Twilight
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!
ЗА ДА МОЖЕТЕ, ТРЯБВА ДА ИМАТЕ 15 МНЕНИЯ И ДА БЪДЕТЕ ОДОБРЕНИ В ГРУПАТА ЗА ЧЕТЯЩИТЕ!
МОЖЕТЕ ДА ЧЕТЕТЕ И ФЕН ПРЕВОДА НА БРАТСТВОТО НА ЧЕРНИЯ КИНЖАЛ 11 - ДЪЛГООЧАКВАНА ЛЮБОВ!

КАНДИДАТСТВАНЕТО В ГРУПАТА ЗА ЧЕТЕНЕ СТАВА ТУК - http://twilight-bulgaria.darkbb.com/g33-group

Twilight

ГЛАСУВАЙТЕ ЗА НАС В БГ ТОП НА ВСЕКИ 24 ЧАСА!

ИндексCalendarВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеВход

Share | 

Masterchef България

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
emotion
Модератор

Брой мнения : 2484
Местожителство : В дебрите на Лигландия

ПисанеЗаглавие: Masterchef България   Нед 15 Май 2016, 14:11

Masterchef Bulgaria

MasterChef е едно от най-вълнуващите и динамични риалитита в българския национален ефир.
Базиран върху оригиналния формат на Франк Родам, продукцията дава шанс на всеки любител готвач да кръстоса тигани в една грандиозна битка за спечелването на титлата Мастър шеф.
Журито се представлява от Андре Токев, Виктор Ангелов и Петър Михалчев, които не спестяват нито хвалбите си, нито критиките си спрямо ястията на участниците.
Напрежение, динамика, забавни ситуации, трудни решения, прегорели ястия и истински гурме чинии следват всеки епизод на предаването, но победителят ще бъде само един.

Следите ли предаването? Гледахте ли първи сезон миналата година? Гледали ли сте чуждестранна версия на продукцията? Как бихте сравнили българския формат спрямо останалите? Имате ли фаворити?
Нека обсъждането на епизодите започне сега! Газ!
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Искра
Администратор

Брой мнения : 3797

ПисанеЗаглавие: Re: Masterchef България   Сря 18 Май 2016, 17:58

Още от първия сезон го следя с огромен интерес. Много увлекателно предаване, от което може да черпиш идеи, опит... Гледала съм и откъслечно епизоди от сезоните на оригиналната продукция, всъщност даже и целия първи сезон... Джо ми е любимец Haha! далеч по-брутален ми е от Гордън Рамзи. Що се отнася до българския вариант - и тримата шефове са ми любимци, може би Андре Токев най-най. И нашата продукция, и чуждестранната са ми еднакво интересни, просто при нас тепърва навлиза идеята и все още е нещо по-ново.
От участниците в този сезон имам двама фаворити, Георги и Евгени. Който и от двамата да спечели, ще съм доволна. Много напрежение започна да има, както останаха малко участници, надявам се на зрелищен и равностоен финал. Със сигурност обаче жена няма да спечели, а да е на финал вероятността ми се струва минимална (и ще е благодарение на огромен късмет, ако някоя от жените стигне до края).

emotion
Модератор

Брой мнения : 2484
Местожителство : В дебрите на Лигландия

ПисанеЗаглавие: Re: Masterchef България   Нед 05 Юни 2016, 17:28

Започнах да гледам MasterChef, но американската версия. Много е добра, но с оригиналните 3ма съдии. Мисля, че в 5ти сезон се появи една мадама, която провали всичко и от тогава предаването няма същия чар.
Някъде в същия времеви период започнаха да излъчват и първия сезон на българския MasterChef. Опитах се да гледам няколко епизода, но нещо не ми допадаше... сигурно, защото вече бях изпапкала 5 сезона на американския и разликите ми се струваха твърде много и дразнещи.
Вторият сезон обаче го гледах целия и много ми хареса. Някак си се абстрахирах от разликите и му се изкефих. Кефеха ме Георги и Евгени от най-последните останали, допадаха ми и Лъчо и Весела.
Единствено победителя не ми хареса... все ми се струва, че някак победата не й не е чиста, но... късмет.
Beta
VIP

Брой мнения : 571
Местожителство : Някъде из облаците

ПисанеЗаглавие: Re: Masterchef България   Пон 13 Юни 2016, 14:50

Много голям фен съм на предаването.Гледала съм и двата сезона без да пропусна епизод.Много се забавлявам с критиките на журито,особено като кажат "Пълен каиш!" и се сцепвам от смях.И тримата шефове са ми любимци.По отделно са толкова различни и невероятни професионалисти,а заедно направо размазват!От миналия сезон бях за Стефчо.Страшен беше и накрая една плескавица го извади от играта.От втори сезон моите фаворити бяха на финал.Севда ми харесваше как готви без да опитва.Само тия сълзи ми идваха в повече понякога.Евгени е номер едно!Жесток е просто!От втори сезон няма да забравя епизода с толумбите.Мале,умрях от смях като видях чиниите на Георги,Лъчо и Йоана.Бръснати мустаци,минималистични и препоени,пълни катастрофи.Много забавно и вълнуващо предаване!
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Masterchef България   Today at 11:49

Masterchef България
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1