Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 reading slump

Go down 
+2
the mortal vampire
Chocolate
6 posters
АвторСъобщение
Chocolate
VIP
Chocolate


Брой мнения : 947
Join date : 27.07.2010
Age : 26

reading slump Empty
ПисанеЗаглавие: reading slump   reading slump I_icon_minitimeНед 12 Яну 2014 - 11:25

reading slump Tumblr_myfhf9Ty1o1rp06nho1_500

reading slump е състояние, в което просто не ти се чете. може би искаш да ти се чете, но в момента, в който отвориш книгата, не можеш да се концентрираш и не можеш да вникнеш в историята. взимаш втора, трета, четвърта книга, но не те увличат. просто си настроение за всичко друго, но не и за четене.

знам, че е проблем за всички активни читатели. така че - били ли сте в такова състояние? как се вкарахте в него? как обикновено излизате от такива блокажи - спирате да четете или търсите докрай нещо, което определено ще ви увлече?
Върнете се в началото Go down
http://catbookjournal.blogspot.bg/
the mortal vampire

the mortal vampire


Брой мнения : 407
Join date : 14.02.2013
Age : 24

reading slump Empty
ПисанеЗаглавие: Re: reading slump   reading slump I_icon_minitimeВто 14 Яну 2014 - 18:10

Няколко пъти съм била в такова състояние. Дори сега съм така.
Просто спирам да чета за известно време и прекарвам "времето си за четене" в гледане на филми, анимета или сериали. Като мине известно време просто идва един момент, в който ми се чете страшно много и каквато и книга да започна се увличам веднага и просто не мога да спра да чета.
Това е моето лекарство. Любопитно ми е останалите как се справят.  Question 
Върнете се в началото Go down
inarra




Брой мнения : 15
Join date : 14.01.2014

reading slump Empty
ПисанеЗаглавие: Re: reading slump   reading slump I_icon_minitimeВто 14 Яну 2014 - 22:06

Е определено ми се случвоало от време но време и тогава започвам да си търся нови книги из сайтовете.По тази причина имам куп книги , които очакват включване за даги прочета.
Върнете се в началото Go down
Alice Cullen
VIP
Alice Cullen


Брой мнения : 1284
Join date : 15.01.2009
Age : 31
Местожителство : Somewhere In Time

reading slump Empty
ПисанеЗаглавие: Re: reading slump   reading slump I_icon_minitimeНед 19 Яну 2014 - 20:18

О, на мен често ми се случва. Просто не мога да се концентрирам върху това, което чета, и туй то. Винаги стоя и чакам да отмине, след някакво време отново съм на линия и си чета с удоволствие.
Върнете се в началото Go down
valya




Брой мнения : 363
Join date : 08.02.2014

reading slump Empty
ПисанеЗаглавие: Re: reading slump   reading slump I_icon_minitimeСъб 15 Мар 2014 - 22:06

Може би почти на всеки му се е случвало.Така че спираш за малко почиваш си и после продължаваш напред.Използваш времето в което почиваш да си купиш нещо за настройка на духа!
Върнете се в началото Go down
Streamers_98
VIP



Брой мнения : 1597
Join date : 20.06.2012
Age : 25

reading slump Empty
ПисанеЗаглавие: Re: reading slump   reading slump I_icon_minitimeСъб 26 Апр 2014 - 11:14

Наскоро и мен ме хвана. Причината – насъбраха се куп книги, които съм „преполовила“, куп книги, които трябва да прочета, куп книги, които ми се иска да прочета. И в края на краищата – нищо не ми се чете.
Понякога – намразвам определен жанр, намразвам книгите заради този жанр ииииии губя опорната си точка в деня. Haha!
При първия случай, трикът е да се успокоя и да почна едно по едно.
При втория – да си дам почивка, да разбера, че не мога без книги и да подхвана друг жанр, докато не стигнем до първия случай и неговото лечение. ^^
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





reading slump Empty
ПисанеЗаглавие: Re: reading slump   reading slump I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
reading slump
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Книги-
Идете на: