Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Книжни инциденти, изчезвания, травми и кончини

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Streamers_98
VIP



Брой мнения : 1597
Join date : 20.06.2012
Age : 25

Книжни инциденти, изчезвания, травми и кончини Empty
ПисанеЗаглавие: Книжни инциденти, изчезвания, травми и кончини   Книжни инциденти, изчезвания, травми и кончини I_icon_minitimeСря 18 Май 2016 - 9:19

Място за споделяне на истории – за книгите, които сте повреждали, губили, късали и убивали. Ваши, на приятел или от Дома за обществени книги – библиотеката.
Върнете се в началото Go down
Искра
Администратор



Брой мнения : 3909
Join date : 14.01.2009
Age : 32

Книжни инциденти, изчезвания, травми и кончини Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книжни инциденти, изчезвания, травми и кончини   Книжни инциденти, изчезвания, травми и кончини I_icon_minitimeСря 18 Май 2016 - 17:41

Като по-малка, някъде 6-7-8 клас, взимах книги от библиотеката през лятото, за да си ги прочета за училище... Но после вкъщи започна да тече ремонт, майка ми преподреди което шкафче й се изпречи пред очите и аз тотално и забравих, че имам книги да връщам... и може би стояха вкъщи с години, докато преди няколко не получихме писмо от градската библиотека, че ако не върнем книгите в срок от 7 дни, ще ни пратят призовка Haha! Да не споменавам как цялото семейство избухна в смях, а майка ми преобърна библиотеката ни у дома, за да намери въпросните книги.. Оттогава не съм взимала нищо от градската библиотека.
Върнете се в началото Go down
Lioness
Администратор



Брой мнения : 4232
Join date : 16.02.2009
Age : 30
Местожителство : Beastland.

Книжни инциденти, изчезвания, травми и кончини Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книжни инциденти, изчезвания, травми и кончини   Книжни инциденти, изчезвания, травми и кончини I_icon_minitimeЧет 22 Мар 2018 - 16:53

Лятото на 2017, докато бях на море бях помъкнала "Светът на Огън и Лед", неразказаната история на Вестерос и Игра на тронове, да си я чета на плажа. Един ден ми се наложи да полегна на кърпа на пясъка и както си четях, цунами от пясък ме връхлетя. Барабар с книгата бях до ушите в пясък, тъй като един малък дришльо реши да препусне в луд галоп.
По-лошото е, че книгата ми е дадена назаем от Искрето. Haha!
Искре, знам, че ме обичаш и знаеш, че не беше по моя вина Haha!
Върнете се в началото Go down
Искра
Администратор



Брой мнения : 3909
Join date : 14.01.2009
Age : 32

Книжни инциденти, изчезвания, травми и кончини Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книжни инциденти, изчезвания, травми и кончини   Книжни инциденти, изчезвания, травми и кончини I_icon_minitimeЧет 22 Мар 2018 - 21:19

Haha! Обичам те!

Аз сега се сещам за случка, дето на едно море като лапе, си бях взела една криминална книга да я чета, ама то игри на плажа, по стаите приказки, после разхождане... и така и не я четох.
Прибрах се впоследствие от морето и почвам да търся книгата в сака, ама.. няма я.
И си мислех в продължение на 2 години, че съм я забравила в лагера... докато не я намерих в един разгъващ се джоб на сака Haha!
Мама доста ми се беше поскарала, докато не се намери, понеже беше доста стара книга, която няма ново издателско копие и трудно се намира.

Добре че ми се размина! Haha!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Книжни инциденти, изчезвания, травми и кончини Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книжни инциденти, изчезвания, травми и кончини   Книжни инциденти, изчезвания, травми и кончини I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Книжни инциденти, изчезвания, травми и кончини
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Книги-
Идете на: