Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!
ЗА ДА МОЖЕТЕ, ТРЯБВА ДА ИМАТЕ 15 МНЕНИЯ И ДА БЪДЕТЕ ОДОБРЕНИ В ГРУПАТА ЗА ЧЕТЯЩИТЕ!
МОЖЕТЕ ДА ЧЕТЕТЕ И ФЕН ПРЕВОДА НА БРАТСТВОТО НА ЧЕРНИЯ КИНЖАЛ 11 - ДЪЛГООЧАКВАНА ЛЮБОВ!

КАНДИДАТСТВАНЕТО В ГРУПАТА ЗА ЧЕТЕНЕ СТАВА ТУК - http://twilight-bulgaria.darkbb.com/g33-group

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ ФЕН ПРЕВОД НА КНИГА 15 ОТ ПОРЕДИЦАТА БРАТСТВОТО НА ЧЕРНИЯ КИНЖАЛ!

ИндексКалендарВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеВход

Share | 

Книги за самопознание, усъвършенстване и самомощ

Go down 

Четете ли подобни книги?
Да, доста.
0%
 0% [ 0 ]
Понякога.
50%
 50% [ 1 ]
Не.
50%
 50% [ 1 ]
Не и надали някога ще го сторя.
0%
 0% [ 0 ]
Общо гласове : 2

АвторСъобщение
Streamers_98
VIP

Брой мнения : 1597

ПисанеЗаглавие: Книги за самопознание, усъвършенстване и самомощ   Пон 16 Май 2016 - 23:14

Какво мислите за тези книги? Четете ли подобни? Имате ли любими и омразни заглавия/автори?

Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Spunk
Модератор

Брой мнения : 2864

ПисанеЗаглавие: Re: Книги за самопознание, усъвършенстване и самомощ   Чет 12 Апр 2018 - 0:43

Никога не съм чела такъв тип книги. Понякога ги заглеждам, даже бях на косъм да купя една, казваше се нещо от сорта на как да живея/да се държа като котка Haha! Както знаем котките са своенравни и горделиви, леко луди на моменти... и аз като отдаден cat person почти се навих. В крайна сметка обаче не си я купих. Може би някой ден ще прочета такъв тип четиво, но за момента даже подобни статии, които чета ми идват някак too much...

Книги за самопознание, усъвършенстване и самомощ
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1