нрав.
Пейн е воин. Божество. Сестра-близначка на Вишъс.
Избухлива. Инатлива. Със силна воля.
Когато е на три години, я разделят от брат ѝ. Но тя бди нему от кристалните топки в Светилището. А след като наблюдава как баща им едва не убива Вишъс, Пейн слиза в света на смъртните и убива Блъдлетър. Месец по-късно бива заключена в Светилището. За повече от 300 години.
Дълга черна коса, лебедово бели очи със син ореол в края.
Опитва от всичко ново.
Обича животните. Обича да се движи. Обича Мауел Манело.
Желае свобода.

Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven 
Върнете се в началото Go down
Lioness
Администратор



Брой мнения : 4232
Join date : 16.02.2009
Age : 30
Местожителство : Beastland.

Пейн / Payne Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейн / Payne   Пейн / Payne I_icon_minitimeПет 27 Дек 2013 - 14:22

Толкова е сладка. Една от любимките ми е. Обикнах я още, когато "тренираха" с Рот.
Така истинска. Силна. Красива. Умна. Диамантена като брат си. Много хора са на мнение, че е излишна. Аз не мисля така. Тя е другото нещо, което даде смисъл в живота на Вишъс, който заслужава това, имайки предвид миналото му. Харесва ми, че е нанатрапчива, но има характер. Че е умна, но не се прави на всезнайка. Че е силна и бойна, но не се прави на велика.
Уникална е!
Върнете се в началото Go down
zolla




Брой мнения : 15
Join date : 28.12.2013

Пейн / Payne Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейн / Payne   Пейн / Payne I_icon_minitimeСъб 28 Дек 2013 - 17:06

Не ми допада особено. В нейната книга сякаш не е изграден силен образ. Не знам, очаквах повече. Повече ми допада каква е била в миналото-войн, достатъчно силна и безкомпромисна за да отмъщава, а в настоящето ми е лигава.
Върнете се в началото Go down
ahmatova_83




Брой мнения : 20
Join date : 02.01.2014

Пейн / Payne Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейн / Payne   Пейн / Payne I_icon_minitimeЧет 2 Яну 2014 - 16:47

В интерес на истината Пейн ми се видя малко лежерен образ. Твърде статична! На фона на останалите героини на Уорд, тя като че ли е най-малко разгърната. А има страхотен потенциал, в предходните книги обещаваше да е толкова интересна!
Върнете се в началото Go down
renito78




Брой мнения : 16
Join date : 18.03.2014

Пейн / Payne Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейн / Payne   Пейн / Payne I_icon_minitimeСря 26 Мар 2014 - 14:30

Пейн ми харесва. Допълва брат си. Силна жена.Как само сложи на място Кор и шайката му.....Съчетава в себе си едновременно сила, страст и нежност.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Пейн / Payne Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейн / Payne   Пейн / Payne I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Пейн / Payne
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Свръхестествено :: Братството на Черния Кинжал-
Идете на: