Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!
ЗА ДА МОЖЕТЕ, ТРЯБВА ДА ИМАТЕ 15 МНЕНИЯ И ДА БЪДЕТЕ ОДОБРЕНИ В ГРУПАТА ЗА ЧЕТЯЩИТЕ!
МОЖЕТЕ ДА ЧЕТЕТЕ И ФЕН ПРЕВОДА НА БРАТСТВОТО НА ЧЕРНИЯ КИНЖАЛ 11 - ДЪЛГООЧАКВАНА ЛЮБОВ!

КАНДИДАТСТВАНЕТО В ГРУПАТА ЗА ЧЕТЕНЕ СТАВА ТУК - http://twilight-bulgaria.darkbb.com/g33-group

Booklovers

ОЧАКВАЙТЕ СКОРО НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - SLAVE TO SENSATION!

ИндексКалендарВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеВход

Share | 

Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът

Go down 
Иди на страница : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14  Next
АвторСъобщение
mushmulkata

Брой мнения : 70

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът   Пет 31 Авг 2018 - 23:27

Благодаря ви за положения труд, невероятни сте! Bravo Аз книгата я минах на верев още когато казахте, че ще я превеждате и не останах очарована. RhageLover го е казала доста добре. За мен тази книга си е направо излишна.
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
beni1979

Брой мнения : 200

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът   Съб 1 Сеп 2018 - 7:54

Искам да попитам колко глави има кн. 16 Крадецът?

65 ако не се лъжа..
Lioness
Администратор

Брой мнения : 4193
Местожителство : Beastland.

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът   Съб 1 Сеп 2018 - 20:53

Дам, 65 са. Cute
Още малко остана. По-късно вечерта ще ви пусна главички, само хубаво да ги прегледам отново.

и всички други качества на човека,
без неговите недостатъци."

[You must be registered and logged in to see this image.]

14.02.2005 - 16.04.2018
Винаги ще те обичам и ще ми липсваш!
djiogara

Брой мнения : 301
Местожителство : Saint-Nazaire

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът   Вто 4 Сеп 2018 - 19:52

Мисля, че финалът на книгата ще е доста претупан, ама то вината за това си е на Уорд.

Вие сте страхотни! Знам, че няма да ни разочаровате с качеството на преводите си, защото превеждате с желание и любов към книгите!

Благодаря Ви, че продължавате да превеждате за всички нас!
tio_tio@abv.bg

Брой мнения : 30
Местожителство : София

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът   Сря 5 Сеп 2018 - 12:45

Благодаря и респект за огромния труд, който сте хвърлили за превода!
irina37

Брой мнения : 15

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът   Нед 9 Сеп 2018 - 21:22

Здравейте, искам да ви благодаря за труда който полагате. Скоро открих вашата страница и със сигурност ще я следя редовно за да прочета и книга 16 от поредицата.
Lioness
Администратор

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът   Пон 10 Сеп 2018 - 1:35

Момичета, ето и последните глави. Книга 16 също вече е изцяло преведена и публикувана във форума ни.
Благодарим ви за търпението, разбирането и активността! Надяваме се да не сме ви разочаровали. Вие сте най-невероятните читатели и наистина много ви благодарим!

След като прочетете всичко, свободно си коментирайте тук, а междувременно тук - [You must be registered and logged in to see this link.] давайте предложенията си за превод. 17-та книга все още не е  официално издадена, чак 2019-та, но ще я преведем, когато бъде издадена.

14.02.2005 - 16.04.2018
irina37

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът   Пон 10 Сеп 2018 - 7:23

Дали може само да ми разясните коя всъщност е Джо? В момента чета книга 14, и там вече нещата малко ми се оплетоха.
penka1234

Брой мнения : 716

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът   Пон 10 Сеп 2018 - 10:10

Благодаря ви за огромния труд който полагате за да можем да се насладим на тези прекрасни книги.
djiogara

Брой мнения : 301
Местожителство : Saint-Nazaire

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът   Пон 10 Сеп 2018 - 22:42

Благодаря Ви, че преведохте и тази книга за нас! За мен беше удоволствие да я прочета!
ruselina

Брой мнения : 1

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът   Вто 11 Сеп 2018 - 10:09

Здравейте, Случайно да си спомняте от Сенките , за Трез и избранницата , тя прероди ли се , защото в кн.15 се появява Тереса и много прилича на Селена (не съм мн сигурна за името).
Lioness
Администратор

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът   Вто 11 Сеп 2018 - 10:18

ruselina, ще се разбере в книгите занапред. А също така бих искала да те попитам, книга 15 на английски или български си я прочела и ако е на български - от къде.

irina37
, ще разбереш, просто продължавай да четеш. Smile

14.02.2005 - 16.04.2018
beni1979

Брой мнения : 200

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът   Вто 11 Сеп 2018 - 10:56

Едно огромно Благодаря и от мен за превода на тази страхотна книга! sunnyy
През цялото време беше удоволствие да чета прекрасния ви превод който за мен е повече от професионален.... Kiss 2
С огромно нетърпение очаквам бъдещите ви преводи независимо на коя книга или поредица се спрете вярвам че ще е много интересна....
Благодаря ви момичета ! sunnyy Kiss 2
irina37

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът   Вто 11 Сеп 2018 - 11:28

Прочетох я и разбрах Haha!. Май въпросът ми беше излишен,но какво да се прави като съм нетърпелива. Благодаря ви за усилията да ни зарадвате. Дано след като преведете и книга 16 да успея да я прочета.
Lioness
Администратор

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът   Вто 11 Сеп 2018 - 12:17

Книга 16 е вече преведена.

14.02.2005 - 16.04.2018
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът   

Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът
Върнете се в началото 
Страница 13 от 14Иди на страница : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Книги :: Преводи-
Идете на: