Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!
ЗА ДА МОЖЕТЕ, ТРЯБВА ДА ИМАТЕ 15 МНЕНИЯ И ДА БЪДЕТЕ ОДОБРЕНИ В ГРУПАТА ЗА ЧЕТЯЩИТЕ!
МОЖЕТЕ ДА ЧЕТЕТЕ И ФЕН ПРЕВОДА НА БРАТСТВОТО НА ЧЕРНИЯ КИНЖАЛ 11 - ДЪЛГООЧАКВАНА ЛЮБОВ!

КАНДИДАТСТВАНЕТО В ГРУПАТА ЗА ЧЕТЕНЕ СТАВА ТУК - http://twilight-bulgaria.darkbb.com/g33-group

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ ФЕН ПРЕВОД НА КНИГА 15 ОТ ПОРЕДИЦАТА БРАТСТВОТО НА ЧЕРНИЯ КИНЖАЛ!

ИндексКалендарВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеВход

Share | 

Как се е изменил вкусът ви за книги?

Go down 
АвторСъобщение
Streamers_98
VIP

Брой мнения : 1597

ПисанеЗаглавие: Как се е изменил вкусът ви за книги?   Вто 17 Май 2016 - 18:19

Кои жанрове сте преоткривали и изоставяли през годините си на читател, към кои сте се връщали; въобще, как се е изменял вкусът ви за литература от първата прочетена книга насам?
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Искра
Администратор

Брой мнения : 3889

ПисанеЗаглавие: Re: Как се е изменил вкусът ви за книги?   Сря 18 Май 2016 - 17:31

По отношение на книгите съм като по отношение на музиката - харесвам всичко общо взето. Вкусът ми за книги е непостоянен и нямам твърдо любим жанр от художествената литература. Чета криминални книги, любовни, фентъзи, научна фантастика... какво ли не, стига да ми допадне и да ме грабне. Голяма почитателка съм на Стивън Кинг, може би е писателят, от когото съм чела общо взето най-много книги. Важното за мен е това, което е написано, да те кара да мислиш, да откриваш истини, да те увлича и да ти харесва. Всяка книга си има чар и послание. Smile

Брой мнения : 31

ПисанеЗаглавие: Re: Как се е изменил вкусът ви за книги?   Вто 27 Мар 2018 - 12:27

Преди четях само исторически любовни романи, а сега чета всичко с изключение на драматичните и без философските... Wink
Вижте профила на потребителя
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Как се е изменил вкусът ви за книги?   

Как се е изменил вкусът ви за книги?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1