Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!
ЗА ДА МОЖЕТЕ, ТРЯБВА ДА ИМАТЕ 15 МНЕНИЯ И ДА БЪДЕТЕ ОДОБРЕНИ В ГРУПАТА ЗА ЧЕТЯЩИТЕ!
МОЖЕТЕ ДА ЧЕТЕТЕ И ФЕН ПРЕВОДА НА БРАТСТВОТО НА ЧЕРНИЯ КИНЖАЛ 11 - ДЪЛГООЧАКВАНА ЛЮБОВ!

КАНДИДАТСТВАНЕТО В ГРУПАТА ЗА ЧЕТЕНЕ СТАВА ТУК - http://twilight-bulgaria.darkbb.com/g33-group

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ ФЕН ПРЕВОД НА КНИГА 15 И 16 ОТ ПОРЕДИЦАТА БРАТСТВОТО НА ЧЕРНИЯ КИНЖАЛ!

ИндексКалендарВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеВход

Share | 

Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът

Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next
АвторСъобщение
Lioness
Администратор

Брой мнения : 4161
Местожителство : Beastland.

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът   Чет 21 Юни 2018 - 20:48

След малко ви пускам 5 глави, а късно вечерта още 2-3. Smile

и всички други качества на човека,
без неговите недостатъци."

[You must be registered and logged in to see this image.]

14.02.2005 - 16.04.2018
Винаги ще те обичам и ще ми липсваш!
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
djiogara

Брой мнения : 263
Местожителство : Saint-Nazaire

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът   Съб 23 Юни 2018 - 1:35

Благодаря Ви момичета! Новите глави са страхотна добавка към късен чай (както е в моя случай в момента Smile ) или към сутрешно кафе.
beni1979

Брой мнения : 193

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът   Съб 23 Юни 2018 - 9:38

Книгата е вече преполовена!Bravo
Благодаря ви момичета! Kiss 2
Много се радвам че отношенията на Джейн и Ви се изгладиха само че нещо не е наред напълно но ще се разбере... scratch
Lioness
Администратор

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът   Вто 26 Юни 2018 - 19:44

Малко е бозава книгата, но ще я завършим. Ще продължим с Братството, след като има интерес, но смятаме след тази книга да си вземем малко почивка то Братството, ако не е проблем за вас и да обърнем внимание на предложенията ви за друг превод.

14.02.2005 - 16.04.2018
beni1979

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът   Вто 26 Юни 2018 - 22:01

Чудесни сте! Kiss 2
Наистина би било хубаво за мъничко да се разделим с братята за да са ни по сладки по късно... sunnyy
elikoleva

Брой мнения : 21

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът   Пон 9 Юли 2018 - 14:13

Благодаря за превода!Тъкмо свърших Избраницата и не я оставя преди да прочета всичко. Книгата за Зи и Бела ми е любима и тази за Лейла и Кор се нарежда достойно до тях. Успях дори да си поплача на някои глави Smile . Отново много ви благодаря за труда, който полагате с преводите си. Помагате ми да се откъсна от ежедневните задачи и да продължа да се потапям в увлекателния свят на Братсвото.
Lioness
Администратор

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът   Пон 9 Юли 2018 - 20:22

Хей, момичета, с Искра сме на почивка и се връщаме утре. Което означава, че тези дни ще подновим превода. Извиняваме се, че чакате по-дълго и не си мислете, че сме се отказали! Ще продължим с Братството, както и други книжки!

14.02.2005 - 16.04.2018
beni1979

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът   Вто 10 Юли 2018 - 12:41

Не се притеснявайте чакаме си кротичко когато имате възможност тогава Kiss 2
Lioness
Администратор

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът   Сря 18 Юли 2018 - 17:34

Така, ето главите до 40. В момента редактирам другите и ще ви пусна още поне 8.
Благодарим ви за прекрасните коментари и търпението! :*

14.02.2005 - 16.04.2018
djiogara

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът   Сря 18 Юли 2018 - 19:03

Благодаря Ви за труда! Както винаги за мен беше удоволствие да прочета новите глави.
По отношение на самата книга... Струва ми се доста разводнена, но това си е по вина на Уорд. Дано след тази да се е взела в ръце.
Lioness
Администратор

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът   Чет 19 Юли 2018 - 1:36

Честно да ти кажа, надявам се и аз. В последните 10 глави има някакво раздвижване сякаш, но Уорд с тази книга направо забърка хипер помия. Странно защо повечето читатели определят предишната като по-бозава и слаба. Сола и Асейл в момента според мен са потресаваща скука, а ако в още книга прочета за скапаните проблеми между Ви и Джейн, ще си направя харакири.

14.02.2005 - 16.04.2018
beni1979

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът   Чет 19 Юли 2018 - 14:44

Момичета обичам ви! Kiss 2
Благодаря ви за новите глави от които последните си бяха дългички!
Не знам обаче имам някакво лошо предчувствие за Ви имам чувството че Уорд ни подготвя малко по малко... scratch
Тази рана която я получи от сянката не ми харесва нищо че уж заздравявала не знам scratch
Ако Уорд му направи нещо и аз обмислям харакири pale
djiogara

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът   Чет 19 Юли 2018 - 17:32

Не знам дали с раната на Ви от сянката Уорд ни подготвя за някоя трагедия с Ви или някой друг от братята, но започнах да се чудя защо измисля нови и нови проблеми между Ви и Джейн. Сола и Асейл сякаш са герои от някоя сапунка по телевизията. Може би трябваше да приключи по-рано с поредицата вместо да разводнява така книгите. Ясно, че в един момент нещата стават от типа на "следваща книга=пари", ама все пак трябва да има някакви граници. До момента тази книга ми се струва по-разводнена от предишната. Може би трябваше да приключи поредицата с "Кралят". Все пак преди доста време откриха Бъч, който се оказа звездата в тяхното пророчество за унищожаването на лесърите и Омега. Може би трябваше "Кралят" да приключи с продължаващата борба на братята с лесърите и как лесърите стават все по-малко. Рот вече си има син, който да продължи линията му, както и борбата. Избраниците може би щяха да обвържат след време по свой избор, дъщерите им да са следващите избраници, а синовете им следващите воини. Не, че не обичам да чета за Братята, но с тези разводнени книги и проблемите между братята и техните шелани се губи голяма част от удоволствието. Все едно гледам някоя сапунка, в която героите плачат, жалват се, пак плачат и се чудят какво да правят.

Последната промяна е направена от djiogara на Сря 8 Авг 2018 - 17:03; мнението е било променяно общо 1 път
beni1979

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът   Чет 19 Юли 2018 - 18:04

И аз мисля че до Кралят трябваше да е финала на поредицата. Лесърите постепенно изчезнаха от книгите общо взето изсмукано тотално от пръстите...
Тази книга имам чувството че пак е за Ви и Джейн то Асейл и Сола са някакви второстепенни все едно...
Сега Асейл ще има да се чуди как да сервира на Сола че е вампир и предчувствам че последните две глави ще се претупа всичко наведнъж .... Evil or Very Mad
penka1234

Брой мнения : 714

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът   Съб 21 Юли 2018 - 15:18

Благодаря ви момичета за новите глави. Чудесни сте.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът   

Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът
Върнете се в началото 
Страница 11 от 12Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next