Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът

Go down 
+44
An8_11
Tolli
sisana
VikiE
gabivladi
DD2112
vesi_tsvyatkova
mirna82
Dfghjk
kares_leni
manika
PrincessWarrior
маринели
bykristas
stelincetosis
марти7074
Fani
mariana_tot
ruselina
irina37
tio_tio@abv.bg
nadislaw
RhageLover
teoleo
elikoleva
kremchetokika
ralna
rim17
Todomodo
wentlee
liusi
strega
Искра
snejana1978
djiogara
нел-j
Veni821110
mushmulkata
silvi_sz
mia_chan
penka1234
poli8009
beni1979
Lioness
48 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 16  Next
АвторСъобщение
beni1979




Брой мнения : 202
Join date : 16.06.2010

Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът   Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът - Page 4 I_icon_minitimeСъб 28 Апр 2018 - 10:56

Много ме е яд и мен че се намира време за четене ама да се драсне два реда коментар никой не намира време... scratch
Всеки си има някакви ангажименти разбираемо е но извинете две минути време да се коментира не може. Трудоемко и много ангажиращо е да се прави превод но преводачите намират време все пак... Каква неблагодарност от наша страна на читателите чак ме е срам... Crying or Very sad
Върнете се в началото Go down
mia_chan

mia_chan


Брой мнения : 79
Join date : 16.06.2011
Age : 28

Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът   Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът - Page 4 I_icon_minitimeНед 29 Апр 2018 - 12:43

Благодаря Ви за превода и старанието момичета, страхотни сте.
Върнете се в началото Go down
Lioness
Администратор



Брой мнения : 4232
Join date : 16.02.2009
Age : 30
Местожителство : Beastland.

Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът   Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът - Page 4 I_icon_minitimeНед 29 Апр 2018 - 13:25

Ами, стараем се, въпреки че имам чувството, че книгата на моменти не ви се вижда толкова интересна. Знам ли и аз. Уорд малко е позагубила може би атмосферата от първите книги и макар засега малко да са монотонни главите, то нататък става доста по-интересно.
Между другото, искам да ви попитам - имате ли желание да преведем след тази книга и 16-та, която е за Асейл и Сола, но също така няма да липсва и компанията на любимите братя...
Планът е да продължим преводите, като смятахме да преведем и 16-та книга, след това малко да си починем от Братството и да преведем нещо друго, което бихте искали. Но искам да разбера дали имате желание да преведем 16-та книга.
Върнете се в началото Go down
mia_chan

mia_chan


Брой мнения : 79
Join date : 16.06.2011
Age : 28

Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът   Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът - Page 4 I_icon_minitimeНед 29 Апр 2018 - 22:50

Аз лично много ще се радвам да прочета и историята за Сола и Асейл. В последно време са ми едни от най - интересните. Разбира се ще се радвам на всеки превод който направите. И отново огромно благодаря за цялото старание и усилията които влагате.
Върнете се в началото Go down
beni1979




Брой мнения : 202
Join date : 16.06.2010

Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът   Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът - Page 4 I_icon_minitimeНед 29 Апр 2018 - 23:32

Момичета Асейл ми е на сърце мноого милия голям зор видя с тази интоксикация ако правилно съм изписала думата много ще ми е интересно как ще се съберат със Сола. Искам също така да разбера междувременно какво се случва и с Братството и Куин дали ще си извади бастуна който му е наврян в д....о защото много ме издразни в тази книга голям е егоист. Evil or Very Mad Ама най-много искам да разбера какво ще стане с Трез милия....
Искам да попитам за нашия любимец Ласистър дали Уорд е написала книга той си ми е душата.. In Love

Благодаря ви момичета че не се отказахте от нас! Kiss 2 sunnyy

А за по нататъчни проекти за превод имам идеи които ще ви споделя в друга тема.Проекти които някои издателства са се отказали тотално от тях а бихме искали с голям интерес да прочетем. study
Върнете се в началото Go down
liusi

liusi


Брой мнения : 54
Join date : 05.02.2014

Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът   Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът - Page 4 I_icon_minitimeПон 30 Апр 2018 - 7:11

Благодаря от все сърце за превода. Искам и аз както Бени да попитам за Куин докога ще продължава с убийсвените си намериения спрямо Кор? Просто от началото е такъв гадняр... вярно да се ядоса малко, но както вижда Лейла и бебетата са здрави нищо не им е направил....

За Троу оф какво да кажа - бой бой и те така. Голямо зло се оказа това говедо, че и луд. Ха знаех, че ще иска да призове армия за да се бие с Братството, но и да доминира над  хората това беше ново.



Последната промяна е направена от liusi на Пон 30 Апр 2018 - 18:07; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
Lioness
Администратор



Брой мнения : 4232
Join date : 16.02.2009
Age : 30
Местожителство : Beastland.

Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът   Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът - Page 4 I_icon_minitimeПон 30 Апр 2018 - 8:20

Спокойно, момичета. Не забравяйте Блей! Smile
liusi, да речем... още малко. Smile Не знам дали всички са попадали на това спойлерче, но можеш да го редактираш и скриеш засега.
Ще има изненади, така че се подгответе! :Р

EDIT: Бени, Ласитър ще има книга, но кога - не се знае. След Асейл и Сола ще е книгата за изгонения от Братството - Мърдър.
Върнете се в началото Go down
beni1979




Брой мнения : 202
Join date : 16.06.2010

Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът   Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът - Page 4 I_icon_minitimeПон 30 Апр 2018 - 14:08

А този пък прословут Мърдър въобще не го помня знам че е бившия на Хекс ама оттам нататък ми е мъгла.... scratch
Върнете се в началото Go down
Lioness
Администратор



Брой мнения : 4232
Join date : 16.02.2009
Age : 30
Местожителство : Beastland.

Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът   Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът - Page 4 I_icon_minitimeПон 30 Апр 2018 - 14:11

Почти не се споменава за него в предните книги, та нормално. Да, бивш на Хекс и единствения изгонен от Братството, доколкото помня.
Та, очаквайте още главички много скоро! Smile
Върнете се в началото Go down
mia_chan

mia_chan


Брой мнения : 79
Join date : 16.06.2011
Age : 28

Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът   Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът - Page 4 I_icon_minitimeПон 30 Апр 2018 - 15:00

Мърдър се появяваше доста в една от книгите, ама беше представен като призрак уж и да имаше някакво шоу дето снима паранормални неща. Обяснението ми кърти знам, надявам се да сте ме разбрали.
Върнете се в началото Go down
Lioness
Администратор



Брой мнения : 4232
Join date : 16.02.2009
Age : 30
Местожителство : Beastland.

Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът   Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът - Page 4 I_icon_minitimeПон 30 Апр 2018 - 15:06

Абсолютно успя да ме объркаш Haha! Haha! Уорд толкова много и различни сюжетни линии включи, че им загубих дирите по трасето на книгите, та не мога да се сетя въобще. Haha!
Върнете се в началото Go down
mia_chan

mia_chan


Брой мнения : 79
Join date : 16.06.2011
Age : 28

Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът   Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът - Page 4 I_icon_minitimeПон 30 Апр 2018 - 15:13

Мисля че беше в книгата за Джон и Хекс или тази за Мени и Пейн, хора от тв шоу за паранормални неща отидоха в стара къща да правят филм за обитателя на имението. Там имаше само иконом който им забрани да се качват на третия етаж. Та този призрак беше Мърдър и Хекс видя в предаването негов портрет и се чудеше дали е той.
Върнете се в началото Go down
penka1234

penka1234


Брой мнения : 718
Join date : 24.03.2013

Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът   Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът - Page 4 I_icon_minitimeПон 30 Апр 2018 - 17:43

Благодаря за новите глави.Куин и Тор усърдно са се заели да гонят Кор.Надявам се да се вразумят малко...става интересно.
Много искам да прочета историята на Асейл и Сола станаха ми любимци.Надявам се да преведете книгата за тях.
Върнете се в началото Go down
liusi

liusi


Брой мнения : 54
Join date : 05.02.2014

Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът   Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът - Page 4 I_icon_minitimeПон 30 Апр 2018 - 18:10

Lioness, пробвах да маркирам спойлера, но нещо не се получава или от мен е нещо...
Но за Кор и Тор се разбра още в книга 14 и Пролога на тази 15 книга, тъй че не е голем спойлер Wink
Върнете се в началото Go down
Lioness
Администратор



Брой мнения : 4232
Join date : 16.02.2009
Age : 30
Местожителство : Beastland.

Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът   Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът - Page 4 I_icon_minitimeПон 30 Апр 2018 - 18:18

Добре, само ще те помоля мъничко да си смалиш картинката на подписа, защото разтегля страницата. Благодаря! Smile
И ви благодарим, момичета, за коментарите!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът   Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът - Page 4 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът
Върнете се в началото 
Страница 4 от 16Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 16  Next
 Similar topics
-
» Коментари относно превода /Братството на Черния Кинжал 5 - Освободена любов/
» Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 11 - Дългоочаквана любов
» Коментари относно превода /Академия за вампири 4 - Кръвно обещание/
» Коментари относно превода /Академия за вампири 5 - Духовна връзка/
» Братството на Черния Кинжал 5 - Lover Unbound /каталог на главите/

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Книги :: Преводи-
Идете на: