Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Книга 6.5: Пътеводител за посветени

Go down 
+3
Ina
talasum4e
Streamers_98
7 posters
АвторСъобщение
Streamers_98
VIP



Брой мнения : 1597
Join date : 20.06.2012
Age : 25

Книга 6.5: Пътеводител за посветени Empty
ПисанеЗаглавие: Книга 6.5: Пътеводител за посветени   Книга 6.5: Пътеводител за посветени I_icon_minitimeСъб 9 Авг 2014 - 10:43


Книга 6.5: Пътеводител за посветени 168926z
Година на издаване: 2012
Брой на страници: 496


Анотация:
Уникален и неповторим съпътстващ роман, който предоставя поглед зад кулисите на поредицата „Братството на черния кинжал“.

В него ще откриете информация от първа ръка за Братството, включително техните досиета, лични данни и изявени дарби. Ще прочетете интервюта с любимите си герои, а също и сърцераздирателен разговор между Тормент и Уелси три седмици преди убийството й от лесърите. Ще намерите отпаднали от книгите сцени – придружени от обяснения за изключването им – плюс вълнуващ материал от интернет форумите на Дж. Р. Уорд и отговори на въпроси, поставени от читатели относно поредицата. Ще научите какво е било за Дж. Р. Уорд да пише всеки роман от поредицата и ще бъдете очаровани и изненадани да прочетете интервю с авторката – проведено от братята. За пръв път ще имате възможността да прочетете оригинална новела за Зейдист и Бела, в която ще станете свидетели на раждането на дъщеричката им Нала и на дълбоката им взаимна любов. Това е един сборен синопсис, който не бива да бъде пропускан от нито един почитател на „Братството на черния кинжал“... и пътеводител за посветени, наситен със същата прелъстяваща мощ като сексапилните братя и станалия „зверски популярен“ свят, в който те живеят.


Съдържание:

Където и да погледна, хората плачат на „Татко мой“. Аз – честно! – не плаках. Вие?
Ревът падна при „Братята във форума“. :поклаща-глава-хубави-времена-бяха:
Смятате ли за ненужни подобни съпътстващи издания (и „Здрач“ си има, и „Академия за вампири“ си има, и „Игрите на глада“ си има, и „50 нюанса“ си има...) – то стана клише, а?
А как ви се струва този пътеводител?
Върнете се в началото Go down
talasum4e




Брой мнения : 15
Join date : 14.02.2015

Книга 6.5: Пътеводител за посветени Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книга 6.5: Пътеводител за посветени   Книга 6.5: Пътеводител за посветени I_icon_minitimeСъб 14 Фев 2015 - 15:02

Не съм го чела още. По принцип някой от детайлите ме заинтригуваха,като например да прочета "интервюто" на авторката,проведено от братята,но като цяло ми се струва комерсиализирано и изсмукано от пръстите. Надявам се да не ми се потвърди мнението,след като го прочета
Върнете се в началото Go down
Ina

Ina


Брой мнения : 23
Join date : 18.01.2019
Age : 34

Книга 6.5: Пътеводител за посветени Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книга 6.5: Пътеводител за посветени   Книга 6.5: Пътеводител за посветени I_icon_minitimeНед 20 Яну 2019 - 18:11

Не ми беше особено интересна.
Върнете се в началото Go down
postolovas




Брой мнения : 16
Join date : 25.01.2019

Книга 6.5: Пътеводител за посветени Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книга 6.5: Пътеводител за посветени   Книга 6.5: Пътеводител за посветени I_icon_minitimeПет 25 Яну 2019 - 16:48

Чета я в момента. Признавам си че има части които прескачам. Съгласна съм, че е изсмукано от пръстите.
Върнете се в началото Go down
manika




Брой мнения : 19
Join date : 15.02.2019

Книга 6.5: Пътеводител за посветени Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книга 6.5: Пътеводител за посветени   Книга 6.5: Пътеводител за посветени I_icon_minitimeПет 15 Фев 2019 - 13:35

Частта с досиетата ми хареса най-много. Да видя кой колко тежи и е висок, за да си ги представя още по-подробно excited
Върнете се в началото Go down
Марияна Георгиева




Брой мнения : 6
Join date : 11.06.2020

Книга 6.5: Пътеводител за посветени Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книга 6.5: Пътеводител за посветени   Книга 6.5: Пътеводител за посветени I_icon_minitimeЧет 11 Юни 2020 - 17:46

Прочетох я, малко трудно ,но все пак я завърших. Би могло и без нея ☺
Върнете се в началото Go down
ani4ka9393




Брой мнения : 19
Join date : 26.02.2010

Книга 6.5: Пътеводител за посветени Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книга 6.5: Пътеводител за посветени   Книга 6.5: Пътеводител за посветени I_icon_minitimeПет 28 Авг 2020 - 14:46

Интервютата са доста симпатично написани,но съм съгласна,че може и без тази книга.Мисля,че авторката е с идеята да изцеди каквото може от тази поредица.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Книга 6.5: Пътеводител за посветени Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книга 6.5: Пътеводител за посветени   Книга 6.5: Пътеводител за посветени I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Книга 6.5: Пътеводител за посветени
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Препоръчай книга
» Книга 14. : The Beast
» Книга 15: The Chosen
» Книга 13: The Shadows / Сенките
» Книга 9: Неукротима Любов

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Свръхестествено :: Братството на Черния Кинжал-
Идете на: