Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Глимерата

Go down 
+7
rossy3012
Ina
bykristas
LGeorgieva
talasum4e
nd95
Streamers_98
11 posters
АвторСъобщение
Streamers_98
VIP



Брой мнения : 1597
Join date : 20.06.2012
Age : 25

Глимерата Empty
ПисанеЗаглавие: Глимерата   Глимерата I_icon_minitimeСря 26 Фев 2014 - 16:16

Някой обича ли Глимерата? Anyone? Any person at all?
Какво – според вас – е докарало аристокрацията на вампирите до подобно държание? Вие как бихте се държали в подобна компания? Мислите ли, че Глимерата съответства на дадено общество от света на хората?
Окей, нека си поговорим за Глимерата.
Върнете се в началото Go down
nd95




Брой мнения : 28
Join date : 22.04.2014
Age : 28
Местожителство : София

Глимерата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Глимерата   Глимерата I_icon_minitimeВто 22 Апр 2014 - 9:04

Истината е че не се биах замисляла - приех ги от начало като типичната група от консервативни аристократи, които се смятат за нещо повече и даржат на измислените си правила, които биха жертвали щастието на всекиго в името на това, което смятат за правилно... Мисля че до там са стигнали заради намаляването на вампирската раса, което води и до страх...
Върнете се в началото Go down
talasum4e




Брой мнения : 15
Join date : 14.02.2015

Глимерата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Глимерата   Глимерата I_icon_minitimeСъб 14 Фев 2015 - 15:14

Типичното разсояванее на обществото на принципа "бедни и богати". Нима в исторически план не е същото? Дай привилеги,власт и пари на една прослойка и тя неминуемо ще озверее,за да запази това,което има с цената на всичко
Върнете се в началото Go down
LGeorgieva




Брой мнения : 16
Join date : 20.08.2015
Age : 49

Глимерата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Глимерата   Глимерата I_icon_minitimeПон 24 Авг 2015 - 11:11

Типичното разсояванее на обществото на принципа "бедни и богати". Нима в исторически план не е същото? Дай привилеги,власт и пари на една прослойка и тя неминуемо ще озверее,за да запази това,което има с цената на всичко написа:
Напълно съм съгласна. Интересното е, че уж все я споменават, но героите от романа много не ги интересува за мнението на глимерата.
Върнете се в началото Go down
bykristas

bykristas


Брой мнения : 24
Join date : 12.06.2010

Глимерата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Глимерата   Глимерата I_icon_minitimeНед 13 Яну 2019 - 13:45

С изключение на Мариса и Рив, останалите членове на глимерата са ми омразни. Много приказки и самочувствие за възможности, а в действителност са страхливи и слаби.
Да но не ми се налага да съм в такава компания. Това е като змиярник. Трябва да се пазиш, защото не знаеш коя змия ще те захапе.
Мисля , че се държат така от самочувствие за превъзходство на расата и кръвта им над другите. Трябва да добавя и натрупаните пари към картинката.
Върнете се в началото Go down
Ina

Ina


Брой мнения : 23
Join date : 18.01.2019
Age : 34

Глимерата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Глимерата   Глимерата I_icon_minitimeПет 18 Яну 2019 - 0:57

Да, пълно съответствие има. Висшата аристокрация, хората със много пари, власт и самочувствие. Тези които мислят че са над всичко и всички. Освирепели и без чувствени. И не не ги харесвам.
Върнете се в началото Go down
rossy3012




Брой мнения : 18
Join date : 30.03.2019

Глимерата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Глимерата   Глимерата I_icon_minitimeНед 31 Мар 2019 - 13:49

не ми допада
Върнете се в началото Go down
elpar14




Брой мнения : 16
Join date : 15.07.2019
Age : 24

Глимерата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Глимерата   Глимерата I_icon_minitimeПон 15 Юли 2019 - 22:38

Според мен глимера са банда сноби, които се чудят как да се покажат като най- великите и да критикуват другите.
Върнете се в началото Go down
pmari4@abv.bg




Брой мнения : 22
Join date : 15.07.2019

Глимерата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Глимерата   Глимерата I_icon_minitimeСря 17 Юли 2019 - 21:08

Лицемери! Много ми напомнят за някои наши политици!
Върнете се в началото Go down
gabivladi




Брой мнения : 17
Join date : 10.10.2019
Age : 24
Местожителство : гр. София

Глимерата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Глимерата   Глимерата I_icon_minitimeЧет 10 Окт 2019 - 11:35

Типично разслоение на бедни/богати, наблюдава се както в исторически, така и в съвременен аспект.
Върнете се в началото Go down
d-tsankova




Брой мнения : 16
Join date : 13.11.2019

Глимерата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Глимерата   Глимерата I_icon_minitimeСря 13 Ное 2019 - 16:47

Точно разделението бедни-богати. Така наречената висша аристокрация не се интересува от по-низшите прослойки на расата. Мисля, че още една чистка ще им дойде добре.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Глимерата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Глимерата   Глимерата I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Глимерата
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Свръхестествено :: Братството на Черния Кинжал-
Идете на: