Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Съгласен/на ли си за ограничението на възрастта?

Go down 
+2
Beta
Streamers_98
6 posters
АвторСъобщение
Streamers_98
VIP



Брой мнения : 1597
Join date : 20.06.2012
Age : 25

Съгласен/на ли си за ограничението на възрастта? Empty
ПисанеЗаглавие: Съгласен/на ли си за ограничението на възрастта?   Съгласен/на ли си за ограничението на възрастта? I_icon_minitimeСъб 12 Сеп 2015 - 18:01


Съгласен/на ли си за ограничението на възрастта? Bateman%2BEyes
за повече илюстрации посети Фен Арт & Галерия

Този свят, понякога твърде хлъзгав от кръв – червена, черна; понякога твърде нагорещена от... Братя и Шелани.
Ограничението е +16.
Достатъчно ли е?
Или хич не е нужно?
На каква възраст грабнахте Вие книгите от поредицата и ще позволите ли на малчуган – така де, юноша – да се докопа до Братството на черния кинжал?
Върнете се в началото Go down
Beta
VIP
Beta


Брой мнения : 700
Join date : 10.05.2009
Age : 37
Местожителство : Някъде из облаците

Съгласен/на ли си за ограничението на възрастта? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Съгласен/на ли си за ограничението на възрастта?   Съгласен/на ли си за ограничението на възрастта? I_icon_minitimeСря 16 Сеп 2015 - 14:11

Не мисля,че някакво ограничение е нужно за книгите от поредицата в днешно време.Ако трябва аз да решавам-о,да!Ограничение задължително.Аз съм възпитаничка на старото поколение и имам консервативни гледни точки.Но това съм аз,да не го забравяме.В днешно време децата имат достъп до този толкова мил чичко гугъл навсякъде и то нон-стоп.Компютри,лаптопи,таблети,телефони.Следователно една книжка с еротични елементи в нея не би била....как да кажа...."твърде хлъзгава от кръв или нагорещена от...." Smile Мога да се обзаложа,че днешните деца са по-напред с материала в еротичната сфера от доста хора на зряла възраст.Къде остана детството?

ЕДИТ: И все пак от консервативно моралната ми гледна точка,мисля че 16+ е добре като ограничение,въпреки че за садистичните извращения на Ви може и по-нагоре. Haha!
Върнете се в началото Go down
elpar14




Брой мнения : 16
Join date : 15.07.2019
Age : 24

Съгласен/на ли си за ограничението на възрастта? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Съгласен/на ли си за ограничението на възрастта?   Съгласен/на ли си за ограничението на възрастта? I_icon_minitimeПон 15 Юли 2019 - 22:50

Според мен ограничението е нужно не само, заради секс сцените и сцените с убийствата, а и защото някакси виждаме нещата по друг начин, когато сме на 13, и когато сме на 16. Аз за първи път прочетох ,,Тъмна любов", когато бях на 13 и много не ми хареса всичкият секс. След това на 15 реших да ги хвана да ги прочета и ги погледнах по друг начин. Тогава погледнах на нещата от по- хубавата им страна, а на смърта като нещо много по- тежко от това, което беше за мен.
Върнете се в началото Go down
krasirusabvbg




Брой мнения : 48
Join date : 04.03.2020

Съгласен/на ли си за ограничението на възрастта? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Съгласен/на ли си за ограничението на възрастта?   Съгласен/на ли си за ограничението на възрастта? I_icon_minitimeСря 4 Мар 2020 - 11:22

Задължително трябва да има възрастово ограничение - все пак през определен период от живота, човек е много податлив на внушения и влияние и книги от този тип не са нужни.
Върнете се в началото Go down
Eti13




Брой мнения : 19
Join date : 07.04.2019
Age : 42
Местожителство : София

Съгласен/на ли си за ограничението на възрастта? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Съгласен/на ли си за ограничението на възрастта?   Съгласен/на ли си за ограничението на възрастта? I_icon_minitimeСря 25 Мар 2020 - 16:10

Ооо задължително трябва да има ограничение във възрастта! Според мен дори биха навредили сексуалните сцени на дете под 16г.
Не навредили по-скоро “объркали” . Прекалено ранното съзряване не е много на добре.
Върнете се в началото Go down
Kiki99




Брой мнения : 15
Join date : 08.06.2020

Съгласен/на ли си за ограничението на възрастта? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Съгласен/на ли си за ограничението на възрастта?   Съгласен/на ли си за ограничението на възрастта? I_icon_minitimeЧет 11 Юни 2020 - 16:27

Аз мисля,че трябва да има задължение за ограничение на възрастта...след 16
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Съгласен/на ли си за ограничението на възрастта? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Съгласен/на ли си за ограничението на възрастта?   Съгласен/на ли си за ограничението на възрастта? I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Съгласен/на ли си за ограничението на възрастта?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Свръхестествено :: Братството на Черния Кинжал-
Идете на: