Twilight
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!
ЗА ДА МОЖЕТЕ, ТРЯБВА ДА ИМАТЕ 15 МНЕНИЯ И ДА БЪДЕТЕ ОДОБРЕНИ В ГРУПАТА ЗА ЧЕТЯЩИТЕ!
МОЖЕТЕ ДА ЧЕТЕТЕ И ФЕН ПРЕВОДА НА БРАТСТВОТО НА ЧЕРНИЯ КИНЖАЛ 11 - ДЪЛГООЧАКВАНА ЛЮБОВ!

КАНДИДАТСТВАНЕТО В ГРУПАТА ЗА ЧЕТЕНЕ СТАВА ТУК - http://twilight-bulgaria.darkbb.com/g33-group

Twilight

ГЛАСУВАЙТЕ ЗА НАС В БГ ТОП НА ВСЕКИ 24 ЧАСА!

ИндексCalendarВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеВход

Share | 

Vikings/Викинги

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Lioness
Администратор

Брой мнения : 3768
Местожителство : Beastland.

ПисанеЗаглавие: Vikings/Викинги   Пон 05 Май 2014, 16:11

„Викинги“ е минисериал в 9 части от телевизия History Channel и създателя на „Тюдорите“  Майкъл Хърст (Michael Hirst).

Сериалът проследява приключенията на легендарния викингски вожд Рагнар Лодброк и обръща внимание на автентичния детайл. Много от героите и историите са базирани на истински събития и норвежки легенди, а прекрасните пейзажи, детайлните реквизити и изумително автентичните костюми са визуално зашеметяващи. Смесица между провокативност – взаимодействия между хора и богове, герои, които едновременно ще харесвате и ненавиждате, вечният сблъсък между иновацията и консерватизма.

Има ли други фенове тук, освен мен, на този невероятен сериал?
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
svetlinsem

Брой мнения : 15

ПисанеЗаглавие: Re: Vikings/Викинги   Чет 08 Май 2014, 18:55

Задължителен за гледане.
Искра
Администратор

Брой мнения : 3797

ПисанеЗаглавие: Re: Vikings/Викинги   Пет 09 Май 2014, 23:09

Почнах да го гледам, изтеглих си първи сезон и изгледах първите шест епизода. Як е засега сериалът, задържа ми интереса.
То е ясно кой ми стана любимец - Рагнар. Нещо средно между Джерард Бътлър и Брад Пит е актьорът, поне по мое мнение.. Засега само той ми е фаворит, на останалите просто симпатизирам. Като изгледам и придобия по-цялостно мнение за сериите, ще драсна пак. Smile

azz

Брой мнения : 21
Местожителство : Sofia

ПисанеЗаглавие: Re: Vikings/Викинги   Съб 10 Май 2014, 16:03

Редовно следя сериала. Интересен ми е, защото си падам по историческите сюжети. И смятам, че Travis Fimmel играе ролята си блестящо.
Lioness
Администратор

Брой мнения : 3768
Местожителство : Beastland.

ПисанеЗаглавие: Re: Vikings/Викинги   Съб 10 Май 2014, 17:03

Един от любимите ми сериали. Като човек, който обича историята, и въобще подобни филми, нямаше как да не се запаля.
Атмосферата, актьорите, героите - всичко е уникално!
Любима ми е Лагерта, а смятам, че Рагнар не я заслужава. Ама актьорът има пленителни очи, дето по принцип не се захласвам по сините очи, обаче неговите са някак супер искрящи.
Яд ме е, че и този сериал върви през година, но си заслужава. Много, много го обичам! И ако някой се чуди дали да го гледа, то да не се вайка повече. Ми да тегли смело и да се потапя в света на викингите.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Vikings/Викинги   Today at 11:49

Vikings/Викинги
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1