Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!
ЗА ДА МОЖЕТЕ, ТРЯБВА ДА ИМАТЕ 15 МНЕНИЯ И ДА БЪДЕТЕ ОДОБРЕНИ В ГРУПАТА ЗА ЧЕТЯЩИТЕ!
МОЖЕТЕ ДА ЧЕТЕТЕ И ФЕН ПРЕВОДА НА БРАТСТВОТО НА ЧЕРНИЯ КИНЖАЛ 11 - ДЪЛГООЧАКВАНА ЛЮБОВ!

КАНДИДАТСТВАНЕТО В ГРУПАТА ЗА ЧЕТЕНЕ СТАВА ТУК - http://twilight-bulgaria.darkbb.com/g33-group

Booklovers

ОЧАКВАЙТЕ СКОРО НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД! ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ ФЕН ПРЕВОД НА КНИГА 15 И 16 ОТ ПОРЕДИЦАТА БРАТСТВОТО НА ЧЕРНИЯ КИНЖАЛ!

ИндексКалендарВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеВход

Share | 

Ed Sheeran

Go down 
АвторСъобщение
Streamers_98
VIP

Брой мнения : 1597

ПисанеЗаглавие: Ed Sheeran   Вто 10 Май 2016 - 6:36

Едуард (Ед) Кристофър Шийрън
(на английски: Edward Christopher "Ed" Sheeran)
британски певец, музикант и поет

източник: уикипедия
credit image:cosmopolitan.com

Биография и творчество
Ражда се в Хебдън Бридж, Западен Йоркшър, и израства във Фремлингъм, Съфолк. През 2008 г. се премества в Лондон с цел развитие на музикална кариера. През 2011 г. Ширън пуска независимо ий-пи, No. 5 Collaborations Project, което магнетизира вниманието на Елтън Джон и Джейми Фокс. Следва договор с Ъсайлъм Рекърдс. Неговият дебютен албум, +, включва синглите The A Team и Lego House, и получава сертификат за петкратен платинен албум в Обединеното кралство. През 2012 г. Ширън е почетен с две награди Брит за "Най-добър мъжки солов творец" и за "Пробив в британската музика". The A Team получава награда Айвър Новело за "Най-добра музикална и лирическа песен". През 2014 г. става "Най-добър нов творец" на 56-ите награди Грами.

Популярността на Ширън в чужбина се натрупва от 2012 г. нататък. В САЩ взима участие в четвъртия студиен албум на Тейлър Суифт - Red - и пише песни за Уан Дайрекшън. The A Team е номинирана за "Песен на годината" на церемонията по връчване на наградите Грами през 2013 година, и изпълнява песента там в дует с Елтън Джон. Голяма част от 2013 година посвещава на турнета в Северна Америка, както и като подгряващ музикант за The Red Tour на Суифт. През есента на 2013 г. прави три тотално разпродадени представления в Медисън Скуеър Гардън в Ню Йорк, където е хедлайрнер. Неговият втори студиен албум носи името x (чете се като английската дума multilpy, т.е. 'умножено'), който на 23 юни 2014 г. става достояние на пазара. Той достига номер 1 в Класацията на британските албуми, както и в Билборд 200 в САЩ. През 2015 г. x получава награда Брит за "Най-добър британски албум на годината", и е номиниран за Албум на годината на 57-ите ежегодишни награди Грами. Като част от световното турне, с което популяризира x, Ширън свири на три концерта в лондонския стадион Уембли. Това се случи през юли 2015 г., и те са най-солидните му самостоятелни представления в цялата му кариера до сега.

Албуми
+(plus):

x(multilpy):

Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Beta
VIP

Брой мнения : 672
Местожителство : Някъде из облаците

ПисанеЗаглавие: Re: Ed Sheeran   Вто 10 Май 2016 - 8:32

Обичам го това момче!Обичам гласа му,обичам тембъра му,не мога да се наситя на творчеството му.Прекрасни балади,невероятни текстове,музика,аранжимент.Мога да го слушам час,ден,седмица,година.....И няма да ми омръзне.Плакала съм на песните му,смяла съм се.Той е изумителен!
Искра
Администратор

Брой мнения : 3902

ПисанеЗаглавие: Re: Ed Sheeran   Вто 10 Май 2016 - 14:21

Много е талантлив, прави много свежи и хубави песни, с прекрасни текстове. Слушам го често, от по-новите изпълнители за мен той определено е номер 1 във всяко отношение.

Модератор

Брой мнения : 2876

ПисанеЗаглавие: Re: Ed Sheeran   Сря 28 Мар 2018 - 22:16

Страшно много го харесвам. Вдъхновява ме с всяка песен, а и със самата му история - трудното детство, заекването и спането по пейките не са го спрели да преследва мечтата си. Като личност
също ми допада, от това което съм гледала като интервюта.

raq2003

Брой мнения : 16

ПисанеЗаглавие: Re: Ed Sheeran   Сря 4 Апр 2018 - 16:21

Страхотни песни!!!
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Ed Sheeran   

Ed Sheeran
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1