Twilight
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!
ЗА ДА МОЖЕТЕ, ТРЯБВА ДА ИМАТЕ 15 МНЕНИЯ И ДА БЪДЕТЕ ОДОБРЕНИ В ГРУПАТА ЗА ЧЕТЯЩИТЕ!
МОЖЕТЕ ДА ЧЕТЕТЕ И ФЕН ПРЕВОДА НА БРАТСТВОТО НА ЧЕРНИЯ КИНЖАЛ 11 - ДЪЛГООЧАКВАНА ЛЮБОВ!

КАНДИДАТСТВАНЕТО В ГРУПАТА ЗА ЧЕТЕНЕ СТАВА ТУК - http://twilight-bulgaria.darkbb.com/g33-group

Twilight

ГЛАСУВАЙТЕ ЗА НАС В БГ ТОП НА ВСЕКИ 24 ЧАСА!

ИндексCalendarВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеВход

Share | 

New Girl

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Chocolate
VIP

Брой мнения : 905

ПисанеЗаглавие: New Girl   Нед 12 Яну 2014, 00:13

След лоша раздяла, Джес, ексцентрична млада жена, се нанася като нов съквартирант в таванския апартамент с трима мъже, с които тепърва се запознава. И въпреки че намират държанието й за странно, те я подкрепят - през повечето време...

---

ох. този сериал ми е всичко. <3 сладък неловък хумор, който ме разглобява всеки път, героите са напълно откачени по един такъв прекрасен начин, супер хубавата атмосфера, следя го още откакто излезе първия епизод и не мисля, че има нещо, което ме прави по-щастлива, от наваксване с няколко епизода наведнъж.

I love you
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя http://catbookjournal.blogspot.bg/
emotion
Модератор

Брой мнения : 2484
Местожителство : В дебрите на Лигландия

ПисанеЗаглавие: Re: New Girl   Пет 29 Яну 2016, 11:35

Мнението ми е много объркано за този сериал. Има моменти, в които страшно много му се радвам, има и такива, в които много ме дразни. Факт е, че стигнах до края на 3-ти сезон, следователно май повече го харесвам. Но все пак има някои неща, които ме изкарват извън кожата (следват спойлери за тези, които не са гледали): раздялата между Джес и Ник беше най-безумното, малоумното, изобщо най-тъпото нещо на света и се случи за секунди от нищото (просто не!) и кой, по дяволите, продължава да се кара, докато леглото му гори!? Смисъл знам, че сериалът е комедиен и се предполага, че трябва да се смея на нещо такова, но истината е, че адски ме издразни. Може би не съм била и толкова в настроение, но... не знам. Сиси не ме кефи като герой, някаква никаква не е... и хилядите драми с нея и Шмид просто ми идват понякога твърде много. Уинстън ми е безразличен, Ник също ме дразни какъв е дебил понякога относно възгледи, кариера и тн. Иначе има весели, свежи моменти, но не знам дали са достатъчни спрямо нещата, които изброих. Честно казано се чудя дали да продължавам :/ Доста объркано мнение скалъпих, но... да. Haha!
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя

New Girl
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Two Guys, a Girl and a Pizza Place/Две момчета и едно момиче
» Станете приятели на форума
» Изгубеното момиче [Lost Girl]
» Честит Рожден Ден, Ice Girl
» Gossip girl/Клюкарката